Povídka č. 12 /5. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 13. června 2014 v Povídky
124»

Komentáře

  • Flankere, obkecávej to, jak chceš, to, že budete mít na svědomí rozkol v soutěži povídek, a nejen v ní, neobkecáš. A čím déle to budeš tady obhajovat a rozmazávat, tím víc k tomu budeš přispívat.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Nevada Jde tu dle mého o slušnost. Kdyby šlo skutečně o autorská práva, to bych možná i o soudu uvažoval :)
    Ne, takový šílenec nejsem. Ale viz výše citované alekovo sdělení. Zde v prostoru IF je autorem ČA. A proto považuji za NESPRÁVNÉ, aby dále soutěž běžela bez jejího dohledu, a TAKÉ BEZ JEJÍ ÚČASTI.

    @heavy_head Ne, je to stále ta samá soutěž. Mně osobně by se opravdu nechtělo psát sem s tím vědomím, že je autorovi myšlenky odepřena účast a kontrola nad dalším vývojem. Jak říkám, žádám vás v tomto o prostou lidsou slušnost.
  • Tahle "diskuze" nemá cenu, ale ty chceš mít jako vždy pravdu a poslední slovo, což je jedna z tvých velkých předností.
    Mluvíš o něčem, u čeho jsi nebyl, o čem víš leda tak z doslechu. Povídková soutěž vznikla za angažování Jarly i mě, společně, pokud ona tvrdí něco jiného, nemám k tomu co víc dodat, snad jen odkaz na můj koment v "adminském zásahu".
    Ale ať si ji klidně vezme, když si myslí, že je její, asi už se opakuju, vemte si odtud vše, na co si myslíte, že máte právo. Bránit vám v tom nikde nebude.
    A taky poněkolikáté - když se vám tu nelíbí, nepřemáhejte se.
    Už aby to tu bylo zase normální jako kdysi.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Došli ti odpovědi?
  • No vida, co se může vyvinout z vyjádření v cizí soukromé poště... Ano, chtěl jsem Jarlu ocenit, uznat jí zásluhy na povídkách a jiných článcích se kterými pomáhala. Zároveň ale jednoznačně uznávám tytéž zásluhy heada na povídkách - myslím, že byli v tom popostrkování mě i pisatelů velmi obdobně činní. S tím rozdílem, že Jarla na několik kol odpadla. Soutěž běžela i tehdy normálně a stejně tak poběží i nadále. Jestli si někdo chce udělat obdobnou soutěž či drabble na jiném webu a chce tam důsledně stanovit nepřekročitelná pravidla, super, hodně štěstí (bez ironie). Ale prosím, ať do toho netahá icefire.cz, nerad bych u takto zaštítěného projektu asistoval a vyvolával tak dojem, že se na tom podílím.
  • Nemůžu najít něco smysluplného, na co by stálo za to reagovat. :-D
  • Everette, a můžu se tě na něco zeptat?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Cokoli broučku. Ale ne, v příštím týdnu si na tebe čas nenajdu jestli ti jde o tohle ;-)
  • Přešel jsi do Jarlina tábora až ve chvíli, kdy ti řekla, že být ji o pár roků míň, tak by s tebou hupsla do postele, nebo to bylo už dřív? :-)
    Domnívám se, že v tom nevidíte nic vulgárního. =D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Já jsem na Jarlině straně už v době kdy tu byla registrovaná poprvé. Pokud by sis přečetl starší diskuze tak to víš. A jestli je celý spor jenom o tom že na mě žárlíš, tak to řekni rovnou, můžeme to vyřešit čestným pistolnickým rozstřelem na deset kroků.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @heavy_head Tak, odpověděl jsem na tvojí otázku, teď odpověz ty na mojí. Do jaké fáze bys chtěl vrátit icefire fórum a buď co nejkonkrétnější (tzn. označ konkrétní událostí/datem)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @heavy_head Začínáš být ubohý.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Branislav_Gepeto kolem 40ti
  • Souhlas, to byl opravdu úlet, heade - ale dnes se mi blbě moralizuje, když jsem ty vášně rozpoutal...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Prostě jen prudí a provokuje, protože výměna názorů už dávno skončila.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    tak tedy: Omlouvám se všem, koho jsem v pod náporem falešných obvinění nechtěně urazil. Vyjma heada, protože tomu se omlouvat je pod mojí úroveň.
  • upraveno 14. srpna 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jojo. Klesá ztráta smyslu pro humor, svítá na lepší časy :twisted:
  • O čem to tu zas ten chlap mele? :-P
  • Ja byl v exilu, takze jsem nevedel ze jde o citaci...
  • No tak jasně, padlo to v nějaké diskuzi, byl to vtip, zasmál jsem se a vzpomněl si na to. Takže případné pohoršující výkřiky obracejte, prosím, na samotnou autorku, já si to nevymyslel. ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.