Drabble č. 13 - 1. kolo

upraveno 9. srpna 2013 v Povídky

Komentáře

  • Tak nakonec ještě jedno hořkobolné :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Hmm, že by stejný autor jako Povídka č. 1? Nebo že by to byla odpověď na ní?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ach doktore, proč tolik smutku ve vyznání Vašem?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Po odlehčených minipovídkách byla tohle docela pecka. Ale moc dobrá pecka.
  • Fajnové zakončení :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Flanker.27
    Náš hřích je zavilý a lítost bez odvahy,
    své kání dáme si vždy dobře zaplatit,
    a doufajíce kal svým podlým pláčem smýt,
    hned zpět vracíme se na bažinaté dráhy.

    To Satan Trismegist svou řečí kouzly jistou,
    nám na podušce Zla k snům ducha konejší
    a drahocenný kov té naší vůle vší,
    je měněn v oblak par tím chytrým alchymistou.

    To Ďábel, maje nás na drátkách, hýbá námi,
    v odporných předmětech vidíme vděky, žel,
    a denně ujdeme kus cesty do Pekel,
    bloudíce bez děsu čpavými temnotami.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tím se vše vysvětluje.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.