Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
178101213120

Komentáře

  • upraveno 29. května 2012
    Therion jsem naživo viděla před lety, ale moc to nevyniklo, což mi bylo velmi líto, ale Bamberský symfonický orchestr sebou tahat nemohli. O Tarji jsme psala výš, že je to nafoukaná kráva, ale naživo jí neujíždí hlas a svoje si odzpívá. Anneta si neodzpívá ani svoje a navíc je vždycky navlečená jak šašek. Až si budu chtít poslechnout zajímavý ženský hlas, tak si pustím Liv Moon
    zvlášť závěr 3,10....
    Ovšem záleží na tom, co kdo od kapely očekává. Jsou kapely, co se mi líbí, jsou ty co se mi nelíbí a ty co si příležitostně poslechnu. Nightwish je to, před čím - poučena z minula - prchnu...
  • upraveno 29. května 2012
    Trochu jsem zklamaná, z alba jsem měla z té Annety dobrý dojem, ale jestli je to na živo taková katastrofa, raději si je nechám ujít. Díky za varování. :-)
    Co se týče ženských hlasů, svého času jsem měla ohromně ráda Anneke van Giersbergen, zvlášť když začínala v The Gathering. Z jejího hlasu člověk slyšel radost. Jinak mám ráda Amy Lee z Evanescence, i když se jejich hudba pustila trochu jiným směrem. Amy má silný hlas a umí si s ním pohrát.
  • upraveno 29. května 2012
    Ano Anneke jsme tu probírali předtím a mám ji moc ráda, protože má velmi příjemný a přirozený hlas a naživo zpívá stejně dobře jako ve studiu:-) Amy neznám - doplním si vzdělání :-))

    třeba před dvěma lety na Masters jsem nejvíce očekávala od Manowar a bylo to totální zklamání. Nejlepší nazvučení, dokonale profesionální zvládnutí, ale protože si tam nahrávali svůj živáč poslední desky, tak nehráli žádné staré fláky, ale jen ty nové, co nikdo neznal...to bylo tak pusté....a pak to jejich pětiminutové vazbení ve stylu - držím kytaru za jednu strunu a ať vám rupnou uši...tyhle jejich onanie a vulgární pindy nesnáším.
    Naopak nejmilejší překvapení podala Čudlatanka - od které jsem si neslibovala nic, ale pojali to jako skvělou šou, výborná práce s publikem, žádné super efekty, ale vysoceenergetický přednes a fakt z nich sálala radost. byla jsem naprosto unešena a to jsem tam ani neměla být, ale už na cestě dom, abych se připravila na večer :-))
  • upraveno 29. května 2012
    Tento klip bol celý natočený za Múrom (Zdí) ;o)

    A ma aj taký Martinovský záver. Dúfam že sa Vám bude páčiť.
  • upraveno 29. května 2012
    U mě se to celkem liší a to s postupem času. Ještě loni jsem byl metalista co odsuzuje vše ostatní a ted se ze mě stal rocker a nepohrdnu i nějakým starým klasikám jako je například Johnny Cash. Jinak poslouchá R.E.M. , Rammstein, Creedence Clearwater Revival, The Rumjacks a z českých Divokej Bill a Visací Zámek.
  • upraveno 29. května 2012
    Poustevníku, to je fakt dobrá směsice!
    Tak já sem hodím doplněk k tomu svýmu nedokonalýmu představení v Who is who:
    Tohle je moje hudba:

    Slabší povahy a mladší ročníky varuji, poslechem takovéto hudby, můžete přijít k mravní úhoně. Zabývala se jí dokonce i CIA, byly pokusy ji zakázat, ale naštěstí se to nepovedlo.
  • upraveno 4. června 2012
    Amy MacDonald - The is the Life ... kdysi dávno jsem ji měl rád, ale nedávno jsem ji zaslechl znovu a od té doby jí jedu ve smyčce...ani nevíte jak dobře se na ní cvičí :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 4. června 2012
    To Graywolfin: Jestli chceš pořádnej ženskej hlas jak zpívá "normálně" zkus Arch Enemy.

    Jinak poslední dobou mě celkem zaujal Power Metal a to v hororovém podání od Timeless Miracle
  • upraveno 4. června 2012
    největší srdcovka - lepší nenajdete, v tomhle ohledu se klidně budu bít :-)
    Ale jsem ochoten připustit ještě třeba Led Zeppelin, Deep Purple a podobný starý fláky, Jesus Christ Superstar je fajn, Zawinul Syndicate, Johny Cash, V.Wooten, atd, atp.; z ČR převážně Illustratosphere, JAR, BSP nebo třeba Lucii...
    Ono když je dobrá hudba, tak je skoro jedno, jakej styl, ale ska, techno a takovej ten ultra-blicí metal mi lezou krkem.. :-)
  • upraveno 5. června 2012
    XD to je celý Theon
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. června 2012
    SKvělý komentář: ""You need to get a job because the bills need to get paid." 'LOOK AT HIM NOW. He's Theon fucking Greyjoy." :D
  • upraveno 5. června 2012
    Zrovna dneska jsem si to hledala. :)

    Ještě lepší:
    "Should pay them bills with the iron price." :D
  • upraveno 6. června 2012
    No já si myslím, že nejlepší kapela je metropolice. :D Hraje tam brácha bratrancovy holky nebo tak něco a můj šestnáctiletej bratříček je z toho hrozně unešenej. Vždycky když mě potká, zeptá se vo co ti de.

