Game of Thrones Season 3: Trailer #2 - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v 3. řada
imageGame of Thrones Season 3: Trailer #2 - Ice & Fire

Napsal(a) Alek

Read the full story here


2

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young @flanker.27 Ale já vím, kdo je Karl Urban (Eomér) - jen nevím, kdo je mu podobný =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Blackfish napsal(a):

    Daario

    Dík, právě jste mi navždy zničili Eoméra :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Připomněla jsi mi scénku "Kterému herci jsem podobný"

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    MissUtahraptor napsal(a):

    Proč je většina jižanských účesů vymyšlená tak, aby z hlavy vymodelovala kopací míč s ocásky?! :evil:

    Aha... Mne to pripomína Vianočku :D Hlavne tá Sansina vec...
  • taky tu je někdo kdo se těší až to vyjde? :D
  • @josef Podľa mňa nikto.
  • Mě se ten Daario vubec nelibí :-( přiteplení elfové patří do LotRa a ne sem :-( :-D
  • Od kdy se dělaj premiéry na seriály?
  • Nevada napsal(a):

    Tak tenhle trailer se mi hodně líbí. Až na toho Stannise tulícího se k Melisandře (jestli jsem je dobře identifikovala). A ten souboj Ohaře s Berikem mi připomněl kung-fu filmy z 60. let, kdy jeden soupeř nastavil blok ještě dřív, než jeho protivník vůbec udeřil.

    Jet-li se prý objeví až v další sérii, ale už teď dělá poradce co se týče otázek středověkého šermu..
  • Zda se mi to, nebo tam nikde není ani kousek Ros? :-)
  • Ani
    bradavka?
    :?: :evil:
  • Domnívám se, že nikoliv, ale obávám se, že nejsem ten správný divák (co se týče
    ženských bradavek
    ;-)
  • Ale někdo tam svlíká herečku, která má hrát "Myrandu". A podle dlouhých blonďatých vlasů to vypadá na Cersei. 8-O To jsem fakt zvědavá, co z toho vyleze! :-D
  • sveva napsal(a):

    Ale někdo tam svlíká herečku, která má hrát "Myrandu". A podle dlouhých blonďatých vlasů to vypadá na Cersei. 8-O To jsem fakt zvědavá, co z toho vyleze! :-D

    Taena Merryweather?
  • upraveno 19. března 2013
    A nevypadala by u toho Taena šťastnějc? :) Při bližším prozkoumání to nevypadá jako Cerseiny vlasy, tak nevím...
    image
  • upraveno 19. března 2013
    sveva napsal(a):

    A nevypadala by u toho Taena šťastnějc? :) Při bližším prozkoumání to nevypadá jako Cerseiny vlasy, tak nevím...
    obrs.

    A co přeobsazená Jeyne Poole? Nevím kolik té herečce je, ale mohli by hodit nějakou roztomilou
    bordelovou scénu ještě než odjede v další sérii z KL. Pro (znovu)představení a připravení na Tanec
    (potenciální ?. série). :-k
  • Přeobsazená Jeyne? Ona tam někdy nějaká byla? :D Každopádně to je docela možný, to jsem zvědavá, hm hm.
  • @sveva V první sérii byla vidět na hostině na Zimohradu- špitá si se Sansou, když začne Arya odstřelovat jídlem.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 19. března 2013
    Ta herečka co hrála Jeyne v první sérii je každopádně pro Tanec nepoužitelná kvůli nízkému věku.
  • Proč nemá Daario modrý vlasy a vousy do vidlice? Sakra vypadá sice dobře ale tohle tam chybí, stejně jako spousta jiných maličkostí, například barevných kontaktních čoček.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    M1on napsal(a):

    Od kdy se dělaj premiéry na seriály?

    Ako vážne? :D Tak vieš seriály sa môžu reprízovať rovnako ako filmy a preto keď je nejaký veľkolepý seriál vysielaný prvýkrát, čiže jeho obsah ešte nikto nevie, je to rozhodne väčšia udalosť.
    Marek napsal(a):

    Mě se ten Daario vubec nelibí :-( přiteplení elfové patří do LotRa a ne sem :-( :-D

    Tu musím súhlasiť. Seriálový Daario mi príde ako nejaký elf. On má byť proste špinavý, drsný a nevychovaný. Tento vyzerá ako vznešený Targaryen. Mnohí sa tu sťažujú na to, že nebudú brať vážne seriálového Malíčka (nie že by na to nebol dôvod). Mne viac vadí Daario a jeho nesúhlasiaci vzhľad, ktorý nesedí ani na jeho povahu.
  • Branislav_Gepeto napsal(a):

    ... Tento vyzerá ako vznešený Targaryen. ...

    No nevím, mně moc vznešený nepřijde. Drsňák sice taky ne, ale... Nejvýstižnější je asi slizoun nižší třídy. :D
  • ...slizoun nižší třídy.
    +1 :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    MissUtahraptor napsal(a):

    Branislav_Gepeto napsal(a):

    ... Tento vyzerá ako vznešený Targaryen. ...

    No nevím, mně moc vznešený nepřijde. Drsňák sice taky ne, ale... Nejvýstižnější je asi slizoun nižší třídy. :D

    Aj tak mi nesedí. Vyzerá ako Lorasov brat.
  • Podle mne to takhle obsadili proto, že je pro dnešní mládež (a nejen ji) v poctatě nepředstavitelné aby se šestnactiletá holka jako Daenerys zamilovala (nebo si nechat zamotat hlvu, řikejte tomu jak chcete :-D ) od někoho jako je knižní Daario, mne osobně přijde jako dobrej týpek a při čtení mi pracuje hlavně fantazie, ale na platně bych jejich vztahu tež asi moc nevěřil ... leda že by byl ztvarněn opravdu dobře :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Amaroun
    Dobře ty, tak to pouvažuju, jestli 4. sérii přece jen nedat šanci ;)
    Jen teda chudák Jet Li, zase tak starý není, abys ho dosadil do kung-fu filmů 60. let :o))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Pár nových fotek.

    (Vím, že to nepatří přímo sem.)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. března 2013
    Nevada napsal(a):

    Pár nových fotek.

    (Vím, že to nepatří přímo sem.)

    Zdá sa mi to alebo Varysovi s každým dielom trocha povyrastú rukávy? Ja mám rukávy na pyžamovom tričku len mierne odvysnuté a už to mi robí nervy, keď sa načiahnem cez misku vody a omylom si to namočím.
    A z Thorosa asi začnem mať nočné mory 8-O
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.