Margaery Tyrell, Loras Tyrell a Renly Baratheon

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti

Otázka kterou položila Tyna: je Maergery ještě pana?

Myslím, že jo, jelikož je docela slušná šance, že je na ženské a taky existuje teorie, tvrdící, že ani Renly se o opačné pohlaví nezajímal... Takže - otázka do pranice, dejte k dobru vaše názory na tohle téma...

«13

Komentáře

 • upraveno 20. listopadu 2006

  Kde jsi přišel na to, že mají homosexuální sklony?

  Jinak dle mě Margaery pannou stále ještě je, Renly na to neměl čas a Joffrey neměl nejen čas, ale ani věk (Cersei by ho ani nenechala).

 • upraveno 20. listopadu 2006

  Renly měl času hromadu a i kdyby ne, svatební obřad má konkrétně pro tento účel čas vyhrazený - po hostině, kdy svlečené novomanžele šoupnou do ložnice. Tam si sice mohou kupříkladu vyměňovat zkušenosti s křížkovou výšivkou, ale čeká se od nich něco jiného. Spíš než že je Margaery na holky je pravděpodobnější, že byl Renly na kluky, ale i tak bych se na jeho místě vzepjala k heroickému výkonu (a zavřela oči a myslela na Lorase ehm, chci říct na Anglii) a řečeno poeticky přetla cílovou páku, protože nezavršené manželství lze zrušit. Takže nechat Margaery nedotčenou by bylo z Renlyho hlediska značně nepraktické. Ale GRRM nás už mockrát překvapil, takže kdo ví...

 • upraveno 20. listopadu 2006

  :lol: Téma meditace: Co si představujete pod pojmem "cílová páka?"

  a) běžecké závody

  b) silový trojboj

  c) něco jiného...

 • upraveno 20. listopadu 2006

  V kontextu novomanželského lože? Silový trojboj, to je snad jasné. Copak tam dělá někdo něco jiného? :lol:

 • upraveno 20. listopadu 2006

  No dobře, měla to být páska. (I když co já o tom vím, ještě jsem se nevdávala)

  Jsem mistr překlepů a ze zásady si odmítám příspěvky po sobě číst, protože bych tím připravovala ostatní o možnost vtipně reagovat :twisted:

 • upraveno 20. listopadu 2006

  :wink: Ale mohlo by se to ujmout:

  Osmund: "Chtěl bych s tebou protnout cílovou pásku, má královno."

  Cersei: "Tak dobře, ale nejdřív musíš vyhrát spurt s Margaery..."

  Lady Tanda: "Nepočkáme raději na peleton...?"

  :twisted:

 • upraveno 20. listopadu 2006

  Ono když je na pochodu s armádou tak není ten nejlepší čas k uvádění na manželské lože.

 • upraveno 20. listopadu 2006

  Cirdan wrote:
  Ono když je na pochodu s armádou tak není ten nejlepší čas k uvádění na manželské lože.

  Hergot chlapi, co mi to tu namlouváte, na to si čas najdete vždycky, ne?

  Kolik bys na to chtěl času? Já nejsem žádný odborník, ale podle mne se to, když na to přijde, dá zvládnout vcelku rychle. Když měl čas pořádat turnaj, tak snad mohl ... přetnout pásku.

  Zvláště, když měl dobrý důvod.

  Na druhou stranu Tyrion měl taky dobrý důvod (a dokonce i chuť) a stejně se zachoval slušně...

  Až na to, že Renly tenhle morální problém neřešil, Margaery s celou rodinou ho milovala, byl to krásnej chlap, uměl se chovat, takže láska zajištěna...

 • upraveno 20. listopadu 2006

  Předchozí příspěvek je opět můj. (Ale já jsem fakt přihlášená, jen dlouho neaktualizuji)

  Osmund: "Chtěl bych s tebou protnout cílovou pásku, má královno."

  Cersei: "Hm, tak to jsi prošvihl. To se povedlo mému bratrovi zhruba v našich čtrnácti. :twisted:

 • upraveno 20. listopadu 2006

  Já to vzdávám :lol:

 • upraveno 20. listopadu 2006

  :lol: Ano, ser Osmund byl pouhý rubač hlav, žádný intelektuál, tímto by se toto jeho faux pas dalo vysvětlit.

