Novinky z natáčení 6.řády GoT

upraveno 4. srpna 2015 v Seriál Hra o trůny
Natáčení se kvapem blíží a mi bychom si tu mohli udělat někde prostor, kde můžeme sledovat cast, případně později trailery apod. Pokud se někde objeví informace například o nejmenovaném Jonovi, jestli žije, je mrtev, bude oživen nebo spálen, použijte prosím spoiler. Asi spíš jenom pro pocit, protože až ta informace prosákne, tak o tom budou vědět stejně úplně všichni. Ale platí to i o dalších potenciálních spoilerech :)
1235722

Komentáře

  • @p1e9t9r2 Sansa ale neni panna a je vdana za Ramseyho
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Problém je v tom, že on asi komentoval knihu. V knihe panna je. To sa stáva, keď sa v seriálovom vlákne zrazu začne rozoberať kniha, že to niekomu nedáva zmysel. :D
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    @p1e9t9r2

    p1e9t9r2 napsal(a):

    @Tyrion Lannister No pokud ho někdo nezabije tak si nevěstu najít bude muset a moc možností nemá dany ariane a sansa by připadali v úvahu, at se nám to líbí nebo ne

    1) Malíček chce Sansu provdat za Harolda, aby pro ni získal podporu Údolí při nároku na Sever. O Aegonovi ví málo, pokud vůbec, a to málo, co ví je, že Aegon je možná podvodník s armádou žoldáku. Strana, která zatím moc šancí na vítězství nemá (uvidíme jak si poradí s armádou Maceho Tyrella a posádkou v Bouřlivém konci). Přinejmenším zatím nemá žádné důvody dávat Sansu Aegonovi, který možná nepřežije nadcházející bitvu, pakli-že by Tyrelly porazil, tak možná, ale v tu dobu bude už Sansa pravděpodobně vdana za Harryho dědice, takže těžko se může vdát za Aegona, který je navíc v Bouřlivých krajinách, zatímco ona v Údolí.
    2) Aegon o Sanse neví, i kdyby věděl, nemá žádný důvod věřit, že Alayne Kámen je Sansa, stejně jako Sansa s Malíčekm nemají žádný důvod věřit, že Aegon je skutečně Aegon.
    3) Co by přesně Aegon získal sňatkem se Sansou, u které by se muselo nejdříve dokázat, že je to opravdu Sansa Stark? Pozemky nemá, armádu nemá podporu nikoho nemá. Nikdo neví kdej, kdo je, co tam dělá.
    Geograficky, logicky i politicky je to vysoce nepravděpodobný pár. Kniha není seriál, kde 20 mužů zničí 5000 vojáků. A ani se nedá procházet portálem z Údolí na Mys hněvu. Tudíž jestli Aegon s někým skončí bude to Arianne.
    Ve vztahu Aegon - Sansa bych nehledala žádnou logiku, stejně jako by ji nikdo nenašel ve vzahu Rhaegar - Lya. Ale několikrát bylo v knize zmíněno, že historie se neustále opakuje. Vzhledem k tomu, kam směřuje kniha (Arianne + Aegon), tak mi to smysl dává. Hlavně pořád doufám, že to bude právě Sansa, která dá Cersei závěrečnou ránu.
  • @Gepeto Nj, já si to zas neuvědomila. Ale knihu začal rozebírat už Tyrion Lannister :)

    A to je podle mě v seriálu dost slušná bota, že to manželství a ta podezření tak snadno obešli. Podle mě se z toho nedá tak snadno vykecat, bez ohledu na "církevní kontrolu". Ale uznávám, že Boltoni jsou celkem magoři, šlo jim hlavně o nárok na sever.
    Jenže zase Cersei alias Tommen by jí mohl nárok na sever klidně úředně odebrat, ne? Nevím, pořád si myslím, že Boltoni šli do příliš velkého risku.
    No, to se zas dostávám k nelogice seriálu, takže to asi nemá smysl řešit.
  • @undefined Tak on je tak trochu problém že v seriálu teď Cersei bude myslet max. tak na církev a Tyrrely a Tommen je neschopnej... A myslím že té církvi je celkem jedno co si dělaj se Sansou někde na severu a i kdyby ne, tak s tím nic nedokáží udělat :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 25. srpna 2015
    @svoa00
    svoa00 napsal(a):

