Hra o trůny 3×03 – Ulička trestu - Ice & Fire

upraveno 15. dubna 2013 v 3. řada
imageHra o trůny 3×03 – Ulička trestu - Ice & Fire

Tyrion přijímá nový úděl. Jon se vrací na Pěst Prvních lidí. Daenerys se setkává s otrokáři. Jaime uzavírá dohodu se svými vězniteli.

Read the full story here


«13456712

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Šikmá ulička z HP bolo prvé, čo ma napadlo :D
  • Stannis se zase muchluje s Mel? :roll:
  • ...si všechny zajímavé názvy vyplencají už teď. Co budou dělat v hypotetické páté, šesté řadě? :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. dubna 2013
    MissUtahraptor napsal(a):

    ...si všechny zajímavé názvy vyplencají už teď. Co budou dělat v hypotetické páté, šesté řadě? :D

    Tiež ma to napadlo.
    Michelle napsal(a):

    Stannis se zase muchluje s Mel? :roll:

    Tiež ma to naštvalo
  • Hmm, zajímavé, na nákup neposkvrněných se těším :-) Mimochodem v upoutávce, co byla na HBO po druhé epizodě, by mělo dojít i na
    souboj ohaře s Dondarrionem (a ohnivým mečem)
    . Vrány s sebou pěkně mrskly, když už jsou u Crastera. Obávám se trochu, že
    Sam nebude Zabiják
    .
  • @baltim napsal(a):

    ... Obávám se trochu, že

    Sam nebude Zabiják
    .
    Pochybuji, že by zrovna tohle vynechali. Vzhledem k tomu, že je to jeho nejheroičtější čin za celou ságu. A když už se ve druhém díle obtěžovali scénou s Noční hlídkou jen- proč vlastně? aby ukázali, že pěší cesta je strastiplnější a Samíček na dně?-...
  • hej. pavka asi nebude, ale tá udalosť sa dúfam odohrá. pomôže to aj celkovej nálade u crastera.
  • Vsadim se, že ten kluk, co osvobodí Theona je Ramsay.
  • johnytopinka napsal(a):

    Vsadim se, že ten kluk, co osvobodí Theona je Ramsay.

    :D
  • Jsem zvedaví jak Jaime příde o ruku ked ho zajmou Baltonovi lidi a ne Vargo Hoat...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    Jen bych připomněl že jsme v seriálovém vláknu takže by bylo dobré používat SPOILERy.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dorian napsal(a):

    Jsem zvedaví jak Jaime příde o ruku ked ho zajmou Baltonovi lidi a ne Vargo Hoat...
    Odhliadnuc od faktu, že toto je SPOILERoidné,
    Vargo Hoat alebo v seriáli pomenovaný Lockééééé, ho zajal.
  • Branislav_Gepeto napsal(a):

    Dorian napsal(a):

    Jsem zvedaví jak Jaime příde o ruku ked ho zajmou Baltonovi lidi a ne Vargo Hoat...
    Odhliadnuc od faktu, že toto je SPOILERoidné,
    Vargo Hoat alebo v seriáli pomenovaný Lockééééé, ho zajal.
    To jako vážně? My teda řekni
    jak to chtěj udělat, až se Tywin Jaimeho zeptá kdo mu to udělal a on řekne ,že měli vlajky Boltonu.

  • baltim napsal(a):

    Hmm, zajímavé, na nákup neposkvrněných se těším :-) Mimochodem v upoutávce, co byla na HBO po druhé epizodě, by mělo dojít i na

    souboj ohaře s Dondarrionem (a ohnivým mečem)
    .

    a to víš odkad?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    M1on napsal(a):

    baltim napsal(a):

    Hmm, zajímavé, na nákup neposkvrněných se těším :-) Mimochodem v upoutávce, co byla na HBO po druhé epizodě, by mělo dojít i na

    souboj ohaře s Dondarrionem (a ohnivým mečem)
    .

    a to víš odkad?
    Tento súboj bude až vo štvrtej epizóde, to je známo (zo spoilerov).
    IceLance napsal(a):

    Branislav_Gepeto napsal(a):

    Dorian napsal(a):

    Jsem zvedaví jak Jaime příde o ruku ked ho zajmou Baltonovi lidi a ne Vargo Hoat...
    Odhliadnuc od faktu, že toto je SPOILERoidné,
    Vargo Hoat alebo v seriáli pomenovaný Lockééééé, ho zajal.
    To jako vážně? My teda řekni
    jak to chtěj udělat, až se Tywin Jaimeho zeptá kdo mu to udělal a on řekne ,že měli vlajky Boltonu.

