Spekulace o filmu (u ledu, více viz TV série)

upraveno 27. října 2012 v Seriál Hra o trůny

Eddard E-mail

Vedle na zeleném guestbooku se řeší hypotetický casting, co takhle si zahrát na producenty ještě jednou a zauvažovat, který režisér by byl nejlépe schopen převést Martinovo vyprávěčské umění a kouzlo jeho složitého příběhu na filmové plátno? Já osobně bych to rád svěřil mistru Scorsesemu, který je nezpochybnitelně geniální režisér schopný točit jakýkoliv žánr, nebojí se experimentovat a provokovat a hlavně má díky letitým zkušenostem s mafiánskými filmy cit pro takové témata jako jsou čest, zrada, loajalita, politikaření apod., které jsou pro SoIaF zásadní...

Hanina reaguje:

27. 10. 2006 (18:02) X

No, každého samozřejmě napadne Peter Jackson, ten by si s tím dokázal poradit určitě, ale mě napadl jako první Bernardo Bertolucci, stačí vzpomenout si na tu výpravnou nádheru v Malém Buddhovi nebo Posledním císaři, má skvělý cit pro barvy a atmosféru. :-)

heavy_head reaguje:

27. 10. 2006 (18:19) X

No jo, jenže Scorsese by tam zase tlačil svého dvorního oblíbence De Nira, a nedovedu si představit, koho by tam mohl zahrát :-/ I když, starý Waldera Frey by možná byla volba...

Já bych preferoval svého kultovního režiséra Michaela Manna, co ten dokáže s detailem a pouhými pohledy...to je něco neuvěřitelného.

Alek reaguje:

27. 10. 2006 (21:47) X

ad Scorsese...tak toho bych prosil vyskrtnout, ten mi nikdy moc nesed, mozna jeste tak Taxikar...co se tyce mafianskych filmu, na prvnim miste je u me Sergio Leone, pak Coppola a nekde hodne hluboko pod nimi Marty. Bohuzel Sergio uz tu neni, ten by byl idealni (spolecne s Morriconeho hudbou), takze Coppola! Anebo Alfonso Cuaron, mozna Ridley Scott, pri nejhorsim Spielberg s Hanksem:-)

Hanina reaguje:

27. 10. 2006 (22:18) X

A co Wolfgang Petersen?

heavy_head reaguje:

27. 10. 2006 (23:05) X

Záleží na tom, jestli se ti líbila Trója nebo ne :-) Je to věc vkusu. Zvládli by to nepochybně všichni zde jmenovaní, a našla by se ještě spousta dalších. Možná je to lepší tak, jak to je. Film, celý příběh, se odehrává pouze v našich myslích a je tak dobrý, na co naše představivost stačí. Je náš a každý ho má jiný, ten svůj. Je právě tak dobrý, jak si zaslouží :-)

Hanina reaguje:

28. 10. 2006 (10:33) X

Přesně to si myslím i já, takto existuje verze "zfilmovaná v hlavě" obrovského množství čtenářů, každý ji vidí trochu jinak a naprosto originálně. Vybavil se mi v souvislosti s tím jeden citát, který si pamatuju už 25 let - "Nejraději chodím do kina své hlavy", a to je právě ono, třeba si myslím, že ta verze, co mám v hlavě já, je nejlepší, a když by to pak natočil nějaký sebelepší reziséř, nemusela by se mi líbit, protože on by to viděl úplně jinak.

Možná na natočení Písně ledu a ohně přece jen někdy dojde, ale bude to stejné jako u Tolkiena, čili desítky let po jejím vzniku, takže bavit se o současném obsazení a režii vlastně ani nemá cenu. :-))

heavy_head reaguje:

28. 10. 2006 (11:24) X

Ale je to zábavné, což je cena, kterou rád zaplatím :-)

Alek reaguje:

28. 10. 2006 (11:41) X

Presne tak, je to zabava, udelat si svoje vlastni obsazeni:-) A nevim jak vy, ja si Pisen zfilmovanou predstavit umim (a klidne to treba udelat jako film vypravenej z pohledu jedny postavy), kdezto LOTRa jsem si predstavit nedokazal. IMHO je to dano tim, ze Martin v sobe proste scenaristu nezapre..

24

Komentáře

  • upraveno 3. února 2007

    Ještěže nejsem obdivovatelem Arianne. :) Nějakou Seveřanku ve svém blízkém okolí nemáš? 8)

    U tebe je ta role myslím jasná. Myslím, že i různé intrikářské pohledy a zlovolné úsměvy by ti šly docela dobře. A házení očkem na Jaimeho určitě taky. :D

    A já:

    1

    2

    Jsou to fotky z maturitního tabla, takže asi půl roku staré. Teď už (možná, snad) vypadám o něco starší.