    @Tyrion Lannister Vzhledem k tomu, jak to ti dva arogantní volové vedou, to bude šťastný konec nejen pro Tyriona, ale i pro Jaimeho a Cersei, jakkoliv to nebude dávat smysl. Všichni diváci je přeci milují a přejí jim to a to je ze všeho nejdůležitější, ne? Ne? Lidi, neslyším vás. Sansa se provdá za Malíčka, protože to bude pro diváky šok a tu divnou postavu, která je podle potřeby blbá dáma v nesnázích a podle potřeby "empowered woman", jde těžko brát vážně a je tam stejně jenom proto, aby rozvíjela příběhy jiných postav. Ale zustaňte naladění na další sérii, kde budou seveřanští lordi, jo, přesně ty měkoty, co se nechají šikanovat od Ramsay Sue a odmítnou se spojit s člověkem, který chce bojovat s někým, kdo může za smrt jejich příbuzných. Já se tak těším! :roll:

    Cersei s Jaimem chtějí zabít Tyriona, Tyrion chce zabít Cersei a ohledně Jaimeho, inu v knihách uvažoval i o jeho likvidaci za Tyshu, nevím jak v seriálu, ale tohle by bylo opravdu trapné a přijde mi to dost retardované dokonce i na Dana s Danielem. Pokud v 8. sérii nedojdou k závěru, že Tywina už si stejně nikdo nepamatuje, takže se hrdé Lannisterovic děti mohou usmířit, tak k tomu nedojde.

    @OslicekCZ
    OslicekCZ napsal(a):

    Denebola napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    @p1e9t9r2 ... Co by přesně Aegon získal sňatkem se Sansou, u které by se muselo nejdříve dokázat, že je to opravdu Sansa Stark? Pozemky nemá, armádu nemá podporu nikoho nemá. Nikdo neví kdej, kdo je, co tam dělá. ...

    Ještě k tomu přidej, že Sansa Stark je stále podezřelá ze spolupráce na královraždě, a navíc stále ještě oficiálně provdána za bohy usvědčeného královraha a otcovraha, který se pohybuje bůhvíkde, ale každopádně je podle všeho stále naživu (pač jeho hlavu ještě nikdo nepřinesl). To by mě vůbec zajímalo, jak tuhle drobnost Malíček vyřeší :roll: :-)
    Sansa že nemá ničí podporu? Sledujete to vůbec? =D
    Lordi Trojzubce a Severu nevědí, kde je. Navíc v ŘÍčních krajinách jsou Edmure a Brynden stále naživu. Na Severu je Rickon Stark. Všechny tři bude šlechta následovat raději než Sansu s Malíčkem v pozadí. Obě země přišly o armády ve válce pěti králů. Říční krajiny to je jedna velká zkáza. Sever to je jeden velký chaos. Aegonovi by tedy nemohli poskytnout vojáky, ani kdyby chtěli. Podpora Malíčka je chabá, protože Malíček též vlastní armádu nemá. Zbývá Údolí, které také ale není jisté. Navíc je Sansa vyvrhel na útěku, takže ne, pokud by chtěl Aegon armádu, je lepší volba Dorne, z kterého to vojsko dostane mnohem rychleji než z Údolí (Nevada měla teorii o legitimizaci písečných hadů). Aegon podle mne nebude, v druhé sérii ho v té scéně s vidinami vynechali, což je samo o sobě důkazem, že on přinejmenším v seriálu Písni ledu a ohně nebude. Ostatně zaznělo vůbec v seriálu Píseń ledu a ohně? :twisted:

    @undefined
    suertuda napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    @p1e9t9r2

    p1e9t9r2 napsal(a):

    @Tyrion Lannister No pokud ho někdo nezabije tak si nevěstu najít bude muset a moc možností nemá dany ariane a sansa by připadali v úvahu, at se nám to líbí nebo ne

