Vlastní tvorba

MIlMIl
upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura

Chtěl bych využít tohoto fóra a dát vám odkaz na svou vlastní povídku. Se žádným světem G.R.R.M. Nemá nic společného. Přesto budu vděčný za každé přečtení a kritiku.

http://xknihy.info/index.php?id=84

dík

13»

Komentáře

  • upraveno 3. února 2007

    Děkuji všem za kladné hodnocení a za připomínky. :)

    Nechám tu povídku ještě chvilku odležet, pak si ji ještě jednou projedu a zkusím najít nějakou vhodnou soutěž, nebo něco podobného. 8)

  • upraveno 16. února 2007

    Stejně je zajímavé, že takového optimisticky naladěného zlovlka láká hororový žánr.

    A že střízlivého pragmatika může lákat tajemno.

    A pankáč s červenými vlasy si čte Dostojevského. (reálný zážitek z tramvaje :shock: )

  • upraveno 17. února 2007

    Kdo tvrdí, že jsem optimisticky naladěn? Ve skutečnosti mám povahu tak trochu jako Rhaegar (na tomto fóru zřejmě rozšířený jev). :twisted:

    Střízlivý pragmatik byl tajemně zastřelen na toaletě.

    Pankáč s čírem si čte Dostojevského.

    Vysokoškolská studentka louská TopDívku.

    Důchodkyně vzdychá nad Pánem prstenů.

    Decentní podnikatel studuje Krvavou hostinu Krug´hara Démona z patnácté dimenze, svazek XIV.

    Věci někdy nejsou tím, čím se zdají. :wink:

  • upraveno 17. února 2007

    ... a zbytek čte G.R.R. Martina. :wink:

  • upraveno 17. února 2007

    hele náhodou, moje babička Pána prstenů četla a říkala že dobrý, moje druhá babička zas na něj koukala v TV a taky prej dobrý, zato mý rodiče ho ani nečetli a ni neviděli...prarodiče jsou holt v tomhle uvědomělejší:-))

  • upraveno 17. února 2007

    heavy_head wrote:
    ... a zbytek čte G.R.R. Martina. :wink:


    To jsou ale naprosto zanedbatelná čísla! :roll:

    Alek wrote:
    hele náhodou, moje babička Pána prstenů četla a říkala že dobrý, moje druhá babička zas na něj koukala v TV a taky prej dobrý, zato mý rodiče ho ani nečetli a ni neviděli...prarodiče jsou holt v tomhle uvědomělejší :) )


    Inu, vždyť to jsou v podstatě Tolkienovi vrstevníci! Teda... skoro. :wink:
  • upraveno 17. února 2007

    Zajímavá je teorie o tom, že mezi tím, co bychom chtěli psát a tím, co nakonec píšeme (ať již jsme k tomu přinuceni okolnostmi, vydavatelem, slevněním na vlastní literární a estetické ambice) je zpočátku jen nepatrný rozdíl, a na konci propast. :idea:

  • upraveno 23. června 2008

    Lady Týně roste konkurence! :o 8) Více na blogu. :twisted:

  • upraveno 23. června 2008

    Víte, že Norman Mailer napsal knihu "Reklama na vlastní osobu?" :twisted:

  • upraveno 25. července 2008

    Dovoluji si upozornit, že jsem napsal čtvrtou kapitolu první části svého mocného humongózního opusu. :o 8) :twisted:

    http://zlovlk.blog.cz

    Lidé, čtete! :!:

  • upraveno 25. července 2008

    Konečně! 8)

    Posledních pár dnů jsem byl napjat jako tětiva. :wink:

  • upraveno 11. listopadu 2008

    heavy_head wrote:
    ... a zbytek čte G.R.R. Martina. :wink:

    Moje babička se nějak srazila se Hrou o Trůny a kousek si z ní přečetla. Říkala, že je to nádherná knížka a jestli bych jí to v Zimě nepučil. Tak uvidím.

  • upraveno 11. listopadu 2008

    Tak že přeju babičce pevný zdravý...naposledy se s Hrou o trůny srazil Ned Stark a nedopadlo to pro něj zrovna dobře. :-)))

  • upraveno 16. ledna 2015
    (hm, kam to dám, kam to dám? třeba sem...)

    Některého ze zdejších autorů by mohla zaujmout tato soutěž:
    http://www.hledaseautor.cz/
  • TergasTergas Ten, který schází z kopců
    upraveno 16. ledna 2015
    Díky převelice, skvělé místo kde udat mou šuplíkovku :) @CervenKa
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    No tak to já bych se tam nevlezl rozsahem. :-D
  • Jak tak na to koukám, bude to asi zaujatý proti fantasy. :-D
  • @johnytopinka Proč proti, když je fantasy tématem? Jako že tam bude víc sci-fi?
  • :wall: Ježiš já jsem debil. Já jsem si pročítal ty minulý ročníky a pustil jsem si i video na youtube, kde moderátorka říkala, že je utahaná z fantasy a podobných příběhů blablabla, tak jsem to tak nějak předpokládal. Teď koukám, že tam je napsáno fantasy a sci-fi.

    A budete to teda někdo zkoušet?
  • @CervenKa: Myslím, že časovým intervalem 11.11.2008-16.01.2015 se můžeš směle ucházet o titul "Resuscitátor nejdéle k ledu uloženého topicu". :o)
  • Hele, chodíte někdo na workshop Míly Lince Mistři písmen, učni slov v Praze? Já přemýšlím, že bych tam chodil, ale mám strach, že bych si se svýma veledílama udělal ostudu :-D To vše za předpokladu, že to ještě pořád probíhá...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.