    Tak co? Theon? :roll:

  • upraveno 3. února 2007

    Ty jo, díval jsem se na tvá fota a musím říct, že jsi mě překvapil. Vypadáš docela dobře. No já myslím, že by jsi mohl klidně Theona hrát, což není ale vůbec jednoduchá role. Takže je ti asi 21? No tak to chápu občasné návaly arogance...to k tomuhle věku patří:-)

    Mě by zajímalo věkové a sociální složení návštěvníků tohoto fóra. Možná udělat nějakou anketku co?

    Jinak já bych asi nemohl hrát žádnou z hlavních postav. Nejvíc bych se asi hodil na silného Belwase:-)....mám i parádni jizvu na břuchu....jen bych musel chvilu chodit do solárka:-)

  • upraveno 3. února 2007

    Chmur wrote:
    Ty jo, díval jsem se na tvá fota a musím říct, že jsi mě překvapil. Vypadáš docela dobře. No já myslím, že by jsi mohl klidně Theona hrát, což není ale vůbec jednoduchá role. Takže je ti asi 21? No tak to chápu občasné návaly arogance...to k tomuhle věku patří :)


    Cože, občasné návaly?! Já se svoji aroganci snažím udržovat na stabilně vysoké úrovni, bez větších výkyvů. Ale jak vidno, musím na tom ještě zapracovat. :twisted:

    Dvacet mi teprve bude... letos.

    Chmur wrote:
    Mě by zajímalo věkové a sociální složení návštěvníků tohoto fóra. Možná udělat nějakou anketku co?


    To by samozřejmě šlo, ale když se podíváš třeba do tématu škola, tak uvidíš, že většina návštěvníků fóra jsou vysokoškoláci. Takže bych odhadoval, že dominantní skupina bude mezi 20-25 lety.

    Chmur wrote:
    Jinak já bych asi nemohl hrát žádnou z hlavních postav. Nejvíc bych se asi hodil na silného Belwase:-)....mám i parádni jizvu na břuchu....jen bych musel chvilu chodit do solárka:-)


    Silný Belwas? Doufám, že nejsi Paroubek! 8) :lol:

    Ukážeš taky nějakou fotku?

    A co se týče jizev, myslím, že Belwas jich měl o něco více, snad dokonce několik desítek. Ovšem kdybys měl eminentní zájem, mohu ti zapůjčit žiletku, abys mohl tento svůj handicap napravit. :P
  • upraveno 4. února 2007

    Quote:
    Silný Belwas? Doufám, že nejsi Paroubek

    Neboj nejsem. Ten by na icefire neměl čas....musí intrikovat:-)

    Jinak přirovnáním tlusté žáby k Silnému Belwasovi jsi dle mně trochu přestřelil. Belwas mi příjde oproti němu celkem inteligentní, vyrovnaný a pěkny:-)....Já a Paroubek...u sedmi. Ikdyž segra viděla jeho fotky za mlada a říkala, že byl hodně pěknej. Cizinec ví, jak budem vyapdat v jeho věku:-)

    Já bych chtěl samozřejmě hrát Jaimeho nebo lorda Tywina....ten stíral i Tyriona:-)...dokud mu nestřelil šíp do podbříšku....zmetek

  • upraveno 5. února 2007

    já bych mohl zkusit Sama Tarlyho

  • upraveno 5. února 2007

    Chmur wrote:
    Belwas mi příjde oproti němu celkem inteligentní, vyrovnaný a pěkny:-)


    Proti Paroubkovi je úplně každý celkem inteligentní, vyrovnaný a pěkný (dokonce i ten Rorge), jeho nemůžeš brát jako předmět srovnávání. :)

    Na mladšího Rocca se můžeme podívat zde. Mně se třeba nelíbí, má moc šišatou hlavu a takový celkově "normalizační" vzhled, ale hodnotit mužskou krásu mi nikdy moc nešlo. 8) Počkáme, co k tomu řekne náš dvorní "arbiter elegantiarum" Týna.

    Vodní tanečník wrote:
    já bych mohl zkusit Sama Tarlyho


    To je dobrá role. Užil by sis a neměl bys moc kaskadérských scén. :wink:

    Uvidíme tady v tématu ještě nějaká další fotky? :?: :P

  • upraveno 6. února 2007

    2 Leto:

    nuž z prvej fotografie to vyzeralo, že by si mohol byť BUSHman ?.) ale ta druhá ťa prezradila. Najmä to boa okolo krku :lol:

    Tak ako to bolo s tou klisnou sere Leto "Kvetina" Tyrell?

