Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire

upraveno 1. dubna 2013 v 3. řada
imageHra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire

Napsal(a) Alek

Read the full story here


1234568

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Néééé, Lucince nikdy nemá být 18 :wall:
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Krisa Ale musíš uznat že podstatně zkrásněla.
  • Nej jsou Emily Browning a Carey Mulligan.
  • @Everett_Young :D No dobře, špatně jsem se vyjádřila, tak mě nechytej za slovíčko :D Když bys to řekl o chlapovi, všichni by se tvářili divně :D
    Krása internetových fór je v tom, že jsou poměrně anonymní, co se tváří týče :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Kolikokoli Promiň ale Emily je hrozná. A v Sucker Punchi vypadá nechutně uměle. Carey... no ta už je o moc lepší.
  • to som asi jediny co napisal Mellisandru :( :-D a mne sa napr. Missandei vobec nepaci :-D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Finrod Mellisandra je bezva, jen mi na ní na prvních 3 místech nezbyl prostor. Ale samozřejmě, taky se mi líbí mnohem víc než nějaká Missandei.
  • Everett_Young napsal(a):

    @Kolikokoli Promiň ale Emily je hrozná. A v Sucker Punchi vypadá nechutně uměle. Carey... no ta už je o moc lepší.

    a kto videl The host? Tam bola Emily na konci, úplne celé zle. Desivá bola.
    image škoda, že nie je dobre vidieť oči, to bolo najdesivejšie. ale aby som jej nekrivdila, v sleeping beauty bola pekná.
    Medzi moje favoritky patrí Marion C. Dita, Rachel W. a Juno Temple. (kto videl killer Joe?)
  • @Everett_Young To jsem neviděla. Znám ji ze Sleeping beauty.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Kolikokoli To buď ráda.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Stark z hor napsal(a):

    1) Ygritte
    2 - 3) Dany, Missandei

    flanker - s Ygritte byses cejtil jako pedo?!
    wow, tak to odhaduji, že se Ti asi musí líbit stará Tyrellová...
    ;)

    Proč mě tahle reakce nepřekvapuje :D
  • Protože se ti fakt líbí? =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Anvil Eště ty začínej :)
    Prostě jssem zjistil, že se mi tak nějak pořád líběj ty stejný ženský, co stárnou - totiž pardon, zrajou, průběžně se mnou. Berlusconi si vybírá mladší a mladší holky, mě se prostě pořád průběžně líběj ženský v rozsahu do +-6 let ode mě.
  • Everett_Young napsal(a):

    @ Kolikokoli Promiň ale Emily je hrozná. A v Sucker Punchi vypadá nechutně uměle. ...

    V Sucker Punchi vypadá, jak má vypadat vzhledem k ději a formě. Nepřišlo mi to nijak extrémně umělé. A ano, mě se jako Babydoll líbí. ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Everett_Young napsal(a):

    @Kolikokoli Promiň ale Emily je hrozná. A v Sucker Punchi vypadá nechutně uměle. Carey... no ta už je o moc lepší.

    Buďme úprimní. V Sucker Punchi vyzerá všetko umelo =D
  • upraveno 10. dubna 2013
    Branislav_Gepeto napsal(a):

    Everett_Young napsal(a):

    @Kolikokoli Promiň ale Emily je hrozná. A v Sucker Punchi vypadá nechutně uměle. Carey... no ta už je o moc lepší.

    Buďme úprimní. V Sucker Punchi vyzerá všetko umelo =D
    image
    A tak to má být. :D

    edit: Sucker Punch je celý "nadsazený", takže by bylo spíš divné, kdyby tam pobíhala s "přírodním" make-upem na tváři a lehkým rozcuchem na hlavě. ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    MissUtahraptor napsal(a):

    Branislav_Gepeto napsal(a):

    Everett_Young napsal(a):

    @Kolikokoli Promiň ale Emily je hrozná. A v Sucker Punchi vypadá nechutně uměle. Carey... no ta už je o moc lepší.

