Kterak šíříme naši víru mezi pohany a ateisty

upraveno 18. října 2012 v Píseň ledu a ohně
«13

Komentáře

  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 18. října 2012
    tak teď mi psala kamarádka jedna z obětí mého šířeni GRRMvíry ze zabili neda. ja se jen usmal a rekl si - ty nevíš nic, holka.
  • upraveno 18. října 2012
    mile
  • upraveno 18. října 2012
    :-) Už jsem se lekla, čtouce název topiku, že si tu dali srazík Svědci Jehovovi. :-)
    Jinak já půjčila Hru o trůny kamarádce... která má ráda pohádky. Tak je z toho ehm... mírně v rozpacích. :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 18. října 2012
    Kterak šíříme naši víru mezi pohany a ateisty
    No jak? Sirkami! protože noc je temná a plná hrůz ;-D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 18. října 2012
    Everett Young napsal(a):

    Kterak šíříme naši víru mezi pohany a ateisty
    No jak? Sirkami! protože noc je temná a plná hrůz ;-D
    no u nás jedině morskou vodou, lebo...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 18. října 2012
    no u nás jedině morskou vodou, lebo...
    Tak v tom případě vodou. Hlavně aby přešli na víru kterou jim cpeš.
  • upraveno 18. října 2012
    já nešířím, ke ke svému manželovi, v té době spolužákovi na střední, jsem rozšířila Sapka a nechtějte vědět, v jakém mi ho vrátil stavu... :-)
  • upraveno 18. října 2012
    Ja sa to snažim rozšíriť pomocou veľmi jednoduchej hry, v ktorej sa spája pozeranie GOT a požívanie alkoholických nápojov, zatiaľ mám docela veľký úspech, ale nechal som sa inšpirovať youtubom a teraz to video už ani nemôžem nájsť.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 19. října 2012
    tak můj nej. ulovek je rozhodne moje lady matka.včera dočetla RW odložila knihu a zdrhla na slovensko.
  • upraveno 19. října 2012
    zdá sa, že staré fórum sa chce rozlúčiť s parádou a začalo generovať nové a navše tématické topiky. paráda!
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 19. října 2012
    a kdo ten trend rozjel? a co je pravdy natom ze bude novy icefire?
  • upraveno 19. října 2012
    A moře strýčku, proč je slané? :-)
    Sakra, doufám, že si z vánočních prémií koupím Střet králů. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. října 2012
    Já šířím, však jsem taky svoji Hru neviděla už rok :D
  • upraveno 19. října 2012
    myslím, že vďaka mne číta ságu tak cca 10 ľudí. a myslím, že od všetkých som dostal SMS ku alebo mail, keď sa dostali k svadobným radovánkam. a napriek tomu, že niektorí z nich najskôr videli prvú sériu a chceli rýchlokurz príbehu som nikdy nikomu nepovedal ani "f" z príbehu. zato s niektorými som následne strávil nejedno pivo analýzou a rozpravami o prečítanom.
  • upraveno 19. října 2012
    ja poctivo širim ale tato generacia moc čitať nechce.. ale už maju sagu prečitanu traja ľudia vďaka mne
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 19. října 2012
    sarven napsal(a):

    myslím, že vďaka mne číta ságu tak cca 10 ľudí. a myslím, že od všetkých som dostal SMS ku alebo mail, keď sa dostali k svadobným radovánkam. a napriek tomu, že niektorí z nich najskôr videli prvú sériu a chceli rýchlokurz príbehu som nikdy nikomu nepovedal ani "f" z príbehu. zato s niektorými som následne strávil nejedno pivo analýzou a rozpravami o prečítanom.

    jj analyzy a hadky jsou na tom to nej
  • upraveno 19. října 2012
    Šířím, šířím, ale asi špatně. Knihy jen ke dvěma (z toho jedním čtenářem je moje, již mnohokrát zmiňovaná, babička). Seriál jde šířit trochu líp.
    Ale minulé vánoce jsem musela systém a názvy knih vysvětlovat servírce u nás v hospodě (jestli je nakonec četla nevím, od té doby jsem tam nebyla :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. října 2012
    Everett Young napsal(a):

    Kterak šíříme naši víru mezi pohany a ateisty
    No jak? Sirkami! protože noc je temná a plná hrůz ;-D
    No ako? Záhradníckou lopatou. Pretože Starí bohovia ťa počúvajú. ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. října 2012
    sarven napsal(a):

    zdá sa, že staré fórum sa chce rozlúčiť s parádou a začalo generovať nové a navše tématické topiky. paráda!