    Věděli jste, že srdce je stroj a nemá žádný zdroj?
  • upraveno 6. června 2012
    Poslední dobou Florence and The Machine. :-)
  • upraveno 6. června 2012
    Tohle se podle mě tématicky velmi hodí k sáze Píseň ledu a ohně, přesněji té částí o ledu. Starkové, oblast za zdí, atp.

    Dargaard - winter


    Obecně Dargaard dělá muziku, která mi k tomuto světu sedí a kterou často poslouchám.
  • upraveno 6. června 2012
    Lady Sansa napsal(a):

    No já si myslím, že nejlepší kapela je metropolice. :D Hraje tam brácha bratrancovy holky nebo tak něco a můj šestnáctiletej bratříček je z toho hrozně unešenej. Vždycky když mě potká, zeptá se vo co ti de.

    Věděli jste, že srdce je stroj a nemá žádný zdroj?

    Když jsme u domácí tvorby, jeden dávný projekt, do kterého jsem lil peníze :))


  • upraveno 6. června 2012


    Něco pro lepší náladu:) Má to něco do fantasy stylu:D
  • upraveno 6. června 2012
    Trpajzlík: Díky moc a ještě Chris Hemsworth, jééé.
  • upraveno 6. června 2012
    Vlcacka napsal(a):

    Trpajzlík: Díky moc a ještě Chris Hemsworth, jééé.


    Joo ten je štramák no:D
  • upraveno 6. června 2012
    Arutha2321 napsal(a):

    Výborná zhudebněná parodie na Červenou Karkulku od Oomph!. Skladba je v němčině, ale ve videu je přiložený anglický text. :)
    Oomph! - Wer schön sein will muss leiden

    A jako bonus jejich největší hit. Na té písničce jsem fičel dlouho. :)
    Oomph! - Augen Auf

    Jé, obě mám moc ráda. :)
    Můj favorit:
    Oomph!- Labyrinth
    Klopf, klopf! :D
  • upraveno 6. června 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Arutha2321 napsal(a):

    Výborná zhudebněná parodie na Červenou Karkulku od Oomph!. Skladba je v němčině, ale ve videu je přiložený anglický text. :)
    Oomph! - Wer schön sein will muss leiden

    A jako bonus jejich největší hit. Na té písničce jsem fičel dlouho. :)
    Oomph! - Augen Auf

    Jé, obě mám moc ráda. :)
    Můj favorit:
    Oomph!- Labyrinth
    Klopf, klopf! :D
    Labyrinth je taky parádní. :)

    Nové album bohužel stojí za starou bačkoru, slyšela jsi už nejnovější singel? :(
    Oomph! - Zwei Schritte Vor
  • upraveno 6. června 2012
    Pohodovka. :-)
    Z německy pějících skupin mám rád třeba Farina Urlauba nebo Rammstein.
    V tomhle se taky počítá do deseti. ;-)
  • upraveno 6. června 2012
    Výborná zhudebněná parodie na Červenou Karkulku od Oomph!. Skladba je v němčině, ale ve videu je přiložený anglický text. :)
    Oomph! - Wer schön sein will muss leiden

    A jako bonus jejich největší hit. Na té písničce jsem fičel dlouho. :)
    Oomph! - Augen Auf

    Ještě poslední
    Oomph! feat. Marta Jandová - Träumst du
  • upraveno 6. června 2012
    Rammstein je klasika. :) Mein Herz Brennt jsem si kdysi celé pamatoval jen podle toho, jak to znělo, i když jsem neměl šajn, co to znamená. :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. června 2012
    Němčina je tááák nezpěvný jazyk :)
  • upraveno 6. června 2012
    Che che - když tu padají německé názvy, tak se mi hned vybavilo (zvuk dud mám ohromně ráda)

    Küss mich,Küss mich...Küss mich nur einmal.
  • upraveno 6. června 2012
    Skoro jak Tři sestry. :-)
  • upraveno 6. června 2012
    Arutha2321 napsal(a):

    ... Nové album bohužel stojí za starou bačkoru, slyšela jsi už nejnovější singel? :(
    Oomph! - Zwei Schritte Vor

    Néééé!!! To mne naštěstí minulo. Já to pomalu vzdávám- kdykoli "objevím" nějakou kapelu, co se mi líbí (třeba jen poslední album, dvě), stojí buď hned další, nebo druhé nově vydané CD za h....nic.
    Začlo to Evanecsence, Nightwish, pak Rammstein, Coronatus, nedávno jsem po prvním poslechu mazala novou Epicu... Pomalu se začínám děsit dne, kdy další z mých oblíbenců opět něco vydá... :(

    edit: Z duetů (?) od Oomph se mi víc líbí:
    Oomph! Feat. L'ame Immortelle - Brennende Liebe
  • upraveno 6. června 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    nedávno jsem po prvním poslechu mazala novou Epicu...

    Proč se ti nelíbí nová Epica? :) I když nové album není tak dobré jako DYU, zdá se mi, že to pořád vedou tím stejným směrem.

    EDIT: A Brennende Liebe je taky jedna z mých oblíbených. :)
  • upraveno 6. června 2012
    Kriso - i to jsme si myslela, ale pak jsem slyšela prvně In Extremo a byla naprosto zmatená a pak zkrátka nadšená, jak to nesourodě najednou šlo krásně k sobě :-))

    (prvně jsme je slyšela naživo na Masters)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.