Video o natáčení v Chorvatsku

upraveno 1. února 2014 v 2. řada
245

Komentáře

  • upraveno 19. ledna 2012
    no comment
  • upraveno 19. ledna 2012
    Nerada bych jen tak přešla Alekův odkaz na ty dvě krátká videa. O tom prvním je těžko se dohadovat, vůbec mě nenapadá, kde a s kým by se mohl Ohař mlátit přes den jen tak sám... ale to druhé video - pochopila jsem to tak, že to je ta scéna, jak jedou z přístaviště poté, co Myrcella odplula. Ale je možné, že to tak moc změnili????

  • upraveno 19. ledna 2012
    Co se týká Emilie Clarke, tak s tmavými vlasy se mi líbí víc, ale s blond hřívou je asi víc šmrncovní... tak mě tak napadlo, že by mohla výt velice zajímala diskuze na téma, kteří herci (respektive jejich podoby v seriálu) z Hry se nám nejvíc líbí, co vy na to?? ;)
  • upraveno 19. ledna 2012
    Druhé video mi přišlo strašně směšné, ta scéna je tak o 50% míň epická, než byla v knize. Ale pořád si říkám- "Třeba šetří peníze na Černovodu, třeba šetří peníze na Černovodu..."
  • upraveno 19. ledna 2012
    O 50%? já bych se nebála použít mnohem vyšší číslo, jestli je to skutečně TA scéna... ach jo :(
  • upraveno 19. ledna 2012
    mozno vyzera tak zle koli tomu ze je zly uhol kamery, mozno v serialy bude uplne ina a omnoho epickejsia. Teda dufam ze je to koli tomu :)
  • upraveno 19. ledna 2012
    ani nejsou na koních a co ostatní? Cersei, Tyrion, Sansa a další? těšila jsem se, že je uvidíme pěkně všechny najednou v plné parádě... ale tak amon má trochu pravdu, z takového mizerného a krátkého záběru to může vyznít úplně jinak než to bude v konečné verzi... snad...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. ledna 2012
    Uvědomte si, že co vidíte "nezainteresovanou" kamerou a co je sestříhaný a upravený do filmu jsou dvě naprosto rozdílný věci.
  • upraveno 19. ledna 2012
    to ano, ale ti koně a ty ostatní postavy tam nejsou, to je asi jasný...:( ale samozřejmě chápu, že tam bude spousta mých top scén jiných nebo úplně vynechaných... (přiznám se, že jsem se těšila na pohled Sansy cválající na jednou koni za Ohařem 8D)
  • upraveno 19. ledna 2012
    Marišiel: Líbí se mi představitelé Jona Sněha, Aryi, Tyriona (i když Dinklage je poněkud větší štramák než ten sympatickej zdeformovanej trpaslík z knížek) a Jaimeho. Naopak nejmíň se mojí osobní představě blíží představitelé Catelyn (moje Catelyn vypadá nějak takhle: http://www.imdb.com/name/nm0004787/) a Robba (ne že bych si teda střežovala, Robb ze seriálu zas tolik společnýho s knižním Robbem stejně nemá)
  • upraveno 19. ledna 2012
    No možná jsem to měl zdůraznit, že jde o špionský videa. Takhle to samzřejmě v seriálu nikdy neuvidíte, vsadím se, že ta ulice bude plná lidí, řev a chaos bude úplně jiný. A budou tam i další postavy pohromadě - tohle byl očividně jen detail. POkud je Sansa ta, co myslím, tak záměrně mizí po chvíli ze scény - že by se pro ní pak Sandor vrátil? Tuhle linku ale možná zcela vynechaj, viz první série.

    No a že nemaj koně...asi bezpečnostní a finanční důvody, tipuju.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. ledna 2012
    Proto jsem užil výraz "nezainteresovaná" - takový korektní vyjádření. Ono takovejch videí z natáčení se objevuje hodně, filmaři to nemaj rádi, protože to neukazuje ten filtrovanej, sestříhanej a efektama doupravenej atd. look a diváci remcaj, že zbroje dost nezářej a podobně :)
  • upraveno 19. ledna 2012
    Ty koně a ostatní postavy se tam střihem a profesionální kamerou asi neobjeví, nebo jo? ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. ledna 2012
    Ostatní postavy se můžou klidně "přimalovat" na počítači. Koně pod stojící lidi už by asi přimalovávali hůř :)))
  • upraveno 19. ledna 2012
    svoa00: Vďaka Michelle Fairley je možné mať Catelyn naozaj rád.
  • upraveno 19. ledna 2012
    SAmozřejmě že koně nebudou - možná vysvětlej dřív, proč je nemaj.