    1) Malíček chce Sansu provdat za Harolda, aby pro ni získal podporu Údolí při nároku na Sever. O Aegonovi ví málo, pokud vůbec, a to málo, co ví je, že Aegon je možná podvodník s armádou žoldáku. Strana, která zatím moc šancí na vítězství nemá (uvidíme jak si poradí s armádou Maceho Tyrella a posádkou v Bouřlivém konci). Přinejmenším zatím nemá žádné důvody dávat Sansu Aegonovi, který možná nepřežije nadcházející bitvu, pakli-že by Tyrelly porazil, tak možná, ale v tu dobu bude už Sansa pravděpodobně vdana za Harryho dědice, takže těžko se může vdát za Aegona, který je navíc v Bouřlivých krajinách, zatímco ona v Údolí.
    2) Aegon o Sanse neví, i kdyby věděl, nemá žádný důvod věřit, že Alayne Kámen je Sansa, stejně jako Sansa s Malíčekm nemají žádný důvod věřit, že Aegon je skutečně Aegon.
    3) Co by přesně Aegon získal sňatkem se Sansou, u které by se muselo nejdříve dokázat, že je to opravdu Sansa Stark? Pozemky nemá, armádu nemá podporu nikoho nemá. Nikdo neví kdej, kdo je, co tam dělá.
    Geograficky, logicky i politicky je to vysoce nepravděpodobný pár. Kniha není seriál, kde 20 mužů zničí 5000 vojáků. A ani se nedá procházet portálem z Údolí na Mys hněvu. Tudíž jestli Aegon s někým skončí bude to Arianne.
    Ve vztahu Aegon - Sansa bych nehledala žádnou logiku, stejně jako by ji nikdo nenašel ve vzahu Rhaegar - Lya. Ale několikrát bylo v knize zmíněno, že historie se neustále opakuje. Vzhledem k tomu, kam směřuje kniha (Arianne + Aegon), tak mi to smysl dává. Hlavně pořád doufám, že to bude právě Sansa, která dá Cersei závěrečnou ránu.
    Tady nejde o logiku, zamilovat se do sebe mohou, ale o geografii. Jak se můžou potkat Aegon, který je v Bouřlivých krajinách, se Sansou, která je na Severu, úplně opačné straně Západozemí? I když věřím, že i s tímhle by si DD nějak poradili, ne že ne :twisted:

    Jedno je jisté, vzhledem k dosavadnímu vývoji, 6. série Hry o trůny, bude dávat zhruba stejný smysl jako 6. série Ztracených, tudíž nic, co bych potřeboval vidět znova. :twisted: Čas řekne více.
  • @Tyrion Lannister Malíček vlastní kouzelný kámen teleportace přeci :D Inak knihu bych tady už nemíchal neb v seriálu pro čtenáře knihy dělají jednu botu za druhou to jak dávají linky všelijak do kupy něco vynechávají něco záhadně odkládají člověk se až nestačí divit jak takové věci dokážou. Já se zařekl, že 6 serii koukat nebudu dokud nebudou vichry zimy, ale ted jak sebe sleduji to stejně nevydržím a podívám se už ted mi zvědavost nechce dát spát co zajímavého se dozvím a čeká na mne :( Spíš by mne zajímalo, jestli bdue další seriál z rytíře sedmi království na ten bych se velmi těšit.
  • Stejně by mě zajímalo, co v seriálu ještě teď můžou dělat se Sansou. Opuštěná, zprzněná, bez nějaké naděje na vdavek, tak to bych jí snad i přála, aby ten skok raději nepřežila :-D Nebo si ji Theon odveze na železné ostrovy a oddá ji s Euronem :-D
  • @suertuda Přežila byla spantřena na natáčení v Irsku tak pochybuji že by ji natáčeli jak leží na márách
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @suertuda
    suertuda napsal(a):

    Stejně by mě zajímalo, co v seriálu ještě teď můžou dělat se Sansou. Opuštěná, zprzněná, bez nějaké naděje na vdavek, tak to bych jí snad i přála, aby ten skok raději nepřežila :-D Nebo si ji Theon odveze na železné ostrovy a oddá ji s Euronem :-D

    Dle toho, co se psalo, tak dojde na nějaký jiný hrad na Severu. To jest nějaký Umber/Karstark/Glover/Locke/Hornwood/Manderly a tam se schová. Musíš si uvědomit, že Seveřanská šlechta konečně také začne něco dělat. ;-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Mimochodem Rory McCann byl také několikrát viděn na natáčení, takže teorie Ohař = hrobník na ostrově je nejspíše pravdivá.
  • @Tyrion Lannister : mno tak jako, už by bylo celkem na čase :-D
  • Nevím, proč se někdo zabývá geografií v seriálu. V tom se přece každá druhá postava dokáže během chvíle přemístit kamkoliv v Západozemí=D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. srpna 2015
    @Everett_Young To bych nebral jako důkaz. Spíš se jen při vaření z vody rozhodli oživit nějaké ty fanouškovské teorie. Takže Ohař se přidá k vrabčákům a v božím soudu rozseká svého velkého bratra. Pod Zimohradem se probudí drak a Thennové fenem shodí Zeď.
  • @Tyrion Lannister O Rickonovi nikdo nemůže říct, že je s jistotou naživu. A už vůbec ne seveřané, kteří ho mají za mrtvého. Sever nezapomíná. Ne všichni byli na rudé svatbě zabiti, zajati. Kdyby na to mělo dojít, furt má za Sansu, kdo povstat.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @p1e9t9r2
    p1e9t9r2 napsal(a):

