Hra o trůny 2 - upoutávky

«13456714

Komentáře

  • upraveno 24. února 2012
    Dnes v noci bychom se měli dočkat traileru. Snad ho někde z HBO GO překlopí a ráno si ho všichni vychutnáme.
  • upraveno 24. února 2012
    no, a hned bude to brzké sobotní vstávání hezčí.....
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. února 2012
    Tak asi ne, Trailer je jen exkluzivně pro HBO GO a ostatní si budeme muset ještě počkat. Den možný týden. Když to unikne na Youtube tak to bude HBO asi mazat, dokud to nepustí oficiálně na svém webu. Takže dnes ráno bych nic neočekával.
  • upraveno 25. února 2012
    Tady to je :)

  • upraveno 25. února 2012
    Už je i na Edně
  • upraveno 25. února 2012
    Po pravdě, teaser se mi atmosférou zamlouval mnohem, mnohem víc...Zklamání
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 25. února 2012
    Jsem jedinej komu se ten trailer nějak divně laguje (tzn. video i obraz běží plynule ale přitom tak nějak trhaně), nebo je to videem?
  • upraveno 25. února 2012
    Docela zklamání. Ten teaser (či co to bylo) předtím se mi zdá o dost lepší.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. února 2012
    Pokud jde o viděnej materiál, ten se mi líbí. Jako celek to holt nemá nějakou strukturu nebo motiv, jen mnoho záběrů naházenejch k sobě.
  • upraveno 25. února 2012
    dôkaz, že upútavkove remeslo nie je ľahké, treba ho vedieť. nemá to šťavu, chýba tomu hudobný podkres, emócia, lepšia stavba
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. února 2012
    A mě se to líbilo. Vždyť je to první nakouknutí do druhé série, takže jsem od toho "pouhých pár záběrů bez logického seskládání" očekávala. A bylo tam hodně Jona :D
  • upraveno 25. února 2012
    Vy ste sa zbláznili, ľudkovia. Ten trailer je geniálny. Draci, zlovlci, Stannis, Renly... Nadšenie, ktoré som zažíval pri upútavkach na prvú sériu, sa vrátilo v plnej sile.
  • upraveno 25. února 2012
    Taktéž jsem s trailerem naplno spokojen, teaser navnadil, ale trailer ukázal!
  • upraveno 25. února 2012
    Pokud to berete jen podle obsahu OK, ale já od dobrého traileru čekám něco víc. Jde taky o formu. Teaser se mi líbil tak, že jsem si ho pustil několikrát a pokaždé měl mravenčení. Tohle bylo suché, nudné, bez nápadu.
  • upraveno 25. února 2012
    i tak se to dá brát..já osobně trailery už vůbec neřeším, po tom co začali být vytvářeny stylem že v traileru ukážou vše a najednou je pro vás slibný film totální nuda a jen mě nase.e tento marketingový podvrh! Proto je pro mě tento trailer a např. trailer na hobita naprosto dostačující..na oba se koukám znova a znova
  • upraveno 25. února 2012
    je to šialene ukecané na to, aby to dokázalo budovať atmosféru.
  • upraveno 25. února 2012
    tak tak, tomu, že to není plnohodnotný dílko napovídá už absence pořádného názvu a tedy zároveň jednotící myšlenky. Je to jen taková kost pro podporu HBO GO uživatele a propagaci tohodle produktu. Ale je, obsahově fajn, HD verzi si dám.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2012
    Nechápu co byste tak chtěli. Jak byste si představovali, že to bude vypadat?

    Je tam toho dost pro nalákání diváků, i pomrkávání na čtenáře. Je fakt, že počátek je trochu suchý, ale pak se to začne pěkně valit.
    Já jsem moc spokojená - hlavně záběr jak Šedý vítr vrčí na Jaimeho se mi hodně líbí.. Ale jinak je tam téměř všechno podstatné - "vyjednávání" Renly-Stannis, Melisandra, drak, Robb a Jeyne, Oša s Branem a Hodorem, Arya na Harrenově, Noční hlídka za Zdí, boj Yorenových svěřenců.
    Vypadá to, že ty materiály opravdu dávkují po kapkách, stylem "koukněte co všechno pro vás chystáme, ale zatím víc neprozradíme".

    Jen se mi nedaří rozluštit s kým to tam mluví Malíček na začátku. Je to ta přebytečná děvka z první série?
  • upraveno 25. února 2012
    Chtělo by to, aby k tomu zase někdo vypracoval vysvětlivky. ;-)
  • upraveno 25. února 2012
    Nechápu co byste tak chtěli. Jak byste si představovali, že to bude vypadat?
    Obsahově je to ok, to nikdo nezpochybňuje. Ale postrádá to atmosféru, motiv, jednotící výraznou hudbu. Něco co by tě na začátku chytlo a nechalo znovu nadechnout až s datem na konci. Jsme holt zmlsaný no :-)
  • upraveno 25. února 2012
    Nechápu co byste tak chtěli. Jak byste si představovali, že to bude vypadat?
    Podobně jako teaser, ale ukážou toho o něco víc...asi tak
  • upraveno 25. února 2012
    Kdo je ten dlouhovlasej na cca 1:38.Nevíte někdo náhodou?
  • upraveno 25. února 2012
    Myslíte, že zlovlk už je digitálny?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2012
    Norvos97 napsal(a):

    Kdo je ten dlouhovlasej na cca 1:38.Nevíte někdo náhodou?

