obrázky, odkazy [seriál]

Vlákno pro sdílení obrázků a fotek inspirovaných seriálem, zobrazujících scény ze seriálu apod. Buďte ohleduplní k ostatním a nesdílejte takové odkazy v knižním vlákně . Díky.
1356717

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Přiznávám, že jsem natvrdlá, ale co je tak strašně vtipného na 20 mužích Ramsaye, já to fakt nechápu? :(
  • @Krisa no, ono je to těžko pochopitelné...a vůbec co tam dělá Aragorn? Chystá spolu s partou dobrých chlapů Ramsaye oddělat? :-P
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Bůůůůů, asi ztrácím smysl pro humor. Zůstanu u toho černého a nekorektního :P
  • Zřejmě to znamená, že je má všechny pod palcem a je největší... (doplňte si libovolné slovo) :D
  • AvivAviv
    upraveno 23. ledna 2016
    Mně rozesmálo co za sebranka to následuje Ramsaye. Jo, Aragorn mi padnul do očí první. Prostě cháska nečekaná a proto zábavná. A ten sebavedomý rozpažený zakrvácaný Ramsay s tým najsamoľúbejším výrazom možným to zaklincoval. Takže absurdný cross-overový a jednoduchý vizuálny humor?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Já nemyslela u tohohle obrázku, ale co je na tom tak vtipného, že je na to miliarda vtipů, stejně jako na Hodora. Asi laktační psychoza nebo co :D
  • @Krisa neboj, já na tom neshledávám taky nic vtipného, protože mi to až tak vtipné nepřijde, aby se tím člověk mohl bavit dalších pár let a pár tisíc fotomontáží, přijde mi to zhruba stejně vtipné jako ten "fofola" pes, či co to je za tvora. :D
  • Mne nie je úplne jasné, prečo Not my division vyvolalo záplavu fórov, ale je to chytľavé a keď tá vlna raz vznikne, je podozrivo ľahké pochechtávať sa spolu s tuctami vrcholne pobavených komentárov, fanartu a tak. Takže tak. Polovica sa tomu smeje asi preto, že sa tomu smeje spústa ďalších ľudí.
  • Dreamer napsal(a):

    @Krisa neboj, já na tom neshledávám taky nic vtipného, protože mi to až tak vtipné nepřijde, aby se tím člověk mohl bavit dalších pár let a pár tisíc fotomontáží, přijde mi to zhruba stejně vtipné jako ten "fofola" pes, či co to je za tvora. :D

    Ten pes je skutočný. Marcin má na jedničke talkshow a mama to pozerá a raz tam bol chlapík z reklamného tímu a hovoril ako ten ich fofolák vznikol. V zahraničí nejaká pani má robí z toho psa svoju celebritu a im sa podarilo vybaviť si jeho použitie, takže urobili tisícky záberov a teraz z nich robia reklamy.
  • upraveno 23. ledna 2016
    @Aviv boha, to mi chceš říct, že mají materiál asi tak na tisíce dalších billboardů? 8-O mně stačilo bohatě, když jsem se toho jednou lekla na zastávce, po druhé to absolvovat nechci :D
  • Materiál jo, ale "Ja už nemusím, ja ho už vidím." to nie je, takže by som sa tak nedesila. Prišiel a odíde.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Jde spíš o to, že to, že Bolton vytáhl z brány dvacet dobrých mužů a vypálil beze ztrát několika tisícový tábor, to je hodně velký (byť nepovedený) vtip. Na tuhle tématiku mám ovšem raději tohle
    ¨
    I když tady v tomhle případě ve skutečnosti stačilo jen devět dobrých mužů :-k
  • Pchá. Traja polomuži, to jest jeden a pol. No, spíš 1,3 pretože Gloch je... no... proste Gloch.
  • Daleko raději mám to video s Gimlim.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To je podivná dvacítka. Autorovi obrázku zřejmě po prvních pěti postavách došel dech, a tak tam plácl každého kašpara, na kterého si v tu chvíli vzpomněl. :roll:
  • Podľa mňa tam chýba Nočný strážca. Ten dokáže s baterkou neskutočné veci. :D
  • @Monte Karstark: Hmm, já bych jich tak jen pět poznal,... ale je to v celku povedené. Myšlenka je sice trochu okopírované z Expandables (posbírej co nejvíc namachrovanců a slep je do jednoho mišmaše), ale funguje to... (díky geniální Ramsayově fotce...)
  • Tak zleva, ano? Ten prvý je zvaný Sauronove ústa, maska mi pripomína Callaghana z Big hero 6 - jiná maska, bílé vlásky má asi Sapkowského Zaklínač, pak dva týpci, pak Leonidas, niekto, Jabba Hutt myslím, Aragorn, niekto, niekto, seriálový Herkules, niekto, Conan, za ním asi mínotaurus ale bližšie nepoznám, nasleduje templár z Ironclad, niekto, niekto, ten herec vzadu mi pripomína Diesela, ale ruku do ohňa za to nedám, niekto. Pleas fill in blank.
  • Aviv napsal(a):

