Hodnocení 17. kola fan povídek - Ice & Fire

upraveno 2. července 2019 v Povídky
imageHodnocení 17. kola fan povídek - Ice & Fire

Autor vítězné povídky 17. kola získá knihu Oheň a krev, kterou věnovalo nakladatelství ARGO.   Hodnocení bude probíhat do 31. srpna 2019. Můžete rozdat maximálně 20 bodů (samozřejmě je možno dát i méně). Jednotlivým povídkám lze udělit nejvíce 5 bodů. … celý článek

Číst celý článek zde


«1

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Bude vám stačit hodnocení do 31.8.?

    Jako obvykle, pokud najdete nějakou chybu, neváhejte mi napsat do pošty.
  • Slušný počet! :-) Už se těším na čtení, podle zběžného projetí to určitě bude stát za to ;-)
  • Jupíjajej! Už se těším na počtení! Sama jsem se nakonec neúčastnila, protože mi chyběla invence, ale o to víc se těším na příběhy ostatních.
  • Nádielka je to rozhodne sľubná.
  • Do konce srpna by to mělo stačit v pohodě. Povídek je nakonec spousta, tak jdu na to.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Doplněn hlasovací formulář.
  • Bezva. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    15 dnů do konce hlasování. Nebo 15 dnů do konce hlasování?
  • Já se chystám začít, tak uvidíme, jak budu stíhat :-)
  • Konečně jsem se dostal ke čtení, a doufám že za tenhle týden zvládnu přečíst všechny povídky.
  • Páči sa mi, že nám pribudla poézia. Okrem toho, že je pekná, je to kratší formát, takže by malo byť ľahšie takéto práce čítať a ich kompozícia požiera čas a energiu tiež trochu inak. Dúfam, že v ďalšom kole básní bude ešte viac.
  • Tak já hlásím, že bych prodloužení uvítala... :-) O víkendu se ke čtení už nedostanu :-(
  • Já ještě zítra něco přečtu, ale obávám se, že všechny nezvládnu.
    Takže kdyby se prodloužilo alespoň o týden tak bych to také uvítal.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Do 15.9.?
  • upraveno 2. září 2019
    Tak já jsem neměla v úmyslu hodnotit a komentovat, ale jestli autorům nevadí ještě počkat do konce tohohle týdne, tak se zapojím i já. Ale tak samozřejmě jenom kvůli mě neprodlužujte termín :D
  • svoa00 napsal(a):

    Tak já jsem neměla v úmyslu hodnotit a komentovat, ale jestli autorům nevadí ještě počkat do konce tohohle týdne, tak se zapojím i já. Ale tak samozřejmě jenom kvůli mě neprodlužujte termín :D

    To jsou mi slova, "týden jenom kvuli mně", nahoru se hlásí Jiní, Nevada stejně dala týdny dva... Se z toho nevyvlíkej, ano? :D

  • Těšila jsem se a nakonec jsem nestihla vůbec nic :((. Vůbec nebyla chvíle klidu na souvislejší vysedávání u počítače, takže za mne sím sím prodloužit a donutím se, i kdybych měla děti zavřít do jiné místnosti :).
  • Svědomitě jsem se ihned pustila do první povídky a mám dotaz: patřím mezi věrné čtenáře a na seriál jsem se dívala jen koutkem oka. Tudíž mám zásadní dotaz: obsahují povídky nějaké spoilery z děje, který byl odhalen v seriálu, ale v knihách nikoli?? Pak bych se čtení musela vyvarovat! :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já se z vás pominu ;)
    Víte co, budeme se držet místního koloritu a nechám to do konce září.
  • Já se pochlapila a už mi chybí jen jedna povídka! Ještě že prostřední dítko tak dlouho spinká, takže to zvládám mezi kojením a nepřetržitým vodopádem slov nejstaršího, který mi do toho motá Lego příběh. V kombinaci s Písní je to solidní úlet...
  • Tak můj tolerantní muž na mne úplně přestal hovořit, takže mám přečteno i odhlasováno...

    Tedy, musím říct, že to bylo hodně těžké!!! Protože bodů bylo málo a povídek hodně, musela jsem se s těžkým srdcem uchýlit i k nulovému bodovému hodnocení. Obvykle chci dát aspoň jeden bod, ale tentokrát jsem musela nějak rozsypat těch 20 mezi tolik dobrých povídek, že se to jinak nedalo, a moc mne to mrzí.

    Předem děkuji výherci, protože ač mezi ním budou mí dva favorité, nebo někdo jiný, konkurence byla tentokrát hodně silná a vyhrát by si zasloužilo víc autorů, ne-li rovnou všichni ;). Ono hodnotit je snadné oproti tomu uchopit nápad, sepsat ho do přijatelné a čtivé formy, která zaujme čtenáře, a hlavně jít s kůží na trh.
  • Ještě mne napadlo... když je povídek více, bylo by možné do hlasovacího formuláře přidat jejich název či ještě i stručnou anotaci, aby si čtenář připomněl, která povídka se skrývá pod jakým číslem? Nevím, zda je to technicky proveditelné, ale vždy, když si otevřu hodnotící formulář, musím si rozkliknout i povídky, abych se chytla :).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Bohužel spíš ne. Název mají jen některé a já je nečtu, takže k nim nedokážu nic dalšího uvést. Leda by anotaci posílali přímo autoři spolu s povídkou - ale to bude předpokládám taky problém (půlka jich to nepošle a na doplnění budeme čekat další měsíc...).

    Já osobně, když jsem ještě četla a hodnotila, jsem značila číslo povídky a k tomu bodové hodnocení do wordového souboru v počítači, který mám vyčleněný na různé poznámky a úkoly.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. září 2019
    Nebo kdyby se toho vždycky ujal některý rychlý čtenář a ty anotace mi sepsal a poslal.
  • Dobrý nápad. Už k týmto, alebo až v ďalšom kole?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Aviv Jestli se Ti do toho chce. Ale klidně to stačí až od dalšího kola.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak jo, doplněno. Hezky poděkujte Aviv!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. září 2019
    A taky se víc snažte, hlasujících je po čertech málo. Když se tady mluví o budoucnosti a účasti, tak se vyrojí zájemců dost a dost. A když už se autoři vyburcovali k psaní, tak tu snahu přece nenecháte uhynout pro nezájem :(
  • Jéé, tak jsem se konečně dostala k PC a s křížkem po funuse, díky Aviv :-).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.