 • upraveno 21. listopadu 2006

  Tyno jak ty to děláš?

  Je sice pravda, že by šlo zvládnout, ale královská svatba a věci s ní spojené by měli mít nějakou úroveň a Renly také zřejmě víc toužil po koruně a boji s Lannistery než po Margaery o které věděl, že na něj počká, kdežto koruna ne.

 • upraveno 21. listopadu 2006

  Tyna: Jednoducho si zmen nick na Anomymní a nemusis tento problem dalej riesit :twisted:

  All:Inak suhlasim s Tynou v stredoveku sa nedali robit testy na otcovstvo,takze sa skontrolovala nevesta pred obradom a po svadbe sa islo na to ...a to casto za pritomnosti celej rodiny.Takto bola totiz zaistena najvacsia sanca,ze potomok bude od pravoplatneho manzela :) A co sa casu tyka...Pani :roll: kolko by ste na to chceli casu? ;) Ked je chut tak 20 min je az az.

 • upraveno 21. listopadu 2006

  Ale bavíte se tady pořád o vyměnování zkušeností s křížkovou krajkou nebo jak to psala ta Anonymní,že jo?

 • upraveno 23. listopadu 2006

  Cirdan:

  Maergery, jak bylo řečeno, tráví všechen svůj čas se svýma sestřenkama a společnicema, s kterými dokonce sdílí lože. Nereaguje na Osmudovo svádění. Je stále panna.

  Loras, jak bylo řečeno, bezmezně obdivoval Renlyho a vyjadřoval se o něm jako o nejlepším králi dokonce i po tom, co odpřísáhl věrnost Joffrymu a k smrti nenáviděl Brienne, která ho podle něj připravila o život. Byl velitelem Renlyho Duhové gardy. Nikde nebyla zmínka o jeho náklonosti k ženám (nemluvím o galantnosti).

  Renly nepřipravil Maergery o panenství, ačkoliv k tomu měl dost času i pohodlí (myslím, že to byly celé měsíce). (zdánlivě)Iracionálně nezkušeně vybral Lorase k tomu, aby vedl předvoj útoku na Bouřlivý konec, i když se nabízela spousta zkušenějších velitelů, včetně legendárního Randyla Tarlyho.

  To jsou fakta, které mě vedli k mému závěru, který je samozřejmě průstřelný, ale ne uplně nelogický. :wink:

 • upraveno 23. listopadu 2006

  Eddard wrote:
  Cirdan:

  Maergery, jak bylo řečeno, tráví všechen svůj čas se svýma sestřenkama a společnicema, s kterými dokonce sdílí lože. Nereaguje na Osmudovo svádění. Je stále panna.

  Nic není vyloučeno, ale to je argument na vodě. Tohle holky normálně dělají. Furt jsme v houfu kamarádek, hlavně v pubertě. Holky bývají citově vyzrálejší a kluci jejich věku za nimi kulhají. Já v "houfu" prožila celý gympl a musím se přiznat, že tak do určitého věku pro mne byly kámošky mnohem důležitější, než kluci. A s tím společným spaním je to podobné. Třeba já, abychom nechodili daleko, jsem v dětství mnohokrát spala se ségrou a sestřenkou na jedné posteli. Hlavně na chalupě :lol: A i v dospělosti se mi to párkrát stalo. A nikdy k ničemu nedošlo 8) Akorát jsme kafraly a pak šly spát.

  Nereaguje Margaery na Osfrydovo svádění? Asi má ráda hlavu na krku. A že je panna? No, vzhledem k tomu, že je jejímu manželovi osm...

  Renlymu bych to věřïla spíš. Tam jsou argumenty průkaznější. Krásná mladá žena a on nic.

