Sranda topič

upraveno 29. srpna 2017 v Rozličný pokec
Videa, Audia, Obrázky, vtipy atd co vás pobaví...

Prosíme, nevkládejte obrázky, videa, ani cokoliv dalšího, co nějak souvisí se seriálem, nebo z něj vychází. Pro takové účely je v kategorii Seriál vhodná třeba tato diskuze.

A já začnu tím jak se vyznamenala slovenská televize :-D
1320321323325326354

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A zrovna na 8.11., tj. výročí bitvy na Bílé hoře a "Pivního puče" :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tak to jsem nečekala...
  • upraveno 9. listopadu 2016
    Tak schválně, kdo bude mít nakonec většího i...nteligenta za prezidenta? Kdy, že jsou volby v Rakousku a ve Francii? =D



  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • Monte Karstark napsal(a):

    image
    image

    Tohle mi přijde stejně jako mnohem větší skandál než celý americký volby :D
    Prostě polskej Mondelez zase nezná slušný meze.. Naštěstí už jejich výrobky cíleně ignoruju :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    =D
  • @Nevada je to strašná ptákovina (z ranku to nevymyslíš), ale je to boží :D
  • Ten pocit když nevíš kdo je Rapunzel :D
  • Hmm, hledala jsem originál...dá se vůbec někde najít verze bratří Grimmů, která není poupravená a kde oholená Locika strádá někde na samotě, dokonce porodí a princ na konci umře? Pamatuju si, že takhle to odněkud původně znám :anxious:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    sfik napsal(a):

    Ten pocit když nevíš kdo je Rapunzel :D

    image
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 10. listopadu 2016
    Dreamer napsal(a):

    Hmm, hledala jsem originál...dá se vůbec někde najít verze bratří Grimmů, která není poupravená a kde oholená Locika strádá někde na samotě, dokonce porodí a princ na konci umře? Pamatuju si, že takhle to odněkud původně znám :anxious:

    Oboch pristúpil obor.
    Alebo to možno bolo Into the Woods. Teraz neviem.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dreamer napsal(a):

    Hmm, hledala jsem originál...dá se vůbec někde najít verze bratří Grimmů, která není poupravená a kde oholená Locika strádá někde na samotě, dokonce porodí a princ na konci umře? Pamatuju si, že takhle to odněkud původně znám :anxious:

    Já furt tvrdím, že "staří" pohádkáři jsou sadističtí úchylové!
  • upraveno 11. listopadu 2016
    @Krisa četla jsem tuhle před spaním na požádání Němcovou, vydání myslím z 80. let a pak jsem musela zachraňovat situaci po dočtení pohádky O kohoutkovi a slepičce, že znám i verzi, kde kohoutek spokojeně na konci běhá po dvoře se slepičkou a nemá nožky nahoře :D
  • upraveno 11. listopadu 2016
    .
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Krisa napsal(a):

    Dreamer napsal(a):

    Hmm, hledala jsem originál...dá se vůbec někde najít verze bratří Grimmů, která není poupravená a kde oholená Locika strádá někde na samotě, dokonce porodí a princ na konci umře? Pamatuju si, že takhle to odněkud původně znám :anxious:

    Já furt tvrdím, že "staří" pohádkáři jsou sadističtí úchylové!
    To se musíš podívat na Pohádku pohádek. Martin může jen sedět v koutku... :twisted:
    (je to velmi dobrý, mně se to moc líbilo, ale je to občas fakt brutální síla)



  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 No asi si to dám na seznam, ale trochu se bojím :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    sfik napsal(a):

    Ten pocit když nevíš kdo je Rapunzel :D

    Ale to je chyba, napravit! :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @flanker.27 Na to som nedávno narazil a mám to na zozname. Vyzerá to tak 50/50. Neviem prečo, ale pôsobí to tak lacne zfláknuté, no na druhú stranu to vyzerá, že to má originálne časti.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. listopadu 2016
    @Gepeto Lacině? Jako žře to slovo nemám rád, ale je to film s nejhezčím vizuálem (no, fakt jsem to řekl) co jsem za loňskej rok viděl. Navíc ne cgi, všechny potfory pěkně animatronický. Ale je to místy fakt úchylný.
    ostatně se můžete podívat na komentáře na csfd, ať dává divák jakékoli hodnocení, na každého to zjevně silně zapůsobilo :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @flanker.27 Lacným som nemyslel CGI. :) Vravím, že netuším, čím to je, ale proste to na mňa pôsobilo ako taký primernejší film, no zároveň uchvátilo naznačením toho, čo tam bude. Proste fakt zmiešané pocity, preto aj keď ma to možno bude nudiť som sa rozhodol to dať na zoznam :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Gepeto Tvůj Film Bill? :)
  • @Dreamer Já Lociku znám z téhle knížky, kterou jsem měla jako malá, kde Locika rozhodně skončí ostříhaná a vypuzená, ale princ, myslím, jenom oslepl (bo spadl z věže do trní).
    flanker.27 napsal(a):


    To se musíš podívat na Pohádku pohádek. Martin může jen sedět v koutku... :twisted:
    (je to velmi dobrý, mně se to moc líbilo, ale je to občas fakt brutální síla)

    Souhlas, taky jsem nedávno viděla, rozhodně to je hodně brutální a rozhodně se mi to hodně líbilo :D Navíc až na jednu jsem ty pohádky dřív neznala, takže to byl navíc napínák. Ale tak dětem bych to úplně nepouštěla :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    =D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 14. listopadu 2016
    image :-D =D =D =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.