    Ja nie som Sybila, Melisandra ani člen týmu, takže to presne neviem, ale tipnem si, že
    tam dajú tú komunikáciu Boltona a Jaimeho, kedy preukážu, že Bolton je v postate na strane Lannisterov, Jaimeho nechá ísť a ako bolo v knihe - požiadá ho, aby Tywinovi povedal, že sa jeho ruku je zodpovedný Vargo/Locke sám, nie Boltonovia. Ako protislužba, že sa oňho postaral a pustil ho. Locke bude zrejme významnejší kapitán alebo niečo také Boltonových radov a túžil sa osamostatniť, nabrať rešpekt, pomstiť alebo čokoľvek iné a preto Jaimemu ruku usekne. Bolton mu zrejme už predtým sľúbil Harrenhal. Ale toto sú len dohady, neviem ako sa odklonia od knihy.
  • johnytopinka napsal(a):

    Vsadim se, že ten kluk, co osvobodí Theona je Ramsay.

    Hádáš naprostě správně :D Ten si sním pěkně pohraje :D
  • baltim napsal(a):

    když už jsou u Crastera. Obávám se trochu, že

    Sam nebude Zabiják
    .
    však v tu chvíli kdy se tohle stalo s ním byla Fialka a tu musí někde potkat, ne? :-)
  • Nebyla,
    Samovi se podařilo zamordovat Jiného během cesty ke Crasterovi.
  • M1on napsal(a):

    baltim napsal(a):

    Hmm, zajímavé, na nákup neposkvrněných se těším :-) Mimochodem v upoutávce, co byla na HBO po druhé epizodě, by mělo dojít i na

    souboj ohaře s Dondarrionem (a ohnivým mečem)
    .

    a to víš odkad?
    Vím to, protože mám HBO zaplacené a tu upoutávku jsem viděl na vlastní oči... :-)

  • baltim napsal(a):

    M1on napsal(a):

    baltim napsal(a):

    Hmm, zajímavé, na nákup neposkvrněných se těším :-) Mimochodem v upoutávce, co byla na HBO po druhé epizodě, by mělo dojít i na

    souboj ohaře s Dondarrionem (a ohnivým mečem)
    .

    a to víš odkad?
    Vím to, protože mám HBO zaplacené a tu upoutávku jsem viděl na vlastní oči... :-)

    a na tytrubko to není?

  • @M1on tam jsem to zatím nenašel. Ale když se podíváš na český web HBO, tak tam je např. trailer, ve kterém je vidět krátký střih
    na zapalování meče a pak i souboj s ohařem
    ... Možná to ale nebude v této epizodě, ten trailer, co jsem tam v rychlosti našel, je na celou sezonu. Nemám teď čas to více dohledávat...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja verím, že tá scénka ako Biely chodec prechádza temným lesom v traileri nám to ešte dopraje...
  • @baltim
    Souboj Berrica s Ohařem by měl podle synopse být v 5. díle. "The Hound is judged by the gods."
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja som sa divil, ako chcú roztiahnuť SoS na dve série a tu je odpoveď - oni to teda riadne rozťahujú. V tretej epizóde sa s ním Arya stretne, v štvrtej sa o to budú baviť a v piatej k tomu dôjde. Strategické.
    Podľa tohto verím, že Divokí budú skoľovať Zeď v spomalenom zábere...
  • Branislav_Gepeto napsal(a):

    Ja som sa divil, ako chcú roztiahnuť SoS na dve série a tu je odpoveď - oni to teda riadne rozťahujú. V tretej epizóde sa s ním Arya stretne, v štvrtej sa o to budú baviť a v piatej k tomu dôjde. Strategické.

    Podľa tohto verím, že Divokí budú skoľovať Zeď v spomalenom zábere...
    Přesně tak proč to rozdělovali na dvě ??....Jo ahá místo zkratek bude (neoblíbená)prodloušťka.
  • aj tak si myslím, že v 3. sérii bude 3/4 knihy... keď nie viac... kebyže to končiť v polke tak by tam ani
    červená svadba nebola
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    FireAndBlood napsal(a):

    aj tak si myslím, že v 3. sérii bude 3/4 knihy... keď nie viac... kebyže to končiť v polke tak by tam ani

    červená svadba nebola
    Búrka ma zahŕňať cca polku, nie presnú polku, takže áno, bude to takmer tri štvrtiny a štvrtá séria by mala azhŕňať aj detaily z Hostiny.
  • Vím, že to s Podem bylo celé vymyšlené, ale i tak to bylo neskutečně vtipné a zvedlo to nesmírně náladu takto po ránu :D.
  • Kolikokoli napsal(a):

    Vím, že to s Podem bylo celé vymyšlené, ale i tak to bylo neskutečně vtipné a zvedlo to nesmírně náladu takto po ránu :D.

    Tak tomuhle se řiká co to ..... je příspěvek.
  • @M1on Co co? :D Jako díl je super a scény s Podem pobavily, co chceš víc? :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.