Nejpřitažlivější mužská seriálová postava (potažmo herec)

upraveno 31. března 2014 v Seriál Hra o trůny
Ve spojení s nedávnou diskuzí o nejpřitažlivějších herečkách v GoT mě napadlo udělat protipól o mužích. Teď hlavně pro dámy. Kdo vám z mužských postav přijde nejatraktivnější? Zapojit se samozřejmě můžou i muži.

Komentáře

  • upraveno 31. března 2014
    Mě teda osobně příjdou víceméně všichni herci dost ošklivý :D nejlíp tam vypadá Malíček a to je ten herec stejně starej jako můj táta :D třeba vůbec nechápu co všichni viděj na Kitu Haringtonovi, mě se teda zdá fakt děsně hnusnej :-@ pak třeba na Robba můžu koukat bez toho aniž by mě začaly bolet oči, ale jinak je to asi všechno. GOT je v tomhle hrozně nefér . Hereček je tam hezkejch spoustu :-(
  • Když bych vzala herce, jak vystupují v seriálu, tak asi Jaime (ve 3. sérii) a Khal Drogo. V reálu vítězí Gethin Anthony (Renly), a taky Harry Lloyd nevypadá špatně, bez bílých vlasů a charakterových vad, které si s Viserysem spojuju =D
  • Jaime, Drogo(spíš v reálu než seriálu), Tywin, Jorah Mormont, Tormund. A určitě jsem na někoho zapomněla.
  • Dámy, jen by mne zajímalo co říkáte seriálovému Daariovi? Když pominu, že mu v seriálu úplně schází jeden v knize velevýznamný atribut (ne, tohle ne, já měl na mysli ty všemi barvami hrající vousy), tak mi jeho představitel připadá pokud ne přímo jako gay, tak tedy jako ukázkový metrosexuál zcela určitě. Ale to se možná jen projevuje moje averze vůči jeho ometání se kolem Dany :-D.
  • @Crocuta Náhodou, nový Daario je o k*360 StarýchDaariů (kdy "k" = počet sladkých vzdechů Danny nad Daariem za hodinu) lepší než Daario starý =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Čekám, kdy tady vyskočí Darren jako čertík z krabičky :))
  • upraveno 31. března 2014
    takže, z hladiska najinteligentnejší, ..najvplyvnejší, / nejvíc "absolutisticky-osvietenský" :
    (alebo tiež napr.aj najcharizmatickejší, najsympatickejší :

    Ned Stark
    Tyrion
    majster Luwin
    Ser Davos
    John Snow
    Sandor "Pes"
    Petyr Baelish
    Tywin Lannister
    Jamie L.
    ..a dalších si nespomínam ;:
  • @Alef_peAlef Jsi si vědom toho, že jsi je právě vyjmenoval všechny? ;-)
  • + Jorah Mormont, Dany´s knight
  • upraveno 31. března 2014
    @Crocuta Everett má pravdu, kterého Daaria myslíš? Ten původní byl dost slizákoidní a určitě to nebylo těmi chybějícími modrými vousy :-)
  • upraveno 31. března 2014
    @Everett_Young ale musel som si pomoct s wiki characters list =D
    meno Neda mi úplne vypadlo [z HLAVY] :spike: ..z pamati, a pár dalších tiež ;D :twisted:
  • @Alef_peAlef Stačí když napíšeš Bezhlavý Rytíř =D
  • @brbr Myslím toho prvního - jo, slizák na entou :-) .
  • upraveno 31. března 2014
    Everett_Young napsal(a):

    @Alef_peAlef Jsi si vědom toho, že jsi je právě vyjmenoval všechny? ;-)

    hoc možno aj všetkích, ale 1 - 2ja v tejto kategorii určite nikdy nebudú :king: :spike:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.