Hra o trůny 3x08 - Druzí synové - Ice & Fire

upraveno 20. května 2013 v 3. řada
imageHra o trůny 3x08 - Druzí synové - Ice & Fire

Napsal(a) Alek

Read the full story here


12345679»

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Žeby Meli nahradila úlohu septona Utta (alebo ako sa volal)?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Nevada Nedovedu si představit horší noční můru =D Možná by mi to způsobilo i trvalou dysfunkci 8-O
  • Tak děkuju pěkně, tuhle scénu už nikdy neuvidím téhle představy :-)
  • Přidávám se k davu - Daario, bohajeho, je akorát jakýsi dlouhovlasý zubatý Casanova. Jeho šéfa lépe zdlouhovlasatět, namodro obarvit a udělat Daariem.

    Ad Melisandra, ehm, mně přišlo, že SI vážně zasunula.
  • Suva napsal(a):

    Přidávám se k davu - Daario, bohajeho, je akorát jakýsi dlouhovlasý zubatý Casanova. Jeho šéfa lépe zdlouhovlasatět, namodro obarvit a udělat Daariem.

    Ad Melisandra, ehm, mně přišlo, že SI vážně zasunula.

    Konečně někdo, kdo má postřeh :applause: Jinak s tim Titánovym Bastardem (nebo jak se jmenoval ten hlavní borec) souhlas. Ten měl charisma a byl správně namyšlenej. Akorát vypadal moc jako z 20. stol. Třetí borec vypadal jak Boby Sixkiller :-D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @halbarad tys to doteď nepochopil,co? :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @halbard
    Všetci si všimli, že Melisandra Gendryho navigovala. Skôr si z toho len robili srandu, pretože formulované ako "Melisandra zasunula" a nie "Melisandra SI zasunula" to znelo divne.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    + narážka na to, že z něj sleze a on má na sobě kalhoty jako kdyby ho ani nevytáhnul. Což muselo zde přítomné dámy dost naštvat :-D
  • Tak mě teda nijak nevadilo, že jsme neviděli Gendryho šulína. :D Navíc ztopořený penis se snad nesmí ukazovat ani na HBO...
    S tím Theonem v minulém díle to bylo přes kalhoty zcela schválně, holky ho měly jen rozdráždit.

    Tak, a můžu se jít zas učit... :D
  • mně to tedy taky nijak nevadilo, ale v kontextu to bylo divné (až matoucí :-D).
  • @sveva
    sveva napsal(a):

    Tak mě teda nijak nevadilo, že jsme neviděli Gendryho šulína. :D Navíc ztopořený penis se snad nesmí ukazovat ani na HBO...
    S tím Theonem v minulém díle to bylo přes kalhoty zcela schválně, holky ho měly jen rozdráždit.

    Tak, a můžu se jít zas učit... :D

    Toho co se nesmí ukazovat na HBO už asi opravdu mnoho není :-) . Poté, co už v první sérii Spartaka sice nepředvedli přímo ztopořený penis, ale zato zcela explicitně kastraci a jinak se celý seriál pohlavními orgány přímo hemžil, říkal jsem si, že i v televizní tvorbě už asi padla veškerá tabu. Tedy né že bych měl něco proti tomu :-D .
  • @Crocuta Spartakus není od HBO, ale od Starz
  • Kolikokoli napsal(a):

    Tak ten Sansin plášť mi tam nechyběl. Stejně jsem nechápala, proč to bylo v knížce - pochybuju, že by Tywin dovolil, aby nějakého Lannistera ověšovali Starkovským pláštěm.
    Každopádně - POKLEKLA! To bylo tak... ach! :D Jsem neskutečně ráda, že tuhle linku změnili tak, že Sansa aspoň malinko k Tyrionovi něco cítí (spíš asi takovou úctu nebo "on není svině" pocit) a ne jako v knize, kde k němu byla neskutečně chladná. A její šaty byly náhodou vcelku hezké.

