Přiznávám, že hlavně kvůli Dolores (Rachel Evan Wood) jsem to vydržela až do pátého dílu a čekala jsem, kdy se z její linky konečně vyklube něco zajímavého :anxious:
Zatím viděna Zima. Ten "pocit" ze Stars Hollow zůstal. Atmosféra taky. Možná trochu moc vaty, ale za to může sedmá série a její napravování. Takže ještě chci přes víkend zvládnout zbylé tři a až vyjdou titulky, dám opakování s titulky, protože i když angličtinu zvládám velice dobře, tak Lorelai, Rory a jejich slovní kulomet je i na mě docela síla.
@Everett_Young Já zvládnu hodně, zvládnu i Vem si mě, Farmář hledá ženu nebo Amerika hledá top modelku, ale GG fakt nedávám. Ale asi to bude tím, že jsem to neviděla v tom správném věku - jsem GG nepolíbená, stejně jako BH90210 a Dawsnovým světem :D
Komentáře
(Jinak souhlas, je nádherná a má zvláštní oči.)
Ale asi to bude tím, že jsem to neviděla v tom správném věku - jsem GG nepolíbená, stejně jako BH90210 a Dawsnovým světem :D