    Buďme úprimní. V Sucker Punchi vyzerá všetko umelo =D
    image
    A tak to má být. :D

    edit: Sucker Punch je celý "nadsazený", takže by bylo spíš divné, kdyby tam pobíhala s "přírodním" make-upem na tváři a lehkým rozcuchem na hlavě. ;)
    Nu, toto, spolužiak sa aj jemne (ale len jemne) posťažoval na prílišnú "akčnosť" tých scén, ale mne to prišlo, že je to naschvál ako tam letela cez polku miestnosti pri tých obroch, koniec-koncov, len jej predstava.
    Mne prišiel nápad aj spracovanie takej tej levelovacej hry úžasný a aj rozuzlenie so "strážnym anjelom". To, že ona je tá posledná časť nebolo prekvapenie, zato presunutie vedľajšej postavy na hlavý bod príbehu sa mi páčilo. SP je taký film pre divných ľudí, ktorí ocenia aj čosi iné, nie tie stereotypné omielačky americkej produkcie, ktoré sa furt držia trápnej osnovy
    - úvod
    - dvaja hrdinovia sa stretávajú na základe problému
    - dvaja hrdinovia sa zamilúvajú a spoznávajú
    - dvaja hrdinovia sú rozdelení
    - dvaja hrdinovia sú zase v kope a spoločne záverujú
    - záver
    Nebudem SP hodnotiť do nejakej hĺbky, proste som si to pozrel a užil ako už dlho nič iné + perfektný soundtrack, skvelo upravené Sweet Dreams do toho sedelo ako riť na šerbeľ.
  • Ženy
    1. Dany
    2. Sansa
    3. Ygritte
    4. Cersei
    Chlapi
    1. Jaime
    2. Jorah Mormont
    3. Tywin
    4. Davos
  • Já to vidím takhle:

    1. Dany
    2. Melissandra
    3. Ygritte
  • A proč tam nemáte nikdo Stannise? Vždyť je to nej sexy adept na trůn (mužského pohlaví :D)!
  • Abych napsal ještě muže (a nepřipadal si u toho jako gay) tak řeknu, jak bych chtěl vypadat kdybych nebyl tak krásnej jak jsem :D

    1. Jaime (N.C. Waldau se strništěm)
    2. Robb Stark
    3. Oberyn Martell

    Asi tak no
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 11. dubna 2013
    Takže nejhezší herci:
    1. Eddard Stark
    2. Sandor Clegane
    3. Khal Drogo
    4. Gregor Clegane
    5. Jorah Mormont
    6. Jeor Mormont
    7. Robb - v 2. sérii
    8. Jaime
    9. Tywin

    a z toho pouze s Jaimem si nedokážu představit sex =D

    a herečky:
    1. Daenerys - tak bych chtěla vypadat
    2. Cersei v civilu černovlasá
    3. Missandei
    4. Melissandra
    5. Ygritte
    6. Sansa
    7. Aša
  • 1. Ygritte
    2. Sansa
    3. Margaery
  • Akorát nevím, proč Cersei a Dany musejí mít k blonďatým (stříbrným) vlasům to tmavý obočí. To je jak pěst na oko, hlavně u tý Daenerys :D
  • @Sens Mi se to líbí víc, než když má blondýna blond obočí.
  • @Chmur Vidíš, na Tywina jsem zapomněla, ale to už bych vypadala jako úplný gerontofil :-D
  • Sens napsal(a):

    Akorát nevím, proč Cersei a Dany musejí mít k blonďatým (stříbrným) vlasům to tmavý obočí. To je jak pěst na oko, hlavně u tý Daenerys :D

    To mi taky strašně vadí
  • Přesně, tmavý obočí k takhle světlým vlasům je naprostá příšernost....
  • upraveno 11. dubna 2013
    Tak to prrrr. Este v 15-tich som mala prirodzeny spinavy blond a k tomu tak tmave obocie, ze moja mama mi raz pri veceri vynadala, ze este som este trochu primlada, aby som si farbila obocie :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Hildegarda napsal(a):

    Tak to prrrr. Este v 15-tich som mala prirodzeny spinavy blond a k tomu tak tmave obocie, ze moja mama mi raz pri veceri vynadala, ze este som este trochu primlada, aby som si farbila obocie :)

    Jo! Já mám ke své "pochcané slámě" úplně tmavé obočí i řasy, že když jsem si v dobách své největší gymplácké době temna obarvila vlasy na černo, tak mě doma seřvali, že aspoň obočí jsem si barvit nemusela :D. Takže ne každý za to může (a odbarvovat obočí si nebudu, protože výsledek by byl ještě děsivější)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.