Povídka č. 15 /2.kolo/

upraveno 25. října 2012 v Povídky
Ak ste necitali, citajte, ak ste citali, precitajte este raz a budete mat lepsi pocit ;-)

Časť prvá: Dobrodružstvo zlodeja

Prekliaty a požehnaný, zabudnutý a oslavovaný ležal na chladnej skale. Okrem neďalekej veže to bolo jediné miesto, ktoré vyčnievalo z roviny ostrova na jazere. Strechy mesta boli ďaleko, strážne ohne ešte ďalej. No šum mesta, ktoré nikdy nespalo, k jeho ušiam doliehal tak či tak. Málokedy sa vydával mimo tieňa...

Číst celý článek zde

Komentáře

• upraveno 2. září 2012
    Áno dokonalé to nie je ale niekto by to mohol okomentovať
  • upraveno 2. září 2012
    :) nie je to zverejnene ani den a je tu 20 kuskov, takze chvilu "posečkej". Mozno to este nik necital. (ja skusim este dneS :))
    Mládí nemá trpělivost :)
  • upraveno 2. září 2012
    Mně se to líbilo:-) Ráda jsem zase slyšela o Jaqenovi;-)
  • upraveno 3. září 2012
    Zase zajímavé, když je zde zkáza Valyrie vlastně řízena zdálky. Byly tam drobné chybky (velká písmenka uprostřed slov), takže asi tuším, kdo to napsal (zdravím Autora) ale příběh byl moc pěkný.
  • upraveno 3. září 2012
    Aj keď asi nemá zmysel písať toto anonymne tak cítim ako autor potrebu poĎakovať sa gramatickej a štrukturačnej korektorke. Ďakujem. Atra du evarínya ono varda...
  • upraveno 4. září 2012
    Autor napsal(a):

Aj keď asi nemá zmysel písať toto anonymne tak cítim ako autor potrebu poďakovať sa gramatickej a štrukturačnej korektorke. Ďakujem. Atra du evarínya ono varda...

• KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. září 2012
    Jak já nesnáším, když se někdo rozhodne, že si nějaká část lidí zaslouží vyhubit (včetně naprosto nezasvěcených do "loupení" vědomostí apod.)!
    Povídka to byla zajímavá, ... (zde byly kecy o přímé řeči, které (jak jsem si pak všimla) byly jen pro můj tisk...má chyba)
    edit: Tak nic, to byla chyba v mém tisku a ne autora :)
  • upraveno 7. září 2012
    Ty sis asi nevšimla práce strukturační korektorky. ;-)
    upraveno 7. září 2012
    heavy_head napsal(a):

Ty sis asi nevšimla práce strukturační korektorky. ;-)

Ne, jsem jenom trochu blbá :D
    Všechno jsem si zkopírovala a poslala na tisk, no a ono se mi to nějak rozházelo, samo :)
  • upraveno 7. září 2012
    Samo se ti to opravdu nerozházelo. Opravdu to bylo upraveno přímo zde. :-)
    upraveno 7. září 2012
    heavy_head napsal(a):

Samo se ti to opravdu nerozházelo. Opravdu to bylo upraveno přímo zde. :-)

Já prostě nemám mezery mezi odstavcema, takže je v tom trochu zmatek... To tu snad nebylo upraveno, nebo bylo? Teď jsem dokonale zmatená...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. září 2012
    Tady je to tak, že když dáš enter a píšeš na nový řádek. Tak ono to automaticky udělá výraznější mezeru mezi řádky. I když ty tam žádný prázdný řádek nemáš.
  • upraveno 7. září 2012
    Krisa už mi zřejmě nevěří ani nos mezi očima. :-)
    upraveno 7. září 2012
    heavy_head napsal(a):

Krisa už mi zřejmě nevěří ani nos mezi očima. :-)

To nemá s věřením čehokoli nic společného, já prostě nerozumím tomu, co tady píšete :D
  • upraveno 11. září 2012
    Nestárnoucí Jaqen byl super, skvělý nápad namontovat ho do zkázy Valyrie. Ta Valyrie prostě zničena být musela, je to její osud. :-)
    Ten Mriswith má být tvor z Písně nebo je to něco nového? Zajímalo by mě, jaká je jeho úloha na severu. :-)
  • upraveno 3. října 2012
    Ale čo?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.