Aerys II. Targaryen - Ice & Fire

upraveno 2. května 2014 v Postavy a bytosti
imageAerys II. Targaryen - Ice & Fire

17. král Západozemí z dynastie Targaryenů, přezdívaný Šílený král, Aerys Šílený, či Král Strup. Jediný syn Jaehaeryse II. Se svou manželkou-sestrou Rhaellou měl tři děti – Rhaegara, Viseryse a Daenerys. Byl svržen a zavražděn během povstání, kterému se začalo říkat … celý článek

Read the full story here


Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. května 2014
    @Terezza 11:21 napsala:
    http://www.contejner.cz/sileny-kral/ Náhodou jsem na to narazila a celkem zajímavé.
  • Úžasné........
  • @Viseris tvoj koment s tvojim menom :D to je úžasné! :D
  • JoeGyry napsal(a):

    @Viseris tvoj koment s tvojim menom :D to je úžasné! :D

    Rozhodně.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Kdepak. Fascinující je, že se někomu z vás chce zakládat mulťáka jen pro jedno přihlášení a debilní trolování...
  • Ja by som iba doplnil že syn Rhaegara a Elie nebol zavraždení ako je písane, bol zamenení za iné dieťa a poslané za Úzke more viac tu: http://www.postavy.cz/aegon-vi-targaryen/
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Patrajz To se právě neví, jestli je to on, mnohem pravděpodobnější je jenom Mopatisův nastrčenec nebo Blackfyre ;-)
  • @Tyrion Lannister Já bych možná věřil, že je to on. Zaměnit novorozence je velmi jednoduché a možná by to vysvětlovalo, proč měl roztřískanou tu hlavu (hůř se identifikoval). Inak drak pozná jestli je jezdec nebo ne. Přinejhorším skončí podobně jako grilovaný martel
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @p1e9t9r2 To chceš říct, že v tom komplotu jel i Tywin Lannister a Hora :-D
  • upraveno 15. srpna 2017
    @Tyrion Lannister No to nevím, ale děti do jednoho roku vypadají dost podobně (světlé vlasy .... atd) a po rozmlácení hlavy asi nehledali oči, aby zkoumali jejich barvu, jenom viděli chomáčky bílých vlasů. To je ten důvod proč mi ta výměna příjde celkem reálná.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @p1e9t9r2 informace ze seriálu uváděj prosím pouze v seriálové kategorii.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. srpna 2017
    Jestli malý Aegon tenkrát zemřel a je to jen falešný uchazeč se tady řešilo už mockrát. Naposledy na začátku července v diskuzi Teorie ve světě ASOIAF :)
    Ale do doby než nám to Martin potvrdí v knize to zůstane jen spekulací.
  • Nevada napsal(a):

    @p1e9t9r2 informace ze seriálu uváděj prosím pouze v seriálové kategorii.

    ale tam není žádná informace ze seriálu
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @p1e9t9r2 A četl jsi Svět Ledu a Ohně? Pokud ano, tak víš, že Varys měl na pádu Targaryenů podíl. Celou dobu se je snažil sundat a najednou by jim měl pomáhat?
  • @Achileus Tam jsem zatím v tanci draků, takže to asi bude ta možnost
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    p1e9t9r2 napsal(a):

    Nevada napsal(a):

    @p1e9t9r2 informace ze seriálu uváděj prosím pouze v seriálové kategorii.

    ale tam není žádná informace ze seriálu
    Už tam není, protože jsem ji smazala.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.