@Blackfish Svíčka stačí a možná by i čelovka byla dostačující. Já jsem čekala na děti při noční hře a vzala jsem si náhodnou povídku s sebou. No a bála jsem se víc, než ty děti. :-)
Bolo to celkom zaujimave. Autor sa dostatocne vyhral s dobovou architekturou, ale tiez mam taky pocit, ze tomu chybalo smerovanie. Rozmyslala som nad tym sfetovanim sa, ale ked napriklad sviecky vo Velkej sale sa zacali mihotat, ked sa modlil...ja ti nevim Karle... Technicka: nepritomnost odstavcov bola naozaj dost rusiva a neviem, ci tento autor pisal v tomto kole aj druhu poviedku, ale tato je uz drha, ked som sa pozastavila nad pouzivanym velkych pismen v zamenach podobne ako v listoch. Nova moda?
Komentáře
Technicka: nepritomnost odstavcov bola naozaj dost rusiva a neviem, ci tento autor pisal v tomto kole aj druhu poviedku, ale tato je uz drha, ked som sa pozastavila nad pouzivanym velkych pismen v zamenach podobne ako v listoch. Nova moda?