    1:37 je Sansa, pak Bran, po nich Tyrion (zády ke kameře) s Šae
  • upraveno 25. února 2012
    1.40 Ohař po něm myslím Šae pak Daenerys buď s něčí hlavou nebo někým kdo jí sedí na klíně pak ary a nějaký lučištník za Zdí dva rytíři (za chvíli to asi bude jen jeden rytíř), asi Joffry zády ke kameře s Tyrionem pak Jon s mečem .
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2012
    Před Ohařem Gendry, ale ten nemá dlouhé vlasy. Mezi Ohařem a Šae pak Renly a Margaery.
    Ti dva rytíři na zemi bych tipla, že jsou Brienne a Loras. S Joffreym souhlasím. Zdá se mi to, nebo dostává další facku? Ten záběr je děsně rychlý a nedaří se mi ho správně stopnout.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. února 2012
    Heh, jsem chtěl udělat pitvu traileru jako posledně a Nevada mě předběhla :-) Hold nesmím stávat tak pozdě :D
    Tak aspoň upřesním otazníky:
    0:16 - spíše po nějaké bitvě
    0:17 - Ano Ohař, asi Černovoda
    0:23 - Dany a Xaro Xhoan Daxos
    1:18 - To je spíš Stannis a Světlonoš
    1:35 - když si to spojím se záběrem v předchozím traileru (robertova děvka s jeho bastardem) Tak to vypadá, že Cersei nařídila čistku v místním bordelu.
    1:36 - Daenerys s Irri
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2012
    Zkusila jsem "rozkouskovat" ten trailer. Prosím, případně mě doplňte kde se pletu nebo upřesněte otazníky, kde si nejsem jistá:
    pozor, pro neznalé předlohy budou některé poznámky spoileroidní.
    0:03 Jon Sníh někde v horách daleko za Zdí
    0:08 pálení Sedmi pod hradbami Dračího kamene
    0:11 Ohař vs. neznámý, zřejmě turnaj na počest Joffreyho narozenin
    0:13 Malíček a Ross(?)
    0:14 Cersei
    0:16 seveřanská(?) armáda na postupu
    0:17 Ohař ?
    0:18 Arya/Arry s Jehlou
    0:19 Lord Tywin
    0:21 Dothrak na průzkumu
    0:23 Daenerys v Qarthu
    0:25 Bratři Baratheonové se svými doprovody
    0:28 Stannis Baratheon
    0:29 Melisandra, rudá kněžka
    0:30 Renly Baratheon
    0:34 Robb Stark
    0:36 Caletyn Stark s Robbem, za nimi Brienne z Tarthu
    0:37 Robb Stark
    0:38 Robb Stark a Jeyne
    0:39 Tyrion už jako pobočník
    0:40 Cersei a pak opět prostřih z jednoho na druhého
    0:43 Malíček si hraje na Varyse
    0:44 Bran Stark, Hodor, Oša
    0:48 Oša a lidová moudrost
    0:50 Daenerys s drakem na rameni, na pochodu s Dothraky
    0:52 Černovoda
    0:53 Cersei a Tyrion při rozhovoru o ? (sorry, moje angličtina je slabá)
    0:58 velitel Noční hlídky Jeor Mormont a průzkumník Qhorin Půlruký
    1:00 Jon Sníh
    1:01 Sam Tarly vedle Mormonta
    1:02 Jon a záběry na Noční hlídku na pochodu
    1:07 Daenerys stále s Dothraky
    1:08 uvítání v Qarthu
    1:09 Daenerys s Jorahem Mormontem
    1:10 zřejmě útok na Královo přístaviště nebo nějaký lannisterský hrad
    1:13 Varys při svých moudrech
    1:14 Tyrion s divokým ohněm
    1:18 pyromancer ?
    1:18 Melisandra rodí temný stín ?
    1:19 se rozjíždí rychlý sled záběrů: Catelyn, Brienne, Brienne vs. Loras, nějaký boj,
    1:22 bouřící se dav v Králově přístavišti, královská garda s Ohařem, lannisterská stráž chrání Cersei
    1:25 Cersei
    1:26 opět Černovoda?
    1:27 Jeho Výsost královský uher Joffrey na železném trůnu
    1:28 Tyrion mezi vojáky (zřejmě před bitvou)
    1:29 Zajatý Jaime, následuje můj oblíbený záběr jak mu do obličeje vrčí zlovlk
    1:30 Jon Sníh a pak znovu Jon s starým Mormontem
    1:35 Městská hlídka (ale na koho to útočí?)
    1:36 opět rychlý sled záběrů: Arya, Theon Greyjoy, Sansa, Bran, Tyrion (zády ke kameře) s Šae, lodě (Černovoda?), útok vojáků, Gendry, Ohař, Renly s Margaery Tyrell, Šae, Daenerys s nějakým Dothrakem, Arya, lučištník Noční hlídky, Brienne v pranici s Lorasem(?), Joffrey (zády ke kameře) s Tyrionem
    Jon máchající mečem (že by souboj s Qhorinem?)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. února 2012
    1:18 - To je spíš Stannis a Světlonoš
    Světlonoš jsem si myslela, ale vzápětí je tam v rychlém střihu nějaký muž, který mi jako Stannis nepřipadá.
    A v jedné chvíli v traileru bojuje s hořícím mečem i Ohař - takže to ani nemusí být Světlonoš, protože ten ve skutečnosti nehořel, jen plál jasným světlem.
  • upraveno 25. února 2012
    Dvě věci mě překvapily: Myslela jsem, že kometu vynechají a hele - je tam. Ta druhá se týká Robba a Jeyne. Trochu jsem čekala, že Jeyne bude v pár záběrech, na konci udělá na Robba psí oči a pak si jí v další sérii přivede do Řekotočí a Cat spadne čelist... Zase bych nechtěla, aby se tomuhle věnovali na úkor jiných dějových linií.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.