Ako legenda to celkom ujde, len ta logika a psychologia postav dost hapruje. Autor zjavne potrebuje nabrat viac emocionalnejsich a zivotnych skusenosti, aby to malo potrebny cveng :)
Tak když už tady všichni přiznávají své autorství, tak abych se taky přidal. Tuhle drsnou a zvrhlou povídku, orgie zla, studii šílenství a vítězství brutality jsem spáchal já.
Komentáře