Soutěž o DVD Hra o trůny 1. série

upraveno 28. března 2012 v Novinky
Ve spolupráci s Magic Box, vydavatelem a distributorem DVD Hra o trůny v ČR, jsme pro vás přichystali soutěž o 3 kusy tohoto vydání 1. řady Game of...

Číst celý článek zde
13»

Komentáře

  • upraveno 18. března 2012
    heavy_head napsal(a):

    Tak aspoň nebude nikdo nikomu závidět.
    A jak to uděláme s tím mečem teda? :-)

    Vůbec nevim, o čem mluvíš :-)
  • upraveno 18. března 2012
    Tak já se teda taky pochlubím, můj tip byl 217 a i ten stačil. Taky jsem rád, knihy mám rozečtené, 1. sérii jsme sice viděl, ake takhle si ji budu moct kdykoliv oprášit. Takže taky díky. :D
  • upraveno 18. března 2012
    Soldier of Fortune. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. března 2012
    Xtomasovi to za překlady fakt přeju. A za člena Easy Company v ikonce taky :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. března 2012
    Výhercům gratuluji :). Zase mě dostala tipovačka - s tím jsem vždycky mimo mísu :)
  • upraveno 18. března 2012
    akurat to posledne zle - iba 128 a to mam statnicu z pravdepodobnosti a statistiky :((((
  • upraveno 19. března 2012
    Hola, tak já jsem ten třetí, který vyhrál. Můj odhad byl 173 soutěžících. Vtipné je, že jsem si dvd koupil hned po vydání :-) Každopádně děkuji za soutěž organizátorům.
  • upraveno 19. března 2012
    Kocacola: Noo, tak kdyby ti mělo nějaké to DVD přebývat, ráda ti od něj odpomůžu :)
    Jinak také děkuji za supr soutěž a těším se na další
  • upraveno 19. března 2012
    Výhercům gratuluji a trochu závidím =) Můj tip byl 238, což nepovažuju za až tak špatnej. Tak třeba příště...
  • upraveno 19. března 2012
    Gadgetka: Rád věřím :-) Pokusím se to koupené dvd vrátit...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. března 2012
    fúha, ja som to riadne presekol :) No nič, gratulujem výhercom
  • upraveno 20. března 2012
    Alek napsal(a):

    knedle napsal(a):

    btw - priste kdyztak odeslat hlasujicimu jeho odpovedi na mail

    hmm, co zkusit jinou variantu. Mrkni nahoru k nadpisu článku, měla by tam být záložka webform a v ní bys měl vidět svůj záznam odpovědí. Je to tak? Funguje?
    ha - nevšim sem si - bylo to tam hned po zahlasování?
  • upraveno 7. dubna 2012
    ahoj všichni, prosím vás, teprve dneska jsem se dozvěděla, že existuje i film Hra o trůny. Knížku doma mám, ale chtěla bych se podívat i na film, ale nemůžu to najít. Byl byste někdo tak hodnej a pomohl mně?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. dubna 2012
    Film ne. Seriál. Loni se od dubna do června vysílala první série, která už vyšla i na DVD. Druhá série (podle knihy Střet králů) se začala vysílat minulý týden. K vidění na HBO. Nebo hledat na netu. Konkrétní linky Ti tady asi nikdo nenapíše.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.