Povídka č. 4 (11. kolo) - Ice & Fire

upraveno 9. ledna 2016 v Povídky
imagePovídka č. 4 (11. kolo) - Ice & Fire

V barvách purpuru     Prolog Družina se prodírala hustými křovinami a koně sotva táhly bohatý úlovek. „Musíme napojit koně. Přespíme v nedaleké vesnici. Už bychom měli být u ní…“ zavelel nejbohatěji oblečený muž. Byl mohutný a jeho rusé vlasy na slunci … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Wow, tady má někdo obrovský talent :-) A velké plus máš u mě i za Berika!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tady není co vytknout, tohle je prostě moc povedená věc. Ach jo... :-)
  • Krásně čtivé a strhující, Berik byl výborný nápad!
  • Whow! Zatím nejlepší povídka , gratuluji autorovi za skvělou práci.
  • Moc pěkná povídka, zajímavá zápletka, propracované vyprávění (líbí se mi třeba ty vracející se motivy slunečního tepla atp.).
    A taky tam nejsou hrubky, z toho mám vždycky radost.
  • Já se připojím s dalším Wow. Na vytknutí nemám nic a na chválu taky nemám dost slov. Takže jen zopakuju, že to je opravdu dobře napsané.
  • Super povidka, napinava, s horkosladkym koncem :)
  • Moc povedená povídka.
    Zvláště chválím výběr hlavního hrdiny. Berik patří mezi nejzajímavější postavy ságy. Moc mi bavil prolog a seznámení s jeho dětstvím. Dále pokračuje skvěle barvitý příběh balancující mezi smrtí a ztrátou vlastní osobnosti.
    Konec se už nese jen v melancholii a smutku. Věděl jsem kam směřuje, ale přesto jsem doufal že závěr bude jiný. Skvělá postava se obětuje a dá vzniknout té nejhorší...
    Jedinou věc jsem nepochopil, kde vzal stařec ten prsten???
  • Děkuju za přečtení a milé komentáře, potěšily mě :-) A taky děkuju Nevadě za prodloužení termínu, protože jinak bych to určitě nenapsala :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.