Mount and Blade Warband a A Clash of Kings mod

Zde budem debatovat o této hře a hlavně o modu Střet králů-ptejte se, potom přidám odkazy.

Mount and Blade mě uchvátil jen co jsem přijel do první vesnice, ne po grafické stránce(ta je podprůměrná)ale tím že jsem viděl že je to hra kterou jsem vždycky chtěl.Já potulný rýtíř na v svém koni a mečem u boku, který hledá dobrodružství a slávu.Žádná kouzla ani nadpřirozené jevy(nic proti Zaklínači), v této hře se můžete spolehnout jen na svůj meč a schopnosti.Slávu dobýváte buď na bojišti jako žoldák a později jako vazal svého krále nebo v turnajích.Chodíte po krčmách nebo vesnicích a verbujete buď bezejmené vojáky nebo muže či ženy s jméný a jejich vlastními příběhy.Prostě svělá hra pro milovníky středověku.
Mod pro Písně ledu a ohně jsem našel náhodout a hned jsem stahoval.Hrajete samozřejmě na mapě Západozemí a ve hře je přidáno spousty nového brnění a zbraňí.Můžete přísahat věrnost Robbu Starkovi nebo jinému králi a změnit jejich příběh.Můžete v bitvě srazit jakéhokoliv lorda či sera co běhá po mapě a je to dobrý pocit pokud z koně srazíte třeba Lorase Tyrella, Oberyna Martella nebo Randylla Tarlyho.Pro milovníky Písňí téměř povinost.
recenze Warbandu: http://games.tiscali.cz/mount-and-blade-warband-13665
A Clash of Kings mod v 0.8: http://www.moddb.com/mods/a-clash-of-kings/downloads/a-clash-of-kings-beta-08
1567810

Komentáře

  • Zdravim všechny. Chtěl jsem si, na základě vašich příspěvků, stáhnout tuhle hru a mod, ale nejsem schopnej nikde sehnat dostatečně novou verzi(rozuměj s novým patchem) a chci se zeptat jestli někdo z vás nemá nějakej odkaz nebo tak. Stáhnul jsem funkční verzi pouze 1.0 a na to Clash of Kings nenainstaluju.
    Díky
  • @Kailled ty asi nemáš steam, co?
  • @Damocles Nemám... Možná nějaký starší účet, ale spíš ne.
  • zdravim,sem tu novej
    stahnul sem si ten mod na ACOTK na warband,ale nejak si nevim rady s tim jak to nainstalovat,nikde sem k tomu nenasel instalacni soubor.poradte pls nekdo,dik moc
  • @prusa89 tu složku ACOK kopíruj do složky modules tam kde máš naistalovanej warband
  • diky,pak to normalne spustim pres warbanda??
  • tak se povedlo,akorat nejde spustit,pri nacitani mi hra spadne a hodi nakou hlasku
  • jakou přesně ?
  • get_object failed for texture:cozur_snowy bushes
  • tak sem to konecne rozhejbal,ale chci se zeptat jestli k tomu modu vysla i cestina
    da se tam nekde koupit i mec z valirijske oceli???
  • čeština nevyšla, to by jsi fakt chtěl moc :D koupit se tuším nedá, ale nekolik se jich dá získat za questy, včetně Temné sestry
  • nerikej ze bych byl jedinej kdo by to chtel v cestine :D
    jakou temnou sestru myslis???
  • @prusa89: Jak jednoduché,... pokud se to někomu vyplatí to přeložit, nebo je takový nadšenec, že to udělá, pak překlad bude. Nyní není, to je fakt.
    Temná sestra je valyrijský meč sestry Aegona I. Dobyvatele... Celkem známá proprieta v sáze.
  • doufam ze se nejakej ten nadsenec najde,jinak sem zjistil ze hra je ponekud narocnejsi nez puvodni warband,docela se mi trha
  • Mám problém. Verze lepší jak 0,7 mi blbnou. Chvíli hraju a vypne se to :( Nevadí mi hrát ty starší verze, ale Lannisteři nemají žádné oblečení :D
  • prusa89 napsal(a):

    tak sem to konecne rozhejbal,ale chci se zeptat jestli k tomu modu vysla i cestina
    da se tam nekde koupit i mec z valirijske oceli???

    Čeština ? Já ji pamatuji u verze 0,4 .
  • @míša no to nevím a stíhá ti to počítač ? jinak nevím záleží jestli ti to ještě něco ukazuje
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Kdo to hraje nebo hrál, nesetkal se někdo s problémem, že by měl dost nečitelné písmo. Všechno je to rozmazané a strašně malé. Zkoušel jsem změnit rozlišení ale nijak to nepomohlo. Nevíte někdo co s tím?
  • @Riokai Nejsem si jistý jestli to bylo zrovna u tohohle, ale někde jsem měl problém s fontem a stahoval jsem nový.
  • netušim, takovej problem jsem nikdy neměl :-|
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Tak už jsem na to přišel, stačilo v configu přepsat velikost fontu. Akorát, že tam to funguje čím menší velikost fontu v configu, tím větší písmo ve hře. :-D

    @jozo Jů, škoda že rusky umím tak da a to je všechno. :-D
  • jn tak až budu chtít naučit fotříky MaB, tak so to stahnu :D
  • Zdar,
    nevíte někdo, kdy se mi konečně objeví Aegon? Už na něj čekám 265 dní a furt nic. Na jiných webech psali, že se vylodí po 100 dnech, někde po roce, tak já nevím. Už jsem mu dobyl polovinu Západozemí a čekám jen na něj, až mu to předám :/
  • upraveno 2. března 2015
    @OslicekCZ musíš udělat quest
    tady ho najdeš http://acok.wikia.com/wiki/Quests
  • @DanielSvatoš Jůů ahá, děkuji =D
  • Ahoj lidi , (doufám že někdo poradí ) v dialozích jsem si všiml že by mělo být možné přidat se k určitým rodům ( i want to join your lineage ) ale pokaždé mi řeknou že si nejsou jistí a že to prodiskutujeme další týden s frakcí i s danou osobou mám relation 100+ tak už nevím......
  • @Rei Ahoj, myslim že v tomhle modu neni začlenění do rodů možný, minimálně se mi to taky nikdy nepovedlo....
  • Můžete být pouze vazaly velkých rodů (Tyrell, Stark, Lannister atd.) Za holku si můžete vzít kohokoliv. Jinak se ale z ostatními rody míchat nejde, takže( I want to join your lieage) zatím nefunguje. Ovšem v dalším patchy by to mělo jít :)
  • Myslíte si , že budou nějaké další patche ?? tipuju , že mod je dávno mrtvý , ale pokud máte nějakou konkrétní autorovu stránku tak dejte vědět :) , poslední co jsem našel je že patch 2.0 byl vydán 7 měsíců zpátky...........
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.