Povídka č. 14 (17. kolo) - Ice & Fire

upraveno 23. srpna 2019 v Povídky
imagePovídka č. 14 (17. kolo) - Ice & Fire

    

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Tohle je teda číslo. Sto bodov za ortuťového Brandona. A taky za vlhnoucí kapesníčky. A "no comment". A genderovou vyváženost. A oprátku pro severského hřebca. A všechno. Nej plátek široko daleko. :D
  • Tak za tohle tři palce nahoru :-D
  • I kdyz s prave s tou opratkou je to sice dobry, ale fakt uz drsny kamenak ;-)
  • Najlepšia bulvárno-športová príloha, akú som kedy čítala. Chcem predplatné !!! :-D
    A teraz vážne - super štýl písania, perfektné frky a odkazy na pieseň a tie ilustrácie (obzvlášť sa mi páči Rytier smejúceho sa stromu) :applause:
  • Souhlasím, i já se hlásím mezi pravidelné odběratele! Miluji fanouškovské parodie, pokud jsou stavěny na pevných základech znalosti "kánonu", a turnajový zpravodaj je jejich výborným exemplářem. Grafiku i fotografie by to chtělo vypilovat, ale nápad je geniální a mezi soutěžními příspěvky naprosto originální, čímž mu dávám vysoké šanci na umístění na předních příčkách. Já rozhodně vysoké bodové hodnocení udělím, a to nejen za to, že jsem se sama ve zpravodaji mihla ;).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. září 2019
    Jako nejlepší jsou ty obrázky z Czech Press Photo. :D
    A hlásím se redakci MF LES o odměnu. Poznal jsem maskovaného rytíře. Je to Stig z Top Gearu ;-)
  • Za toto pokračovaní jsem hrozně rád. MF Les je prostě můj favorit v novinový plátcích :anxious:
    Dnes pojednávající o nejznámější a zároveň i nejdiskutovanější událostí před samotnou Hrou o trůny.
    Jako posledně je tato "povídka" vtipným osvěžením. Navíc musím opět pochválit za originalitu autora a hlavně pak za fotku Rytíře smějícího se stromu, která mi vážně hodně pobavila. =D
    Doufám, že v příštím kole se dočkáme dalšího čísla.
  • upraveno 4. října 2019
    Děkuju moc za milé komentáře. S pokračováním uvidíme :-) Vymýšlet vtipy a k tomu pořizovat kvalitní ilustrace není vůbec jednoduché =D

    @MonteKarstark Děkujeme za havrana! :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.