  Hmm, zajímalo by mne, jakého charakteru byla ta pornografie, o kterou se s Lorasem dělil. To by ledasčemu napovědělo. Jamie se taky mohl zeptat, když už se o tom Loras rozhovořil :twisted:

  Dokonce bych i řekla, že je podezřelé, že se Renly hodně zabýval svým oblečení, ale to byste se na mne mohli sesypat, že trpím předsudky vůči mužům. Jak už mi bylo párkrát důrazně vysvětleno mnoha nasupenými kamarády, péče o zevnějšek není u mužů rysem jiné sexuální orientace (díky Bohu) :P (ale malilinko podezřelé to stejně je, ne?)

 • upraveno 23. listopadu 2006

  Není ani třeba zdůrazňovat, že předchozí příspěvek je ode mne.... :oops:

 • upraveno 24. listopadu 2006

  Netřeba, téma je jasné 8)

 • upraveno 24. listopadu 2006

  Margaery: To, že je pořád obklopena příbuznými ženského pohlaví může také být dílem Královny trnů, aby nikdo nemohl tvrdit, že už není panna a že má nemanželské dítě (jako Cersei).

  Loras: Nedělal náhodou Renlymu panoše? Každopádně většina lidí má nějaký svůj vzor (muži většinou jiného muže, ženy ženu a nikdo z nich nedělá homosexuály).

  Renly: Dobrá, u něj jste mě přesvědčili, že by mohl být když už ne gay, tak minimálně nebly normální. :wink:

  Tyna: Opravdu se tomu ani nedivíme. :)

  Mě osobně přijde PŘEHNANÁ péče o svůj zevnějšek u muže podezřelá, ikdyž mám kamaráda, který se takhle chová a na 110% není gay ani bi.

 • upraveno 26. listopadu 2006

  Upřímně? 24 je na ženskou málo. :twisted: Sexuální vrchol přichází okolo třicítky.

  Neudivuje mě, že většina místních touží po Sanse nebo Dany, za to může ta nálada ve společnosti, jak už tu někdo zmiňoval. Ale čtrnáct let je hrozně málo, taková holka nemá ještě nic zmáknutý, musí si všechno "ošahat", nejlíp s někým stejně starým. Nadržené a chtivé třináctky jsou mýtus.

  Kdybych si já mohl vybrat, beru Cersei nebo Ellarii. (Nic proti vodění za ruku v určitém věku)

 • upraveno 28. listopadu 2006

  Ja si myslim, ze ty spekulace ohledne Renlyho nebo Lorasovi orientace nemaj zadny slusny podklad. Ze Loras obdivoval sveho krale? No a co? Jak uz bylo receno, kazdy mlady clovek potrebuje vzory. A proc ne zrovna Renly? Byl mlady, okouzlujici, lide ho meli radi. Ze dbal Renly na obleceni? No a co, spousta muzu dba na obleceni a nejsou to gayove. Ze poslal Renly Lorase do predvoje? No a co? Byl to jeho panos, skvely bojovnik, hvezda turnaju, syn jeho nejmocnejsiho spojence, bratr nevesty. Komu sverit nejdulezitejsi ukol, kdyz ne nejdulezitejsimu (nebo aspon jednomu z nejdulezitejsich) hracu na Renlyho sachovnici.

 • upraveno 29. listopadu 2006

  Loras je OK. Jeho, abych tak řekl, náruživost, je determinována jeho členstvím v Královské gardě. Vstupem do této elitní společnosti nejlepších bojovníků země se její člen vzdává práva vstoupit do manželského svazku, zejména proto, aby nebyl ničím vázán, a aby neváhal v případě potřeby položit za svého krále život. Ano, tento handicap se dá kompenzovat i návštěvami nevěstinců, ale Loras zjevně není ten typ. A každý není Jaime, aby si našel to své na svém vlastním dvorku, že ano... 8)

 • upraveno 29. listopadu 2006

  No, vypadá to, že se tahle teroie moc neuchytila... :-) Uvidíme, jak nás rozsoudí čas (tj. Martin) 8) . Zatím se stahuju z bitevní vřavy.

 • upraveno 30. listopadu 2006

  stejne by me zajimalo, proc clenove bile gardy nebo bratri nocni hlidky nesmi mit zeny, ze nemaji manzelky, to chapu, maji se venovat jen sve povinnosti, ale nemit vubec zadnou zenskou, je zvlastni

 • upraveno 30. listopadu 2006

  Nejspíš proto, aby neupadli v pokušení... Vem si co ženská udělala s Arysem a ten byl ze staré gardy snad na Barristana nejvěrnější...

