V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo?

Viem, že podobná diskusia tu bola tak ma prosím nazabite :D možno ste odvtedy zmenili názor :)
Pýtam sa, pretože každému sa páči niečo iné a ja by som rád počul klady a zápory sídiel a hradov :)
Za mňa je to určite Orlie hniezdo .. jedinú nevýhodu vidím vo veľkosti ale myslím, že sa tam dá dosť dobre pohybovať :D ak ste videli seriál (čo ste asi videli) tak keď bol Tyrion v Orlom hniezde bolo tam veľmi veľa ľudí .. hlavne žien ale aj mužov :) a nebola to stráž :D ale neviem čo sa tam dá robiť :D okrem pitia, jedenia a súloženia :D

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    V tomto hrade
    image
  • Pitie, jedenie a súloženie ti nestačí? :D
    Ešte tam môžeš čítať a kresliť a tancovať (to sa dá všade, okrem mostov na Železných ostrovoch (Balon by mohol rozprávať)) a trénovať otužilosť a pozerať na ten výhľad a klebetiť so všetkou tou šľachtou.
    A trénovať parašutizmus. :twisted:
  • Páči sa mi Zimohrad s tým ich wellnesom a krásnym hájom a dosť veľkou rozlohou. Len dúfam, že by som sa dokázala adaptovať na tamojšie teploty.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv ty máš jasný Sluneční Oštěp :-P


    Zimohrad může taky vypadat dobře, ačkoli už před vypálením potřeboval rekonstrukci.
    Štít nemusí být špatný, ačkoli žádný přepych to rozhodně nebude
    Řekotočí bych si určitě nevybral, je mi celkově dost nepříjemné
    Orlí Hnízdo... no, Adolf ho nikdy moc rád neměl, ale mě se celkem líbí :twisted:
    Casterlyova skála - o té toho moc nevíme, ale nepřipadá mi nijak zvláštní, takže spíš ne
    Vysoká zahrada - to samé co Skála
    Královo přístaviště - určitě ne. Moc divných lidí všude kolem. Navíc je to jedna velká žumpa.
    Bouřlivý konec a Dračí kámen - možná ten Dračí kámen, zní celkem zajímavě
    Sluneční oštěp - možná. taková odlehlá a přitom příjemná lokace.

    Takže asi bych ve finále vybíral mezi Zimohradem, Štítem a Slunečním oštěpem.

    Nebo ještě Medvědí ostrov - příjemné místo a vysoká koncentrace Mormontovic slečen :twisted:
  • Hmmm... Neviem ako by som zvládala tamojšiu korenistú stravu, ale keby niečo, ešte stále by som mohla žiť z červených pomarančov.
    Highgarden som zvažovala pre príjemnú klímu a záhrady.
    To jo a taky lesy a mám pocit, že to súostrovie má príjemný keltský nádych... Ale priznám sa, že radšej mám vlky ako medvede (number one mačičky), takže asi by som sa radšej motala v lokalitách, kde sa ozýva zavýjanie.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv V tom případě nejspíš Zimohrad. Je pravda, že to vyhřívání termálními prameny vypadá zajímavě, a dokonce horká jezírka ve kterých se dá koupat i v zimě (což je bezva nápad, všude kolem -20 jen v jezírku pořád příjemná teplota). A kočky se dají chovat i na Zimohradu, mohly by mít svůj vlastní velký výběh v Božím háji :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Aviv Za kočkami musíš na Casterlyovu skálu :) O které toho ovšem víme dost málo.
    Gepeto napsal(a):

    V tomto hrade
    image

    To jsou hračky lady Sansy? =D
  • Mačky žijú asi všade, ešte aj v tej tajge/tundre za Zdí majú stínokočky. Z hľadiska rodov by to samozrejme boli Lannisterovci. Musím povedať, že tie jaskyne vyzerajú lákavo a výhľad na more by bol iba fajn.
    Ja už viem ako by to s mojím bývaním bolo. Ja by som sa sťahovala z miesta na miesto a písala o tom turistického sprievodcu a napokon by som sa usadila v... V Ašaji! :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. dubna 2016
    @DonPadre
    Viem, že podobná diskusia tu bola
    Když to víš, tak proč ji znovu neoživíš a místo toho zakládáš další duplicitní?
  • Nevada napsal(a):

