20. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 4. ledna 2021 v Povídky
image20. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

S novým rokem přichází výroční 20. kolo povídek. Vítěz minulého kola vybral tato témata: 1) Když jsme válčili s… – válečné tažení z pohledu prostých vojáků nebo domácích rytířů, tj. „malých postav.“ Příběh ve stylu promluvy septona Meribalda o psancích … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Zajímavá témata.
    Budu se těšit na další povídky tohoto kola.
  • Dopisy... Tak to bude něco pro Snížka. A ty bojovky taky zní dobře. Psaní zdar, vespolek.
  • Óóóóó, moc prosím mistra Snížka o zasvěcený rozbor nějaké té korespondence!

    A samozřejmě budu velmi kvitovat i příběh o Arthurovi ;-).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. ledna 2021
    20. kolo pojmu zároveň jako testovací, nebo spíš vyhodnocovací. Jestli máte o povídky zájem, zkuste dodržet termíny na první dobrou - u psaní i hodnocení.

    (Čímž samozřejmě netvrdím, že musíte psát za každou cenu.)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    *ding, dong* Necelé čtyři týdny do uzávěrky! *ding, dong*
  • OakenfistOakenfist Alyn Dubová pěst :o)
    Tak hotovo, odesláno. Doufám v hojnou účast a držím všem palce.
  • Děkujeme.
  • Skvěle, tak snad nás v tom ostatní taky nenechají. Možná by se mohl přidat Baron a další, co vynechali minulé kolo? Že to zkusíte... A to nemluvím o objednávkách, co tu opakovaně padly, že ;-)
  • @čejka Píšu, píšu... Snad to do konce termínu stačím dokončit. ;-)
  • upraveno 7. dubna 2021
    @Baron Držím palce a těším se. Taky mám ještě něco rozpracovaného - vlastně už od léta (a pořád to jaksi není hotové ;-) )
  • U mňa majú tiež niektoré rozpracované veci takýto pomalý vývoj.
  • Já jsem bez inspirace (opět), ale nabízím se (opět) jako betačtenář. Ideálně u "svých" prověřených autorů :).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Týden do konce.
  • Hotovo a posláno. Víc toho tentokrát nestihnu.
    Aviv napsal(a):

    U mňa majú tiež niektoré rozpracované veci takýto pomalý vývoj.

    Doufám, že aspoň Tys dopsala všechno, co jsi chtěla ;-) Těším se na čtení

  • Ne, ale něco mám a odešlu.
  • Já to bohužel nestihl.
  • Baron napsal(a):

    Já to bohužel nestihl.

    Ještě dva dny ;-).

  • @Lady Ašara ;-) bohužel to nestihnu. Mám tak 3/4, ale snad bude další kolo.
  • @Baron Jako čtenáře mě to sice mrzí, ale na druhou stranu Tě úplně chápu. Když už se s něčím hraješ takovou dobu, tak stojí za to počkat si, až povídka dozraje. Taky jsem musela jednu odložit, protože jí kousek chybí
  • No jo, mužeme založit klub odkládaču.
  • @Aviv Pak by měl tomu klubu předsedat Martin :-D
    @čejka Mrzí mi taky, že jsem to nestihl. Doufal jsem, že se tohle kolo zúčastním.
    Každopádně na povídky od ostatních se už těším.
  • Tak ako sme na tom s odovzdávaním?
  • upraveno 6. května 2021
    Baron napsal(a):

    @Aviv Pak by měl tomu klubu předsedat Martin :-D
    @čejka Mrzí mi taky, že jsem to nestihl. Doufal jsem, že se tohle kolo zúčastním.
    Každopádně na povídky od ostatních se už těším.

    Asi je nás zase málo, že? Mám tam případně skoro hotový ještě jeden kousek, snad by to už bylo ke čtení, kdyby se pokračovalo v prodlužovací tradici... :-k Jak jsi na tom momentálně Ty s Aviv?

  • @čejka Já na tom teď vůbec nepracoval. Počítal jsem, že to dopíši do příštího kola (snad ještě nějaké bude) a navíc jsem měl teď trochu jiné starosti. Dnes mi pustili taťku z nemocnice.
  • Já už v tomto kole nic přidávat nebudu.
  • @Baron Jistě, každý máme své vlastní starosti. Hlavně ať je všechno v pořádku
  • Nevada napsal(a):

    20. kolo pojmu zároveň jako testovací, nebo spíš vyhodnocovací. Jestli máte o povídky zájem, zkuste dodržet termíny na první dobrou - u psaní i hodnocení.
    (Čímž samozřejmě netvrdím, že musíte psát za každou cenu.)

    Tak jak to ve výsledku vidíš? Máme se ještě s něčím chystat do příštího kola, nebo je to zbytečné plýtvání časem?

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Je to furt na hraně. Ale klidně piš/te. Povídky tady budou dál. Jde spíš o to, zda to hrnout dosavadním (soutěžním) stylem.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.