Hra o trůny 2x06 - Bohové staří a noví

upraveno 6. května 2012 v 2. řada
Theon dokonává svůj mistrovský tah. Lannisteři vysílají Myrcellu na cestu. Arya se setkává s nečekaným návštěvníkem.

Dany přísahá, že si vezme, co jí patří. Robb s Catelyn se dozvídají zdrcující zprávu. Qhorin umožňuje Jonovi prokázat, co v něm skutečně je.

imageČíst celý článek zde
«13456711

Komentáře

  • upraveno 6. května 2012
    Ygritte má v tom celém jednom záběru pěkný odstín vlasů.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. května 2012
    Myslíte že uvidíme Aryse Oakhearta?
  • upraveno 6. května 2012
    IMO ne, bude mít jako tradičně helmu a najdou herce až v budoucnu.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    Akého môže mať Arya návštevníka? V knihe som žiadneho nenašiel... žeby severanov?
  • upraveno 6. května 2012
    Těžko říct, spekuluje se o Amorym, Malíčkovi, Boltonovi, Trantovi... někteří šílenci i o Nymerii.

    Jo a v diskuzi na WiC jsem našel pěkný odkaz, http://frontlineactors.com/wp-content/uploads/2011/04/LiamBurke.pdf - tento pán hrál Šíleného krále, kterého jsme nakonec nedostali v první sérii. Proč sakra ten matroš nedali do bonusů, to mi pořád vrtá hlavou.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    :D Hmm... Možno ho dajú v tretej sérií, keď Jaime spomínal na to, ako ho dal dole...
  • upraveno 6. května 2012
    Já chci Aeryse! Takový sympaťák.... :D
    Aerys by Sir-Heartsalot
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    :D :D Ak celý deň čumel na tie svoje cvočky tak niet divu, že sa z neho stal cvok .D
  • upraveno 6. května 2012
    Lord Gepeto: Právě proto se mi ten obrázek tak líbí. :D
  • upraveno 6. května 2012
    teraz som dopozeral 2x04 a chcel som sa opýtať či v knihe Clash of kings bolo spomínané, že Shae bola Sansina slúžka...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    Nie, bola slúžka Lollys...

    A niekedy aj Lady Varys Ako som sa dozvedel z Búrky :D
  • upraveno 6. května 2012
    FireAndBlood napsal(a):

    teraz som dopozeral 2x04 a chcel som sa opýtať či v knihe Clash of kings bolo spomínané, že Shae bola Sansina slúžka...

    Její služka byla, ale až v Bouři.
  • upraveno 6. května 2012
    Doufám, že s Daenerys tam bude ta scéna z Domu neumírajících, v knize mě to dost zaujalo :)
  • upraveno 6. května 2012
    No to nevím jestli Daenerys půjde do domu už v tomto díle, ale těším se na tu scénu jak na nic. Mohli by to vzít zkratkou, už se to v Qarthu tak hezky rozjíždí. Na Belwase a jeho kámoše se těším taky moc, jakmoc bude k nepoznání.
    Možná tady ty videa znáte, ale já jsem se včera zaposlouchal do vyprávění o Robertově rebelii a plenění, bylo zajímavé to slyšet to z různých pohledů.


    a podobné...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    V tomto dieli určite nie, ale raz určite áno...
  • upraveno 6. května 2012
    Hm, tak Ygritte to v té kožené kapuce hodně sluší. Uvidíme jak to zvládne herecky.
  • upraveno 6. května 2012
    Mno, mam taky blby pocit, ze z Domu neumirajicich budeme sklamani...predsa su tam iba naznaky...nic pre americke publikum...kazdopadne to podla mna v tejto casti nebude...
  • upraveno 6. května 2012
    Ještě jeden pohled:
  • upraveno 6. května 2012
    Davida Lynche by na to bylo třeba. Ten by z domu neumírajících udělal celou jednu epizodu. :) to by bylo žrádýlko. Už i ten Pyat Pree mi, jak jsem psal, dost připoměl toho chlapíka na party z Lost Highway :)
  • upraveno 6. května 2012
    Guero: jo, ten Belwasův parťák... Šedovous? Když jsem o něm četl poprvé, dost mi připomínal Gandalfa :D
  • upraveno 6. května 2012
    Sajn napsal(a):

    Guero: jo, ten Belwasův parťák... Šedovous? Když jsem o něm četl poprvé, dost mi připomínal Gandalfa :D

    Bělovous. Arstan Whitebeard. Ale jo, Gandalf bez klobouku. :)
  • upraveno 6. května 2012
    Jojoo, Gandalf, když byl ještě obyč šedý magič. Nějak tak, akorát ve fyzickém boji trochu nebezpečnější :)
    Teď si ale nemůžu vzpomenout jak se jmenuje ten "obchodník s kořením, co je teď v ukázce, ten co je vítal u bran, jehož jméno je těžké vyslovit" Z knihy si nemůžu vybavit jeho jméno, no už je to čásek a knížku jsem půjčil. Ale u bran byl výborně pojatý. Šak sme tě přijali, tady jsem já a tady jsi ty :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. května 2012
    Představitelka Ygritte je fakt nádherná, škoda že hraje tak otravnou postavu...:)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    :D ,,You know nothing"-postava :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. května 2012
    Lord Gepeto: Tak nějak :)))
  • upraveno 6. května 2012
    Třeba to bude říkat tak, že se nám to i začne líbit... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    :D ,,Nechcem ťa uraziť, ale... You know nothing..."
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. května 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Třeba to bude říkat tak, že se nám to i začne líbit... :)

    To by si pak zasloužila Emmy, Grammy, Zlatý Globus, Oscara i Nobelovku zároveň :)
  • upraveno 6. května 2012
    Krisa napsal(a):

    Miss Utahraptor napsal(a):

    Třeba to bude říkat tak, že se nám to i začne líbit... :)

    To by si pak zasloužila Emmy, Grammy, Zlatý Globus, Oscara i Nobelovku zároveň :)
    Nobelovku za mír. :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. května 2012
    Krisa napsal(a):

    Miss Utahraptor napsal(a):

    Třeba to bude říkat tak, že se nám to i začne líbit... :)

    To by si pak zasloužila Emmy, Grammy, Zlatý Globus, Oscara i Nobelovku zároveň :)
    :D A cenu za najlepšiu repliku "You know nothing" :D Takzavnú Ygritte
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.