    @DonPadre

    Viem, že podobná diskusia tu bola
    Když to víš, tak proč ji znovu neoživíš a místo toho zakládáš další duplicitní?
    presne pre toto som písal "nezabite ma" :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DonPadre Co se týče zabíjeni za diskuze, již na to mají mě :-)
    Mimochodem @Nevada, jak jsi na tom s tím mazáním topiců? :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart to uvidíš hned jak tenhle topik zmizí :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    DonPadre napsal(a):

    Nevada napsal(a):

    @DonPadre

    Viem, že podobná diskusia tu bola
    Když to víš, tak proč ji znovu neoživíš a místo toho zakládáš další duplicitní?
    presne pre toto som písal "nezabite ma" :D
    Něco ve stylu: Vím, že na ten trávník se šlapat nesmí, ale nezlobte se, já tam stejně šlápnu?
    Jasně, že tě nikdo "nezabije", ale to neznamená, že takové chování není hloupé.

    @Sagart Bídně, ale přijde na to, neboj ;)
  • @Nevada by podle mě žila na Hrůzově :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    sfik napsal(a):

    @Nevada by podle mě žila na Hrůzově :D

    Hrůzov je sen každého člověka! Kdo by nehtěl :D
  • Sagart napsal(a):

    sfik napsal(a):

    @Nevada by podle mě žila na Hrůzově :D

    Hrůzov je sen každého člověka! Kdo by nehtěl :D
    No tak trebars niekomu pripadá Harrenov ako väčšie terno.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Aviv napsal(a):

    Sagart napsal(a):

    sfik napsal(a):

    @Nevada by podle mě žila na Hrůzově :D

    Hrůzov je sen každého člověka! Kdo by nehtěl :D
    No tak trebars niekomu pripadá Harrenov ako väčšie terno.
    Možná tak favoritům připálených topinek :D :twisted:
  • Sagart napsal(a):

    Aviv napsal(a):

    Sagart napsal(a):

    sfik napsal(a):

    @Nevada by podle mě žila na Hrůzově :D

    Hrůzov je sen každého člověka! Kdo by nehtěl :D
    No tak trebars niekomu pripadá Harrenov ako väčšie terno.
    Možná tak favoritům připálených topinek :D :twisted:

    Som si istá, že fanúšikovia goth by sa tam hrnuli.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Není nad to pověsit si nad krb kůže svých nepřátel :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Everett_Young napsal(a):

    Není nad to pověsit si nad krb kůže svých nepřátel :D

    ukusujíce čerstvou syrovou kýtu a pít poháry červené tekutiny...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart meh, sirovou ne, v tom může být tasemnice nebo něco podobného, ale dobře upravená, proč ne. Pokud jde o červenou tekutinu, mám raději slzy dětí které rozpláču svou krutostí, ale nepohrdnu ani krví svých nepřátel :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Everett_Young Spravnej chlap :twisted:
  • A co teprve krev přátel... :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 28. dubna 2016
    <</p>@Aviv Počítám s tou tvojí :twisted:
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv krev přátel není třeba, nepřátel je vždycky dost, takže pokud budou mít přátelé chuť mohou si klidně také nalít skleničku, popřípadě si zapůjčit šaty ušité z nepřátel (to prý někteří Boltonové také dělali). Hrůzov je tak pohostinné místo :-D
  • Everett_Young napsal(a):

    @Aviv krev přátel není třeba, nepřátel je vždycky dost, takže pokud budou mít přátelé chuť mohou si klidně také nalít skleničku, popřípadě si zapůjčit šaty ušité z nepřátel (to prý někteří Boltonové také dělali). Hrůzov je tak pohostinné místo :-D

    Neviem, ja sa tam nejak necítim vo svojej koži. :D
  • Sagart napsal(a):

    <</p>

    @Aviv Počítám s tou tvojí :twisted:

    Jak jinak. A ja s tvojou. :twisted:
Tato diskuze je zavřená.