    Ostatní postavy, to je však jiná - jednak už v tomhle záběru jsou vidět a druhak v tomhle záběru je ústřední postavou Joffrey. Určitě při tom vznikly další záběry, kde to zas bylo zaměřeno na zadnější řady s Cersei, Sansou, Tyrionem ad.
  • upraveno 19. ledna 2012
    Catelyn je absolutně mimo... v knize je popisovaná jako třicetiletá a ne padesátiletá.
  • upraveno 19. ledna 2012
    Tak ony jsou všechny postavy v seriálu dost postaršené, a já s Michelle problém nemám.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. ledna 2012
    Kalam Mekhar: Jo a Danny je 13, Jonovi a Robbovi 15, Nedovi 35, Branovi 6, Rickonovi (tuším) 4... A jak by sis asi představoval, že by to tak mladí (u dětí) lidé zahráli? Nechat hrát 13-ti letou holčičku sexuální scény s khalem by asi nebylo úplně v pohodě...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 19. ledna 2012
    krisa: Branovi je 8 na začátku
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 19. ledna 2012
    Z představitelů AGOT mám jednoznačně nejraději Maisie Williams ( Arya ) která mi přišla naprosto úžasná už od prvního dílu. Mezi další oblíbence patří Ian Glen ( Jorah Mormont ) který svou roli hraje skvěle. Jinak mezi moje nové oblíbence připide rozhodně skvělí herec Liam Cunningham ( Davos ) kterého mám celkem rád i v jiných filmech (hlavně psí vojáci ) a vzhledem k tomu !!!DŮLEŽITÉ!!! že už dvakrát spolupracoval s Marshallem a Blackwatter je z části z Davosova pohledu tak se máme určitě na co těšit.

    EDIT: Také jste si všimli toho pěkného hlasu u Maisie?
  • upraveno 19. ledna 2012
    Ian Glen mi na Mormonta právě vůbec nesedí, je až moc... přitažlivý. Maisie je hvězda ;)
  • upraveno 19. ledna 2012
    Krisa: Já s tím, že postavy v seriálu postaršili, problém nemám. U některých to sice trochu ubralo na emociálním dopadu toho, co se jim děje a bude dít, ale napadá mě hned několik důvodu, proč to tak tvůrci seriálu udělali. Ostatně sám Martin se vyjádřil v tom smyslu, že občas narážel na to, že postavy napsal tak mladý.
  • upraveno 19. ledna 2012
    EY: Já jsem si všimla pěknýho hlasu Richarda Maddena :D Ale jo, vlastně máš pravdu.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. ledna 2012
    EY: 8? já jsem si myslela, že 6, ani nevím proč :) No to je jedno, chtěla jsem říci, že jsou postaršení všichni, takže stěžovat si, že Catelyn je v knize popsána jako třicítka, nemá smysl...
  • upraveno 19. ledna 2012
    Krisa: Jasně s těma děckama máš pravdu,ale Michelle Fairley se vůbec nehodí k Sean Bean.A osobně mě při čtení docela iritovalo jak malá desetiletá holka zabijí jen tak vojáky.To by ve skutečnosti nešlo,ikdyby měla sebe lepší výcvik.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. ledna 2012
    Tak Sean Bean taky nemá zrovna 35 let, takže Michelle Fairley k němu věkově celkem dost sedí...
  • upraveno 19. ledna 2012
    A osobně mě při čtení docela iritovalo jak malá desetiletá holka zabijí jen tak vojáky.To by ve skutečnosti nešlo,ikdyby měla sebe lepší výcvik.
    Draci, zlovlci, nemrtví a Bílí chodci nevadí?
  • upraveno 19. ledna 2012
    Možná tak věkově.. jako Catelyn bych si představoval Lenu (samozřejmě ne blond .-)
  • upraveno 19. ledna 2012
    to Lady: to co jsi vyjmenovala jsou většinou zakladní prvky fantasy a to mi opravdu nevadí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.