Nová povídka před dějem princezny a královny

Komentáře

  • píšou, že vyjde letos v červnu......:)
  • upraveno 12. března 2014
    Prequel k prequelu, to tady ještě nebylo. :-) Ale princ Daemon byl celkem zajímavá postava, tak proč ne.
    Víc mě zaujala ta plánovaná kompletní historie rodu Targaryenů, Fire and Blood. Myslíte, že to myslí vážně? :-)

    Edit: Aha, tady je jiný odkaz. O té historii píše na svém blogu:
    (And yes, sadly, "The Rogue Prince" is an abridged account as well. For the full version, you will all need to wait some years, until we publish the complete history of House Targaryen in the GRRMarillion... which, by the way, I've decided I am going to call FIRE AND BLOOD, since the GRRMarillion joke has grown somewhat stale by now).
  • Já se na to těším.....:) Ale kdo ví, jestli se té histrorie Targaryenů dočkáme.......tak zatím postačí něco nového o Daemonovi.... :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. března 2014
    O co přesně jde? Princeznu a královnu jsem zatím nečetla a tak nechci moc pátrat kvůli spoilerům. To je něco, co na tu povídku navazuje, nebo s ní nějak souvisí?

    Možná by neškodilo napsat nějaké nespoilerující info do záhlaví i pro neangličtináře.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. března 2014
    @Nevada Jestli jsem to pochopil dobře, tak se to má časově odehrávat před Princeznou a královnou
  • Ano, bude to zhruba o tom, co dělal princ Daemon (manžel Rhaenyry) před dějem Princezny a královny... :-D
  • jůůů, tož aspoň že něco nám krátí to nekonečné čekání na vichry zimy ....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.