V ktorom hrade alebo meste by ste chceli žiť a prečo?

Viem, že podobná diskusia tu bola tak ma prosím nazabite :D možno ste odvtedy zmenili názor :)
Pýtam sa, pretože každému sa páči niečo iné a ja by som rád počul klady a zápory sídiel a hradov :)
Za mňa je to určite Orlie hniezdo .. jedinú nevýhodu vidím vo veľkosti ale myslím, že sa tam dá dosť dobre pohybovať :D ak ste videli seriál (čo ste asi videli) tak keď bol Tyrion v Orlom hniezde bolo tam veľmi veľa ľudí .. hlavne žien ale aj mužov :) a nebola to stráž :D ale neviem čo sa tam dá robiť :D okrem pitia, jedenia a súloženia :D

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Pitie, jedenie a súloženie ti nestačí? :D
    Ešte tam môžeš čítať a kresliť a tancovať (to sa dá všade, okrem mostov na Železných ostrovoch (Balon by mohol rozprávať)) a trénovať otužilosť a pozerať na ten výhľad a klebetiť so všetkou tou šľachtou.
    A trénovať parašutizmus. :twisted:
  • Páči sa mi Zimohrad s tým ich wellnesom a krásnym hájom a dosť veľkou rozlohou. Len dúfam, že by som sa dokázala adaptovať na tamojšie teploty.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv ty máš jasný Sluneční Oštěp :-P


    Zimohrad může taky vypadat dobře, ačkoli už před vypálením potřeboval rekonstrukci.
    Štít nemusí být špatný, ačkoli žádný přepych to rozhodně nebude
    Řekotočí bych si určitě nevybral, je mi celkově dost nepříjemné
    Orlí Hnízdo... no, Adolf ho nikdy moc rád neměl, ale mě se celkem líbí :twisted:
    Casterlyova skála - o té toho moc nevíme, ale nepřipadá mi nijak zvláštní, takže spíš ne
    Vysoká zahrada - to samé co Skála
    Královo přístaviště - určitě ne. Moc divných lidí všude kolem. Navíc je to jedna velká žumpa.
    Bouřlivý konec a Dračí kámen - možná ten Dračí kámen, zní celkem zajímavě
    Sluneční oštěp - možná. taková odlehlá a přitom příjemná lokace.

    Takže asi bych ve finále vybíral mezi Zimohradem, Štítem a Slunečním oštěpem.

    Nebo ještě Medvědí ostrov - příjemné místo a vysoká koncentrace Mormontovic slečen :twisted:
  • Hmmm... Neviem ako by som zvládala tamojšiu korenistú stravu, ale keby niečo, ešte stále by som mohla žiť z červených pomarančov.
    Highgarden som zvažovala pre príjemnú klímu a záhrady.
    To jo a taky lesy a mám pocit, že to súostrovie má príjemný keltský nádych... Ale priznám sa, že radšej mám vlky ako medvede (number one mačičky), takže asi by som sa radšej motala v lokalitách, kde sa ozýva zavýjanie.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv V tom případě nejspíš Zimohrad. Je pravda, že to vyhřívání termálními prameny vypadá zajímavě, a dokonce horká jezírka ve kterých se dá koupat i v zimě (což je bezva nápad, všude kolem -20 jen v jezírku pořád příjemná teplota). A kočky se dají chovat i na Zimohradu, mohly by mít svůj vlastní velký výběh v Božím háji :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Mačky žijú asi všade, ešte aj v tej tajge/tundre za Zdí majú stínokočky. Z hľadiska rodov by to samozrejme boli Lannisterovci. Musím povedať, že tie jaskyne vyzerajú lákavo a výhľad na more by bol iba fajn.
    Ja už viem ako by to s mojím bývaním bolo. Ja by som sa sťahovala z miesta na miesto a písala o tom turistického sprievodcu a napokon by som sa usadila v... V Ašaji! :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. dubna 2016
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @DonPadre Co se týče zabíjeni za diskuze, již na to mají mě :-)
    Mimochodem @Nevada, jak jsi na tom s tím mazáním topiců? :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart to uvidíš hned jak tenhle topik zmizí :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada by podle mě žila na Hrůzově :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Není nad to pověsit si nad krb kůže svých nepřátel :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Sagart meh, sirovou ne, v tom může být tasemnice nebo něco podobného, ale dobře upravená, proč ne. Pokud jde o červenou tekutinu, mám raději slzy dětí které rozpláču svou krutostí, ale nepohrdnu ani krví svých nepřátel :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Everett_Young Spravnej chlap :twisted:
  • A co teprve krev přátel... :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 28. dubna 2016
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Aviv krev přátel není třeba, nepřátel je vždycky dost, takže pokud budou mít přátelé chuť mohou si klidně také nalít skleničku, popřípadě si zapůjčit šaty ušité z nepřátel (to prý někteří Boltonové také dělali). Hrůzov je tak pohostinné místo :-D
Tato diskuze je zavřená.