    Tak zleva, ano? Ten prvý je zvaný Sauronove ústa, maska mi pripomína Callaghana z Big hero 6 - jiná maska, bílé vlásky má asi Sapkowského Zaklínač, pak dva týpci, pak Leonidas, niekto, Jabba Hutt myslím, Aragorn, niekto, niekto, seriálový Herkules, niekto, Conan, za ním asi mínotaurus ale bližšie nepoznám, nasleduje templár z Ironclad, niekto, niekto, ten herec vzadu mi pripomína Diesela, ale ruku do ohňa za to nedám, niekto. Pleas fill in blank.

    Jen doplním :-) Vedle Aragorna je Kratos (God of war), za Conanem stojí Sarevok (Baldurs gate), třetí od konce je Letho ze zaklínače a vedle něj to vypadá na Rocka
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
  • Ty oči v tom tmavém obličeji... Není divu, že Jon je astonished. Jacksonov Thriller je všeobecne astonishing. My sme to použili na imatrikulácii tohtoročných prvákov. Keď som pozerala na nácvik tanca so sprievodom tejto muziky, bolo to fakt výborné.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. února 2016
    =D
    (A teď mi to hraje v hlavě...)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • 5. zleva je Vilkas z Elder Scrolls V: Skyrim.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tady je seznam, kdyby to ještě stále někomu vrtalo hlavou, kdo je kdo. :-)

    From Left to Right:
    Mouth of Sauron (Lord of the Rings)
    Darth Nihilus (Star Wars)
    Geralt of Rivia (The Witcher)
    Centurion Vorenus (HBO's ROME)
    Farkas (Skyrim)
    Leonidas (300)
    Crixus (Starz's Spartacus)
    Urdnot Wrex (Mass Effect)
    Aragorn (Lord of the Rings)
    Kratos (God of War)
    Ramsay Bolton (HBO's Game of Thrones)
    Brock Lesnar (WWE Raw)
    Hercules (Hercules)
    Paul Heyman (Lesnar's manager)
    Sarevok (Baldur's Gate)
    Conan (Conan the Barbarian
    Thomas Marshal (Ironclad)
    Titus Pullo (HBO's Rome)
    Letho (Witcher)
    The Rock (Just... everything)
    Jarlaxle (Baldur's Gate)
  • @Monte Karstark And the most ultimate badass is... Wait for it... Paul Heyman
  • Ahoj všem, pokud sledujete úžasný a napínavý seriál Hra o trůny v českém znění, možná si vzpomenete na český hlas Brienne z Tarthu. Je jím herečka a dabérka Lucie Kožinová, která by potřebovala alespoň z části tak parádní fanouškovskou základnu, jakou má Game of Thrones.
    Pokud chcete navštivte Fan stránky Lucie Kožinové na Facebooku a dejte jim To se mi líbí. :) Občas se tam může objevit i nějaká ta zajímavost o Hře o trůny. ;)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 24. února 2016
    @Brienne_z_Tarthu
    1) ten seriál není úžasný
    2) ten dabing je naprosto dementní, včetně překladu
    3) děkujeme za reklamní spam
  • @Brienne_z_Tarthu Děkuji, ale do fanklubu se nepřidám, momentálně mi zabere spoustu času fandění G. R. R. Martinovi, aby to konečně dopsal :)

    a co se překladu seriálu a následného dabingu týče...
    image
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tak tohle všechno se prý chystá v šesté sérii :D (bacha na spoilery!)

    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.