Kinomaraton 2. řady v Praze - Ice & Fire

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
imageKinomaraton 2. řady v Praze - Ice & Fire

Po loňských zkušenostech byl proces registrace upraven tak, že celkový počet volných míst bude rozdělen do tří etap registrace, kdy na každou etapu bude vyčleněna třetina míst.

Read the full story here


24

Komentáře

  • Srandovní je ten třetí termín. Tuším, že tam bylo 80 lístků jako u ostatních. Před chvílí 61, teď už jen 59... U konce poznámka "Not Started". =D
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 12. března 2013
    no mě to trochu znervózňuje, protože na to fakt moc chci jít :other:
    připadám si obelhaná, že ty lísky vlasně ani nejsou a že si je někdo rozebral pod pultem :spike:
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 12. března 2013
    hmm a je to vyprodaný, jsem fakt naštvaná, protože se to objednat prostě NEDALO. Mi neřikejte, že je v čechách tolik bláznů jako jsme my, co o to maj zájem , že by se človek za 30 minut ustavičnýho refreshování ani nedostal k registraci ???

    Asi tam půjdu a roztřískám to !!! Kameny do oken, hovna dírama v oknech, zápalný lahve a dýmovnice !!! :evil: :onfire:
  • "Pending" znamená, že všech 80 lístků už bylo v oběhu (a systém čeká jen na potvrzení mailu)...
    Nevím, v tom prvním kole jsem obnovila stránku přesně v 8:00 (registrace začínala v osm) a zbývalo jich asi 60, tak se mi podařilo jeden ukořistit. Tenkrát byl ale trochu zmatek ohledně doby spuštění, takže o tom asi nevědělo tolik lidí.
  • Nevzdávejte to, ještě budou určité možnosti získat lístky tady na IF ;-)
  • @alek No keby si to dal ako cenu v nasej sutazi, mozno by prislo viac poviedok :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. března 2013
    alek napsal(a):

    Nevzdávejte to, ještě budou určité možnosti získat lístky tady na IF ;-)

    Bacha na Chocholouška.
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 12. března 2013
    Nevada napsal(a):

    alek napsal(a):

    Nevzdávejte to, ještě budou určité možnosti získat lístky tady na IF ;-)

    Bacha na Chocholouška.
    No já hlavně doufám, že kvůli tomu nebudu muset smolit nějakou povídku, to by mohlo být devastující ... :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak tady bych něco řekla já... ale radši nic :)
  • Takže podle nejnovějších zpráv @HBO_CZSK bude #gotmaraton 2. řady zakončen odvysíláním prvního dílu třetí řady.
  • Dobré. Moc dobré. Proto tam jdu. :)
  • letos jako nebudou nové díly?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jen jeden.
    Dva příspěvky na tím Tvým to psal Alek.
  • Nevada: Ústa Alekova :-)
  • upraveno 17. března 2013
    Na svou obranu bych chtěl zdůraznit, že jsem si nevšiml, že to vlákno má dvě stránky.

    Super, takže stačí, když tam přijdu někdy v sedm ráno, to už se dá:-)
  • to asi neklapne, ale pěkná myšlenka :-)
  • fakt boží, jedna sekunda po osmé - 61 lístků, 2 sekundy po osmé - smůůůla :)) no, poslední naděje jsou asi opravdu volňásky z IF, tak snad budu mít štěstí, minulý rok byla ta akce boží :)
  • snad zítra konečně sesmolím nějaké info a soutěž. Vydržte :-)
  • Země, kde včera je zítra. :-)
  • Tak s kým zdejším se tam vlastně zítra uvidím? :-)
  • Já už se docela těším. :) Snad usnu a probudím se v ty správné chvíle. :D
    (Ale už několik dní trénuju ponocování u seminárky, tak to snad bude ok.)
  • @alek Ty musis vediet ;)
    uz som zvedava na reakcie na prvy diel. Nieze budete vyspavat a nenapisete ani ciarku! :)

  • @alek Se mnou, juchůůů!!!
    Ale jak se poznáme? Já budu mít dlouhou vínovou sukni až po zem a na hlavě dredy.
    Jo... a po boku holohlavého bijce, ale nemusíš se bát ;-)

    Btw.: nechceš v baru založit a označit ice-fire stůl, kde bychom si mohli všichni sednout na pivo a poznat se ???
  • A hlavně si tam vezměte fotoaparát ať také vidíme jak to tam vypadá my co jsme se tam nedostali.
  • Já tam budu též... :-)
  • Já budu ten, co dorazí se zpožděním :-) Pokud bude mít někdo zájem pokecat, budu mít na černym svetru bílou placku RESPEKT. Ale tohle už stejně asi nikdo nebude číst...
  • Není nad to být hezky doma a nikde se nemačkat a nedýchat vydýchaný vzduch. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A nemuset koukat na druhou sérii GoTu...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.