WoT

upraveno 23. července 2013 v Komunita
World of Tanks, War Thunder, World of Warplanes a další.
1111213141517»

Komentáře

  • upraveno 14. října 2013
    Né, nevelím, na to ještě nemám zkušenosti, každopádně jsem strávil včera dost času na ts s velitelama a opravdu mě to chytlo.
  • M1on napsal(a):

    @Blackfish aaaaa Van Thagner začal velit :-k

    ? tsss
    :-k
    velení :o
    ? :P
    @Blackfish "..na ts s veliteli .." ?
    :-P :king: 8-)
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Tom no sak neni tam nahodou nejaky MiG (asi 15)???ten tam lietat mohol.
  • @Edem aj lietal

    @Blackfish @M1on hmm takže v Wthunderovi je aj prvok velenia, - aj dostojnícke hodnosti , linka,retaz velenia, a pod. ?
  • @Edem Jenže MIG15 létal v Korei a v době Vietnamu byl zoufale zastaralý. To je jako porovnávat že by tam měli být pro US tanky z prvního zálivu (Ambramsy), protože Sadám přeci taky měl T55 (aka 40 let starý tank)...
  • @Alef_peAlef Ne, teď mluví o WoT. Ve Warthunderu jsou klany a mají i velitele. To ýže je ve WoT Leopard 1 jako desítkové medko, neznamená že je takový jako ve skutečnosti, protože reálný leopard by tam většinu těch tanků zabil jednou ranou. Celý způsob umístění tanků do stromů ve WoT je naprosto nereálný.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Everett_Young noo ono vecsinou vsetky tanky sa daju jednou ranou znicit(umre posadka). Ale WoT neni realne zobrazenie tankou v PC. Je to len hra(co je podla mna Dobre).

    To tie klany si mam predstavit tak, ze 15 Maus vs 15 Mausov sa stretnu alebo to ma nejake zaujimavejsie pravidla?
  • @Everett_Young @Edem co klany, ale (aspon) mna viac zaujíma, či bude v wThunder aj Myš ? prtže som ju nejako v tích Techtree screenoch nezbadal :/( :roll: :spike:
  • Mě to baví tak jak to je, není to obyčejná řezačka, musíš použít rozum abys něco uhrál, je to arkáda, ne simulace. A ta strategická část, jak píšu, mě nadchla. Ovšem co mě dokáže naštvat je, když vypálíš po tanku, a jen sama váha té střely, bez výbušného účinku, by vymazala dané vozidlo ze světa a hra zahlásí, neprostřelili jsme. Stalo se mi to s E-100 proti čínskému 59-16.
  • @Edem Ale chápeš, že oni do stejného tieru cpou tanky které jsou od sebe dvacet let vývoje, a záměrně jim shazují statistiky, protože by tam proti nim neměl nikdo šanci? WoT by se měl přestat nazývat hrou historickou, protože s historií má společného tak možná stejné názvy tanků. Nic jiného, jinak je to čistá arkáda. WT a jeho full-real bitvy (bitva čistě z kokpitu letadla, ovládání pomocí joysticku atd. jsou na úplně jiné úrovni. WoT už dávno není o dovednostech hráčů, ale o tom kolik debilů chytneš do týmu. Ve War Thunderu můžeš (stejně jako některá letecká esa) zvrátit průběh bitvy. Navíc letadla jsou mnohem více o dovednostech než tanky, protože i když letíš třeba s I-153 Chaikou proti F6F Hellcat, tak ty pokud jsi borec, tak ho prostě vymanévruješ a zabiješ. Z původního WoT se stala hra pro děti bez trošky skillu...
  • @Alef_peAlef Myš je prototyp, do historických bitev nepatří. Němci se dostanou tam, kam se dostali v realitě - k Jagdtigrovi. Války v korei se neúčastnili, proto nemájí žádnou bojovou techniku dál. Rusové mají T-54, protože bude bojovat v Korei proti M48 Pattonům a M36 Pershingům. Žádné jen na papíru existující stroje tam nejsou.
  • @Everett_Young nj.., ale tie 2 - 3 ks boli už beztak vyrobené
    (resp. "2,5 vozidla" - 1 bolo len s korbou, ešte bez osadenej veže s kanonmi
  • ´´ ..kt. bola ale tiež už hotová, len
    potom tento 1 exemplar zkompletovali tušim až rusi, zmontovali a vystavili ho vo vojenskom technickom muzeu Kubinke(?)
  • @Everett_Young nj..tích by bolo, napr. najma od Dr. F.Porsche celé šuflíky a zväzky,
    ale spústu prototipov, tzv."modrích nákresov", a konštručních schém, technickích návrhov a riešení mali aj mnohí další kresliči a zbrojarske podniky
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    neviete mi poradit ako bojovat proti nizkym fps ??Alebo proti oscilacii fps?
  • @Edem snížit detaily?
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    M1on napsal(a):

    @Edem uninstal

    hej to by pomohlo :-) no ale to je nafigu pred mesiacom som take oscilacie fps nemal a teraz uz mam.
  • Nějak záhadně ve War thunderu se do toho dostávám :twisted: kde se chce se mnou proletět nick M1on
  • @M1on no ked mi moc nešlo Wot, tak letadlá, jako 3d pohyb, už teprv nepojdu.. :roll: :-(
    ..sice, ono by mi to aj šlo, nebyt toho zrušeného konta, už som ted mohol byt na Tier 8-9 .. a už som mohol mat ten Tiger-P :P , aj tie VK 42.01, 45.01 atd.. :twisted: ;D)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.