 • upraveno 30. listopadu 2006

  Anonymous wrote:
  Upřímně? 24 je na ženskou málo. :twisted: Sexuální vrchol přichází okolo třicítky.

  quote]

  Hm. Takže ani tady se nechytám.

 • upraveno 30. listopadu 2006

  Anonymous wrote:
  stejne by me zajimalo, proc clenove bile gardy nebo bratri nocni hlidky nesmi mit zeny, ze nemaji manzelky, to chapu, maji se venovat jen sve povinnosti, ale nemit vubec zadnou zenskou, je zvlastni

  :twisted: Nikdy sis nepoložil otázku, proč takřka každá civilizace na naší planetě, nezávisle na sobě, vyprodukovala vysoce hodnocené funkce, k jejichž zastávání byla nutná pohlavní zdrženlivost? Proč je celibát na jednu stranu tak vysoce ceněný a na druhou stranu rozpouplně vnímaný jako nepřirozený?

  No, to protože ať už věříme jakékoliv filozofii, jsme jakéhokoliv vyznání, všichni jsme "nahé opice", tvorové biologičtí. A stejně jako všem bytostem živé přírody nám příroda do hlaviček nakódovala jedno jediné přikázání. A je velký omyl myslet si, že zní "Přežij". Ono ve skutečnosti zní "Přežij, aby ses mohl rozmožovat a pokud můžeš, postarej se o svoje mláďata, dokud nebudou také rozmnožováníschopná."

  (BTW: Tahle teorie také vysvětluje, proč nám všem víc než dospělí vadí mrtvé děti. Ono to není jejich nevinností - děti jsou taky pěkní hajzlíci. Je o tím, že podvědomně litujeme zmařené energie, které náš vlastní druh investoval do výchovy mláděte, které už nedospěje a nerozmnoží se. Mrtvé pohlavně nedospělé mládě je strašné plýtvání. Tohle všechno je ještě podpořeno tím, že každému druhu připadá jeho vlastní mládě roztomilé. Právě proto, aby bylo chráněno. Což vždycky nefunguje. Třeba psům jejich štěňata voní. Lidem zase připadá všechno, co má velké oči a velkou hlavu v porovnání s tělem (jako naše mláďata) , roztomilé. Odtud boom plyšáků. A nejen to. Schválně se koukněte na kreslené pohádky. Jak se pozná "hodná" postavička od "záporné"? Velké oči, velká hlava. - ale to byla jen odbočka)

  Jenže člověk není jen tvor biologický, ale také sociální. Pokud se dokážeš přemoct nejsilnější instinkt přírody, je to v zásadě vítěztví ducha nad hmotou (nebo toho sociálního nad tím biologickým). Je to znak mimořádně silné vůle. Proto je celibát tak pozitivně hodnocený. (Pokud ovšem není vynucený vněšími okolnostmi. Jako že se s vámi nikdo pářit nechce. To jste pak outsider skupiny, ne hrdina.)

  Jenže to nemůžeme dělat všichni. A to my dobře víme, proto je to rys vymezený jen pro určité funkce (a to obvykle takové, které vyžadují velkou oddanost - člověku, myšlence, Bohu atd.)

 • upraveno 30. listopadu 2006

  Volný překlad: Tyna chtěla říct, že když se nespáříš, i když bys mohl, jsi king :) (Snad jsem to nepochopil příliš rychle...) 8)

 • upraveno 1. prosince 2006

  heavy_head wrote:
  Volný překlad: Tyna chtěla říct, že když se nespáříš, i když bys mohl, jsi king :) (Snad jsem to nepochopil příliš rychle...) 8)

  Ne, to není pravda. Musíš k tomu mít tu funkci (katolický kněz, buddhistický mnich, septon, rytíř Bílé gardy...), jinak jsi spíš za blbce. :lol:

 • upraveno 2. prosince 2006

  Volný překlad: Když máš funkci, můžeš být blbec, ale rozhodně máš spoustu příležitostí ke spáření 8) (staré západozemské přísloví)

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.