    Staré fórum má meno Benji Stark...

    Tož, vieš, treba vzdať holt
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. října 2012
    Krisa napsal(a):

    Já šířím, však jsem taky svoji Hru neviděla už rok :D

    :D To sme na tom podobne... Už pár mesiacov čakám na vrátenie, aby som sa dozvedel, či sa mi celá séria zmestí spolu s Atramentovým svetom, HPčkami, Trikmi z Mentalistu a Naučte se C++ za 21 dní (mám tu knihu už asi tri roky a furt nič neviem) do jednej poličky :D
  • upraveno 19. října 2012
    brbr napsal(a):

    Šířím, šířím, ale asi špatně. Knihy jen ke dvěma (z toho jedním čtenářem je moje, již mnohokrát zmiňovaná, babička). Seriál jde šířit trochu líp.
    Ale minulé vánoce jsem musela systém a názvy knih vysvětlovat servírce u nás v hospodě (jestli je nakonec četla nevím, od té doby jsem tam nebyla :)

    Bojis sa, ze uz prisla az k RW a napluje ti do gulasu, ze? :)

    My mame na ulici Cesku hospodu, musim to skusit :)
  • upraveno 19. října 2012
    Hildegarda napsal(a):

    brbr napsal(a):

    Šířím, šířím, ale asi špatně. Knihy jen ke dvěma (z toho jedním čtenářem je moje, již mnohokrát zmiňovaná, babička). Seriál jde šířit trochu líp.
    Ale minulé vánoce jsem musela systém a názvy knih vysvětlovat servírce u nás v hospodě (jestli je nakonec četla nevím, od té doby jsem tam nebyla :)

    Bojis sa, ze uz prisla az k RW a napluje ti do gulasu, ze? :)

    My mame na ulici Cesku hospodu, musim to skusit :)
    Nebojím, v takových pajzlech se nevaří. Ale je to jediné místo u nás, kde je otevřeno i na Vánoce, konkrétně 27. večer :-)
  • upraveno 19. října 2012
    No to u nas v Ceskej hospode je skvela kuchyna. A este aj detsky kutik k tomu. Na nezaplatenie :). To mi pripomina, ze su tam prave husacie a kacacie hody....asi zajtra nevarim :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 19. října 2012

    sarven napsal(a):

    zdá sa, že staré fórum sa chce rozlúčiť s parádou a začalo generovať nové a navše tématické topiky. paráda!

    Staré fórum má meno Benji Stark...


    Tož, vieš, treba vzdať holt
    Oh, to je poprvé, co na mou maličkost někdo vzpomenul :)

  • upraveno 19. října 2012
    Hildegarda napsal(a):

    No to u nas v Ceskej hospode je skvela kuchyna. A este aj detsky kutik k tomu. Na nezaplatenie :). To mi pripomina, ze su tam prave husacie a kacacie hody....asi zajtra nevarim :)

    kde?
    na lokše a kačaciu pečeň mám už 2 týždeň strašnú chuť!
  • upraveno 20. října 2012
    Mňam....kachna s knedlem a se zelím (je o něco lepší než husa) je v mé top pětce jídel.....už se mi sbíhají chutě a půjdu se nažrat..,.proč to děláte?
  • upraveno 20. října 2012
    Zrovna baštím segedínský guláš. :-)
  • upraveno 20. října 2012
    a ja kotlikový zo sporáku ale ani v kotliku by taky dobry nebol
  • upraveno 20. října 2012
    Ja som dnes robila madarsky gulas, mnam. Dobry gulas nie je nikdy zly :)
  • upraveno 20. října 2012
    hlavne cible kolko mesa aspon
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.