19. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 17. června 2020 v Povídky
image19. kolo I&F povídkové soutěže - Ice & Fire

Pokračujeme dál, aneb léto strávené psaním? Témata jsou následující: 1) Sen o jaru – vaše verze zakončení příběhů postavy nebo postav ze světa Písně na základě informací z prvních pěti knih. 2) Z archivů Citadely – volné téma, kde roli … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Dobrý výběr témat. A taká dvojka ponúka príležitosť na hrátky s formátom.
  • Takže hodně štěstí při vymýšlení námětů. Myslím, že na tahle tři témata půjde napasovat opravdu hodně ;)
  • Doufám, že archivy Citadely vyhrabou další studii mistra Snížka!
  • Jo, něco dalšího od Snížka bych si přečetla ráda.
  • Je hodně tajemný - vlastně pořád nevíme, kdo to je, že?
    S novým kolem to byla rychlovka - a hezký výběr, třeba se přidá i někdo nový
  • Třeba se odhalí časem.
    Jo, doufám, že prilákame niekoho ďalšieho.
  • Nuž, měsíc do odevzdání, jak to jde? Kdo se učástní, kolik toho máte a kolik plánujete, postěžujte si na zádrhele....
  • Nějakou drobnost bych už měla víceméně hotovou. To ostatní budu posílat asi až koncem termínu, hrát by se s tím dalo ještě půl roku :-) A jak jsi na tom ty?
  • Niečo som poslala z archívu. A jednu vec práve dokončujem.
    Tých slov pribúda a pribúda a pri tom som jednu dve scény škrtla. :D
  • Tak držím palce, i ostatním. Budou to mistři, nebo si chceš nechat téma jako překvapení?
  • Dojde na kdeco.
  • Ach ten konec, ten závěr... Malo by to vygradovať, ale mám pocit, že sa mi to rozsýpa pod rukami a ja nie a nie to dokončiť. Mám poslednú vetu, aspoň myslím, že si ju fakt ponechám a viem ako to chcem skončiť, ale dostať sa tam tak, aby to vyvrcholilo a nie vyšumelo do stratena... Kumšt. A to som myslela, že to už budem mať včera.
  • Tentokrát se inspirace nedostavila, takže nic nepíšu, ale zatím mám čas na to, abych případně někomu posloužila jako beta čtenář :-).
  • Za sebe musím Ašaře velice poděkovat. Věci opravdu rozumí a je od ní moc milé, že je ochotná věnovat svůj čas a práci někomu jinému. Psát bez zkušebního čtenáře je totiž sice možné, ale výsledek s ním může být o hodně lepší :-)
  • Pripájam sa k ďakovaniu Ašare. Jej pripomienky sú naozaj podnetné a dáva si fakt záležať.
  • Jéé, děkuju za pochvalu! :-) Kéž by takhle motivovali i v zaměstnání ;-).
  • upraveno 17. září 2020
    Šéfové jsou většinou přesvědčení, že finanční kompenzace stačí :-) a v tomhle konkurovat ani nemůžem.
    Mimochodem, jak to vlastně vypadá s termínem odevzdání? Stíháte dopsat, nebo se bude ještě prodlužovat?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Prvních pár vlaštovek už se slétlo. Díky, že nezapomínáte na anotace :)
  • Tak co, příšery? Všechno dotaženo, nebo by někdo rád prodloužení?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Předpokládám, že to budete někteří posílat večer/v noci, ale zatím jste se tedy moc nerozšoupli.
  • Kolik toho je?
  • Tipuji tak pět šest povídek...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ale kdepak, to je moc optimistické. Ale jak jsem psala, předpokládám, že s večerem dorazí ještě další.
  • Nu... ne, že by mne ten nízký počet nemrzel, ale zas (člověk musí hledat klady) se budou lépe rozdělovat body a čtení a hodnocení snad tentokrát nebudou trvat tak dlouho :-).
  • Kolik se nakonec sešlo povídek?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Má smysl ještě čekat? Má někdo rozepsáno a dokončí to do konce příštího týdne?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vypadá to, že nikdo. Zpracování povídek bude až o víkendu.
  • Ok. Teším sa na zverejnenie.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.