who is who

upraveno 21. února 2012 v Rozličný pokec
"poznáme" sa dlho. poznáme svoj temperament, preferencie hudobné, filmové, športové, vieme kto je sansovec a kto aryovec. niektorí z nás sa "poznáme" tak dlho, že sme už na seba možno aj zabudli (Léto, Eddard/Rabsberne).

alek to tu vytvoril, potom ako nás postretal na starom fóre. Mám pocit, že spolu s headom, flankerom a chmurom zdieľame jeho digitálne dieťa po celý jeho virtuálny život.

medzičasom odišla Tyna a niektorí ďalší a prišla všetko si pamätajúca Nevada. (dokonca dostala aj topic so svojím názvom, čo by bola exkluzívna záležitosť, nebyť jednej presmutnej udalosti).

Potom sa zjavil Montezuma3 s perfektnými wallpapermi, Everett, Krisa a ďalší a ďalší.

Napadlo mi, že s mnohými z vás trávim výrazne viac času ako s ostatnými ľuďmi v okolí. Vieme o sebe celkom osobné veci a mnohé bežné nikdy neprídu na pretras. Čo tak sa trochu predstaviť, povedať niečo o sebe? nech pochopíme odkiaľ vie flanker toľko právnych termínov a prečo sa vyzná vo francúzskej revolúcii. prečo keď príde na pretras učiteľovanie chmur sa rozčúli a ja smutne potrasiem hlavou. prečo head trúsi poznámky, ako by dával šach-mat...

či?

1242526272830»

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ještě štěstí, že už to tady nějaký čas čte, a tak vás cvoky zná :)
  • @Nevada *nás :-P
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    no tak jo 8-)
  • Belatris napsal(a):

    Věk některých mě dost překvapil, podle komentářů jsem tipovala větší věkový průměr.

    Předpokládám, že jsi zaregistrovala, že poslední příspěvek před prvním tvým byl více než tři roky starý, což v případě té mladší části osazenstva dělá dost..
    Každopádně vítej. Pakliže věříš, že to starý pán dopíše, jsi nejspíš na správném místě :3eyed:
    U Chocholouška mají asi stále plno, viď?
  • Jsem optimista...i když to čekání je vážně na hlavu...ale jak se říká:naděje umírá poslední
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.