Povídka č. 1 /5. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky
2»

Komentáře

  • Ako legenda to celkom ujde, len ta logika a psychologia postav dost hapruje. Autor zjavne potrebuje nabrat viac emocionalnejsich a zivotnych skusenosti, aby to malo potrebny cveng :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Tak když už tady všichni přiznávají své autorství, tak abych se taky přidal. Tuhle drsnou a zvrhlou povídku, orgie zla, studii šílenství a vítězství brutality jsem spáchal já.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.