    @Tyrion Lannister Malíček vlastní kouzelný kámen teleportace přeci :D Inak knihu bych tady už nemíchal neb v seriálu pro čtenáře knihy dělají jednu botu za druhou to jak dávají linky všelijak do kupy něco vynechávají něco záhadně odkládají člověk se až nestačí divit jak takové věci dokážou. Já se zařekl, že 6 serii koukat nebudu dokud nebudou vichry zimy, ale ted jak sebe sleduji to stejně nevydržím a podívám se už ted mi zvědavost nechce dát spát co zajímavého se dozvím a čeká na mne :( Spíš by mne zajímalo, jestli bdue další seriál z rytíře sedmi království na ten bych se velmi těšit.

    Nezbývá než doufat, rytíř sedmi království v seriálu by měl smysl.

    @Everett_Young
    Everett_Young napsal(a):

    Mimochodem Rory McCann byl také několikrát viděn na natáčení, takže teorie Ohař = hrobník na ostrově je nejspíše pravdivá.

    Cersein překvapený obličej: Nejsi na valonqara trochu velký?!!!!! :dance:
    YEEEES! DIE FINALLLY BITCH!!!! DIIIIIIIIEEEEEEEE!!!!



    @suertuda
    suertuda napsal(a):

    @Tyrion Lannister : mno tak jako, už by bylo celkem na čase :-D

    Čas zničit Boltony. :twisted:

    @OslicekCZ
    OslicekCZ napsal(a):

    @Tyrion Lannister O Rickonovi nikdo nemůže říct, že je s jistotou naživu. A už vůbec ne seveřané, kteří ho mají za mrtvého. Sever nezapomíná. Ne všichni byli na rudé svatbě zabiti, zajati. Kdyby na to mělo dojít, furt má za Sansu, kdo povstat.

    Může Rickon má svého zlovlka, to zvíře bude důkazem toho, že je to ten, kdo tvrdí že je. Sansa takový důkaz nemá, protože svého zlovlka nechala inteligentně zabít vlastní lží. Moc děti, co by mělo ochočeného zlovlka není, takže spolu s typickým Tullyovským vzhledem matky vzhledeme pochyb o tom, že on je Rickon Stark. :-D

    @Monte Karstark
    Monte Karstark napsal(a):

    @Everett_Young To bych nebral jako důkaz. Spíš se jen při vaření z vody rozhodli oživit nějaké ty fanouškovské teorie. Takže Ohař se přidá k vrabčákům a v božím soudu rozseká svého velkého bratra. Pod Zimohradem se probudí drak a Thennové fenem shodí Zeď.

    V klidu, jak říká Everett je to jen fanfikce, to že se to stane v seroši, neznamená, že se to stane i v knize.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 26. srpna 2015
    http://www.edna.cz/game-of-thrones/clanky/george-r-r-martin-se-smiril-s-tim-ze-serial-by-mohl-skoncit-drive-nez-knizni-predloha/

    Bratři a sestry, byli jsme znovu análne znásilněni přímo do prdele. Tahle zrada nemá obdoby od dob Rudé svatby a kdybych nepotřeboval, aby dokončil ty dvě knihy, okamžitě bych chtěl jeho hlavu na zlatém tácu. =D =D

    Teď vážně, GRRM přístup mne velmi zklamal, nevadí že to nedokončí před koncem seriálu, ale vadí mi, že se o to ani nepokusí. A jestli těm dvoum trogloritům řekl konec, ale vlastním fandům neřekne aspoň přibližně, kdy tu bichli dovalí, tak se z něj stala na stará kolena prodejná děvka. Doufám, že je pravdivá ta teorie, že knihy skončí jinak než seriál, jinak nevím. Jaké jsou vaše názory na toto rezignované prohlášení?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Takže z "Niektoré veci sa v TV nedajú urobiť tak ako v knihe" sme prešli k "Oni majú svoj príbeh". Meh...
  • @Tyrion Lannister Ty hele, tak nějak zjišťuju, že mě to ani nepřekvapuje. :3eyed:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Gepeto
    Gepeto napsal(a):

    Takže z "Niektoré veci sa v TV nedajú urobiť tak ako v knihe" sme prešli k "Oni majú svoj príbeh". Meh...

    image
    Jestli chystá nějaký jiný, překvapivý, ale přesto logický konec, tak jak to on umí nejíp, beru zpět, co jsem napsal.