    Svatba byla děsná, tak jak měla být. Všichni s náladou pod psa, kromě sviňáka Joffa, který má opět velké kecy, ale skutek utek. Cersei opět ukázala, jak je krátkozraká - takto vyjet na Margaery... taky se potom pěkně kymácela. No, je to prostě blbka (ale jako postavu ji mám ráda).
    Olenna byla úžasná :D. Ten její rozbor prostě neměl chybu :D.
    Arya+Ohař - kratičké, ale vcelku dobré. Když jí řekl, že ochránil Sansu, tak se Arya pousmála, což je hezké. Taky se mi líbilo, jak se ho držela :).
    Stannis je skvělý, hrozně ho žeru. Konečně Davose propustil, to je dobře.
    Mel a Gendry... no... bylo to OK, hlavní pozitivum ale bylo stejně jen to, že jsme z Gendryho viděli zase o chlup víc :D (i když ne zas o tolik jako ve Skins :D).
    Fialka a Sam - juchů, Sam zabiák! :D Doufám, že tu dýku bude mít (a to, že ji tam nechal byla jen chyba při natáčení nebo ve střihu).
    A Daario je sexy :D.
    BTW - fakt nechápu, co máte proti Emilii. Je to nejhezčí herečka... vůbec! A taky hezky hraje. Já ji tu nádhernou, vznešenou, dobrou (ale neústupnou) Daenerys věřím. Je úžasná a naprosto chápu Daaria, že je do ní paf.

    ----------------------------------------
    Napadlo to Carsei:Cersei Lannister její otázku ignorovala. „Plášť,“ poručila, a ženy jej přinesly: dlouhý plášť z bílého sametu pošitého perlami. Stříbrným vláknem na něm byl vyšitý divoký zlovlk. Sansa na něj pohlédla s náhlou hrůzou. „Barvy tvého otce,“ řekla Cersei, když jí ho připevňovaly kolem krku tenkým stříbrným řetízkem.
    Panenský plášť nevěsty. Sanse vylétla ruka k ústům. Servala by tu věc pryč, kdyby se toho odvážila...



  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    To, že to Cersei poručila neznamená, že to napadlo zrovna ju. Je to tradícia.
  • @Gorgloj Aha, tak to jo, ti jsou tedy asi odvážnější a u HBO přece jen funguje silnější autocenzura :-) .
  • Thorar napsal(a):



    Ho jen tak lehce podráždila přes kalhoty, z toho děti nejsou, to bys měl vědět :-P

    určite ho nepodráždila cez kalhoty... je tam jasne ukázané jak si jeho ehm dala do svojej ehm :D :D :D
  • Tož Daario nakonec v hrané podobě šel víc než z traileru a fotek. Dračí holka má pěkné zadek ale divné tvar hmmm předních atributů. Tyrion naprosto dominuje celó svatbu, opilecká etuda to naprosto zachránila. Joffa málem kleplo :) :) Ohař s Aryou se krásně doplňujó.
  • @Blackfish väčšina dievčat, ktoré nemajú umelé prsia majú taký tvar. Čo na nich bolo divné? :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    JoeGyry napsal(a):

    @Blackfish väčšina dievčat, ktoré nemajú umelé prsia majú taký tvar. Čo na nich bolo divné? :D

    Myslel asi divný zadok...
  • Prostě mi tak nějak nesedly do oka. zadek v pohodě. Asi to bude tím seriálem.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Díl viděn.

    Pijavice spokojenost.
    Sam spokojenost.
    Robb nebyl - štve mě to, ale aspoň si nemusím trhat vlasy jak jeho linku pokurvili.
    Danny - TOHLE že je Daario??? To měl vypadat spíš jak ten Titánobastard. A je mi líto toho druhýho důstojníka co vypadal jak indián :-D A ještě, tenhle díl se herečce Danny nepovedl.
    Svatba - perfektní, ale asi taky proto že tam byly všechny známé tváře,
    u RW to bude komorní, bohužel

  • jo ten Indián :D Teď mě napadlo, že to byl takovej Bobby Sixkiller a ostříhanej Reno Raines jako Mero :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2013
    Benji napsal(a):

    Danny - TOHLE že je Daario??? To měl vypadat spíš jak ten Titánobastard.

    Naprosto s tebou souhlasím. U "Titánobastarda" bych ještě Danny pochopila, ale seriálový Daario na mne působí jako prznitel malých pandiček a medvídků koala :hand:
  • @Krisa :applause:
    Viděla jsem podruhé a je mi čím dál tím víc líto, že Titánův bastard už nebude, narozdíl od Pizizuba.
  • Ještě k Gendrymu a pijavicím:
    image
    To víš, chlapče, na dvojsmysly si musíš dávat majzla... :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    =D
  • :-P
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.