Hraní v Ostravě

upraveno 27. listopadu 2011 v LCG
Zdravím nejen příznivce rodu Martellů.
Jsem začínající hráč a dlouholetý čtenář knih G.R.R. Martina (zejména Písně) a snad bych touto cestou mohl sehnat nějáké spoluhráče. Moc bych si zároveň přál projít s někým zkušeným pravidla hry (plno nejasností).
Jinak, jsou nějáké pivní/herní srazy? Kolik hráčů v Ostravě vlastně je? A další a další otázky....
Hmm, no, snad se někdo ozve :-) Děkuji a přeji hezký podzimní den.


Komentáře

  • upraveno 27. listopadu 2011
    Lorimaar: podivej se na forum fnx.cz. V zalozce Hry najdes AGOT. Napis tam. Ujme se te Raius. Pripadne mu napis na fb.
  • upraveno 27. listopadu 2011
    Havran k Raiusovi vylétl sire Aqwarty-Keldorne Firecame, nezbýva než čekat..
  • MIlMIl
    upraveno 28. listopadu 2011
    to Lorimaar: V Ostravě se to schází skoro každý čtvrtek od 16:00 v Šatlavě naproti zastávce Daliborova. Co máš postaveno???
  • upraveno 29. listopadu 2011
    Ahoj, mám zatím jen Core-set, čili začínám od nuly. Ale bedlivě pročítám na netu různé stránky a seznamy karet. V 90. letech jsem hrával karty Middle-earth ccg (mám kompletní sbírku) a okrajově Doomtrooper, Magic a Star Wars ccg. Je mi tak úplně jasné, že nemám jako začátečník sebemenší šanci sehrát zajímavou partii. Z core-setu se mi jeví jako nejsilnější (a nejjednodušší) Starkové, ale nejdůležitější je prostě naučit se a poznat pravidla v herní praxi. Zatím
  • MIlMIl
    upraveno 29. listopadu 2011
    tady: http://www.cardgamedb.com/index.php/GoTDeckbuilder.html

    je asi nejpoužívanější stránka na tvorbu balíčku. Jsou tam všechny karty a možnost uložení balíčku.

    My si na hraní nosíme balíčky s i s natisknutými kartami. Jen je potřeba mít na ně nějaké obaly. Je to lepší pro hru. Sám jsem taky začínal s coresetem a postupně kupuji chaptry a expanze. Nikdo mi nikdy nijak nedal najevo, že by ho hra proti slabému balíčku otravovala, právě naopak se mi každý snažil poradit a pomoct. V současnosti mám hěrní balíček tak 2/3 originál a 1/3 tisk. Tvorba balíčku je hodně o zkoušení a testování a vylepšování. A taky o trpělivosti. I s prohrou.
  • upraveno 29. listopadu 2011
    Děkuji za odkaz, jinak tento čtvrtek v cca 16 hod budu poprvé v Šatlavě. Budu se na Vás těšit, díky a ahoj.
  • MIlMIl
    upraveno 3. prosince 2011
    Lorimaar: Tak jak sis zahrál? Mrzelo mě, že jsem dorazil tak pozdě, ani jsme neměli možnost si spolu zahrát.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.