Výborná povídka a úžasná práce se slovy. Na poměrně krátkém úseku je zde naprosto dokonale ztvárněné nekonečné utrpení. Autor klade svá slova jako jednotlivé kamínky do mozaiky příběhu. Povídka je plná, temná a intenzivní. Ještě teď cítím atmosféru kterou na mě při každé řádce dýchala. Navíc musím i pochválit i ten "kouřový efekt" tápání. Během čtení není prozrazena identita hlavní postavy, ale střípky, které leží v textu nás pomalu vedou k jejímu odhalení. Krásné a smutné čtení. Skvělá povídka, kterou jsem začal a která vyhoupla laťku velmi vysoko.
No ten začátek je vostrej ty bláho. Depresivní atmoška tak hustá, že by se dala mazat na rohlíky. Co jsem si to k snídani zase střihnul za žrádlo? Něco mi říká, že k večeři bych si měl dát povídku číslo 7, aby se mi dneska dobře usínalo :twisted:
Počátek jednoho náboženství v kostce - tahle povídka ode mě dostane hodně bodů už za nápad. Jinak souhlasím - úžasná architektura slov a temných obrazů.
Komentáře
Krásné a smutné čtení. Skvělá povídka, kterou jsem začal a která vyhoupla laťku velmi vysoko.
Něco mi říká, že k večeři bych si měl dát povídku číslo 7, aby se mi dneska dobře usínalo :twisted:
Drsné, místy až hororové čtení. Nejvýstižnější slovo, které mě pro tuto povídku napadá je "impresionistické" :-)