Hra o trůny - upoutávky

Komentáře

  • upraveno 10. dubna 2011
    Nový trailer s příznačným názvem Poison (viz výše v článku jako první).
  • upraveno 10. dubna 2011
    další střípky nových záběrů - ale v té jejich krátkosti nejsem schopen je moc zaradit
  • upraveno 14. dubna 2011
    5 ukázek z pilotu. Nejlepší je asi ta první, příjezd krále na Zimohrad. Dále pak setkání Dany s Drogem, promluva Tyriona s Jonem, Neda s Jaimem a Cersei s Cat a Sansou. Během dne by prý měli nahrát lepší kvalitu... Nicméně už teď je tam asi slyšet finální hudba. Vcelku souhlasím s Jamesem Hibberdem, zatím nic úžasnýho, ale ani nic, co by urazilo. A moc se těším na titulní sekvenci, na tu jsou slyšet samé chvály.
  • upraveno 14. dubna 2011
    Pokusím se odolat a nepodívat se na to :-) Už zbývá jen pár dní a já už z pilotu viděl prvních 15 minut a další hromadu střípků v různých trailerech apod. Více už raději ne, abych neviděl většinu prvního dílu ještě předtím, než se na něj budu oficiálně poprvé dívat :-)
  • upraveno 14. dubna 2011
    dobře děláš :-)
  • upraveno 14. dubna 2011
    súhlas s expendable. už vydržím do premiéry
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 14. dubna 2011
    Tak hodnotit hudbu v pěti krátkých dialogových scénách je akt naprostého šílenství. V takových scénách asi hlavní hudební motivy hrát nebudou.
  • upraveno 14. dubna 2011
    Jedna mi stačila... zrovna teda nic moc musím říct. Hlavně Cersei... co je na ní zlýho?
  • upraveno 14. dubna 2011
    Vysvetlite mi prosím niekto, z akého dôvodu vypustili ešte tieto ukážky (nepozeral som). Nebolo toho po tých kvantách trailerov, making of a 15 minútovej ukážke už dosť? Majú kopec vynikajúcich recenzii, tak o čom nás ešte chcú presviedčať? Na začiatku celej tejto seriálovej púte by som si nikdy nebol pomyslel, že to niekedy poviem, ale už kur*a stačilo, HBO! Veď to za 4 dni vysielate!
  • upraveno 15. dubna 2011
    tahle tu ještě myslím není:
  • upraveno 15. dubna 2011
    To je myslím useknuté z konce toho úplně prvního Making of videa, co bylo ještě loni.
  • upraveno 5. května 2012
    Lidi, poraďte. Kdybyste měli vybrat jednu ukázku (teaser, trailer) pro nezasvěcené lidi - ke krátké obecné recenzi o Hře o trůny (nastínění úspěchu a důvodů, předlohy, nic konkrétního), jakou byste vybrali?
  • upraveno 5. května 2012
    Rozhoduji se zatím mezi:

    Fear and Blood
    Iron Throne - CZ titulky
    Shadow - dabing a 2. řada
  • upraveno 5. května 2012
    Alek napsal(a):

    Rozhoduji se zatím mezi:

    Fear and Blood
    Iron Throne - CZ titulky
    Shadow - dabing a 2. řada

    No, tak mně se nejvíc líbili "Power and Grace" (jako trailer celkově) a "Seven Devils" (spojení "obrázků" s hudbou).
  • upraveno 5. května 2012
    Pre tých, čo ešte s ASOIAf nemali do činenia sa mi najlepší vidí Iron Throne.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. května 2012
    Já též, ale možná tu původní verzi:
  • upraveno 5. května 2012
    jj, asi vyberu Iron throne a tu delší verzi, ta mi přijde pro nováčky přehlednější. Ještě váhám, jestli nedat Shadow, kvůli dabingu - půjde to totiž předně do iPadu/iPhonu a tam nejdou přehrát titulky...
  • upraveno 6. května 2012
    Rozhodně Iron Throne. Ten dabing jsem slyšel poprvé a myslím že i naposled :D
  • upraveno 6. května 2012
    jj Iron throne je z nich nejlepší. Shadow by asi následoval, ale ten dabing je naprosto příšernej. Takže od tohohle videa jedině originál. Pokud bych někde viděl tohle v čečtině, asi bych to odmít sledovat...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. května 2012
    Nejlepší je zatím Seven Devils ale je to tedy na druhou řadu no.
  • upraveno 6. května 2012
    vybral jsem IT, jj. O dabingu jsem uvažoval proto, že ipad neumí titulky v youtube...
  • upraveno 6. května 2012
    Seven devils je super, ale imo ne pro potenciální nováčky... Za mě třeba další úžasný je Cold Winds, Stannisův hlas a těžká atmosférka. A troubení...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.