    @CervenKa
    CervenKa napsal(a):

    @Tyrion Lannister Ty hele, tak nějak zjišťuju, že mě to ani nepřekvapuje. :3eyed:

    Mne také ne, ale překvapuje mne, že to vzdal.
  • @Tyrion Lannister Nehorázmně mne nas... naštval. Jako slibuje a slibuje a pak si jezdí po různých akcích atd. Jako je supr že píše další povídky z toho světa, ale bylo by stokrát lepší, kdyby to dopsal a až pak si ty povídky psal bez moudrolosví tyriona či povídky ledový drak bych se zatím obešel, ale bez vichrů už jako fakt ne celkově mám chtu jeho knihy dál bojkovat a ani jednu si nekoupit
  • Víte... Já už před delší dobou tvrdil, že když dáváte průchod hněvu směrem k tvůrcům seriálu, že si máte něco nechat pro Georgíka.... Má máslo na hlavě zrovna tak. Minimálně se měl rozhodnout jestli bude intenzivně psát a vysere se na seroš, nebo bude stát nad těma dvouma s bičem v ruce..
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @sfik No, výrokem že si ty knížky lidi stejně koupí, u mě ztratil Martin jakýkoli tvůrčí respekt. Jemu už jde jenom o to, aby si mohl v klidu dožít a jezdit si po různých conech. Nějaké knížky? Nasrat, prachy sype seriál a reklamní předměty.
  • http://winteriscoming.net/2015/08/27/game-of-thrones-theorycrafting-the-twins-that-were-promised/

    Teorie mimo jiné i o tom že si z Tower of Joy neodnesl suvenýr jenom Ned, ale i Howland Reed v podobě "jeho" dcery Meery.. No jedna z dalších teorií, která se mi výjimečně líbí. Akorát se nemůžeme zeptat paní Reedové.

    Ale stejně to bude asi blbost. O Jonovi Cat nevěděla, věřila že je to bastard a jako bastard se i jmenoval (žejo Sněhu?).. Takže v tomhle komplotu by musela být zavlečená i Reedovic matka, která by musela buď zfixlovat těhotenství nebo po porodu potratit, jinak by Meera musela být taky Snow a nemohli by jí vydávat za čistokrevnou Reedovku :)
  • upraveno 27. srpna 2015
    @sfik Nechápu proč všichni lyaně stark (nebo targaryen pokud se už vdala) přikládají dvojčta nebo dokonce trojčata :D kam by to dali. Popřípadě, jak by tak čestný Ned se jednoho z nich vzdal a poslal ho jinam, pokud by teda nemělo stříbrné vlasy a fialové oči). Jen blbý dotaz jakou barvu mají oči jona? V knize to nikde nerozebírali
  • @p1e9t9r2 Děcka pokud byla dvojčata mohla podědit starkovské rysy po Lyaně.. Spíš to dvojčecí klišé s rozdělením, kvůli bezpečnosti. To že zůstalo Howlandovi jedno dítě na hrbu ho zároveň do situace vtáhlo ještě víc, což mu dokonale zavřelo hubu (pokud by se o něm jako o loajálnímu kumpánovi dalo pochybovat). Taky bych řekl že porod dvojčat je obtížnější a náročnější -> smrt Lyanny... Ale to už fakt hledám argumenty abych je hledal, jen jsem v podstatě komentoval ten článek a spíš bych tomu nevěřil než věřil..
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    @sfik

    sfik napsal(a):

    Já právě nevím proč by měl mít Stannis podporu seveřanů. Pro ně je to jenom další jižan. Sice asi nahoře nesnáší Boltony, ale proč se pachtovat s poražencem...?

    Nevím, zeptej se DD, a když už v tom budeš, zeptej se jich, jak 20 chlapů zlikviduje pětitisícovou armádu. Každopádně teď už je možné v seroši úplně všichni.
    nezapomínej, ale na to, že to bylo dvacet dobrých chlapů .
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 29. srpna 2015
    Vím o tom :D
    image

    Zbylých 12...
    image
  • @Tyrion Lannister Ta návnada nezastrašila by je spíš ona než ten zbitek :D
  • @p1e9t9r2 No já v koutku doufám, že je to jen trik. Že Vichry budou teď před touto serií a pak před další eventuelně před tou poslední bude Sen. Možná už má Vichr dopsané a pracuje na Snu. Ale to je jen přání. Jestli mu na to nestačí 20 let to dopsat tak naštve hodně lidí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.