    Leto a Loras - náhoda? :-)

  • upraveno 6. února 2007

    Léto wrote:
    Ještěže nejsem obdivovatelem Arianne. :) Nějakou Seveřanku ve svém blízkém okolí nemáš? 8)

    U tebe je ta role myslím jasná. Myslím, že i různé intrikářské pohledy a zlovolné úsměvy by ti šly docela dobře. A házení očkem na Jaimeho určitě taky. :D

    A já:

    1

    2

    Jsou to fotky z maturitního tabla, takže asi půl roku staré. Teď už (možná, snad) vypadám o něco starší.

    Tak co? Theon? :roll:

    Hezké fotky. Ta první by mohla být Theon, ale ta druhá tě prozradila: jasný Loras.

    Já jsem přesvědčila kámošku a vyblejsknu ji jako Arianne (kde je vlastně těžkohlávek, aby mohl projevit nadšení, tolik se mu přeci líbila). No, vlastně jsem ji ani nemusela přesvědčovat, ona je boží a pro každou kravinu.

    Svou sestru nanominuju jako Šae (je přesná, kočka, krátké tmavé vlasy, povaha taky odpovídá..no nic), jen nevím, jestli ji k tomu přesvědčím. A taky bych měla skvělého Jamieho, ale nemám žádné brnění, do kterého bych ho navlékla :lol:

    U sebe si ještě nejsem jistá. Je otázka, jestli mi do té doby vydrží barva vlasů. Mě to občas popadne a pak mě samotnou udiví, co na té hlavě mám :lol:

  • upraveno 6. února 2007

    Chmur wrote:
    Já bych chtěl samozřejmě hrát Jaimeho nebo lorda Tywina....ten stíral i Tyriona:-)...dokud mu nestřelil šíp do podbříšku....zmetek

    Jé a můžu hrát Tyriona?.-)

    Fotky dodám, jen co je vydoluju ze shorelyho HDD:-( to jsem zvedavej koho mi prisoudite:-)

    jinak, Leto, ses jasnej Loras...akorat k ty Sanse ses moh chovat vstrcinejc, ted uz to nedozenes:-)

  • upraveno 6. února 2007

    Quote:
    Tak ako to bolo s tou klisnou sere Leto "Kvetina" Tyrell?

    Leto a Loras - náhoda? :)


    S tou klisnou jsem v tom nevinně! Copak mohu za to, že Hora, která jede, neumí jezdit na koni? Beztak ten den se Sandorem zase nasávali v hospodě U Tří psů, tss! :)

    Sarven a Stannis - náhoda? :wink:

    Týna wrote:
    Já jsem přesvědčila kámošku a vyblejsknu ji jako Arianne (kde je vlastně těžkohlávek, aby mohl projevit nadšení, tolik se mu přeci líbila). No, vlastně jsem ji ani nemusela přesvědčovat, ona je boží a pro každou kravinu.


    Ser Těžkohlavý je momentálně bez počítače, ale již brzy by měl tento svůj handicap napravit. Snad již dnes. Bude velmi rozradostněn, až se dozví, jak jsi po něm stýskala. 8)

    Týna wrote:
    Svou sestru nanominuju jako Šae (je přesná, kočka, krátké tmavé vlasy, povaha taky odpovídá..no nic), jen nevím, jestli ji k tomu přesvědčím. A taky bych měla skvělého Jamieho, ale nemám žádné brnění, do kterého bych ho navlékla :lol:


    Tvoje sestra je Šae? V tom případě jsou ti Lannisterovi povedená rodinka! Jeden je Králokat a druhý Klárokat! :wink: Ale musím uznat, že je fakt hezká. Kdybych ji viděl na turnaji, možná bych ji hodil růži. :)

    Já bych svoji sestru nominoval asi jako Ašu. Je sice myslím o něco starší, ale vzhledově by docela seděla. Povahově ne, ale to nevadí, zahrát se dá cokoliv...

    Týna wrote:
    U sebe si ještě nejsem jistá.


    Možná bys mohla být Jaquen nebo Varys, u těch ta neustálá změna vzhledu až tolik nepřekvapuje. :P

    Alek wrote:
    Jé a můžu hrát Tyriona?.-)

    Fotky dodám, jen co je vydoluju ze shorelyho HDD:-( to jsem zvedavej koho mi prisoudite:-)

    jinak, Leto, ses jasnej Loras...akorat k ty Sanse ses moh chovat vstrcinejc, ted uz to nedozenes:-)


    Já nejsem režisér, ale asi můžeš. Doufám, že ti nevadí, že v průběhu natáčení přijdeš o nos. :wink:

    K Sanse jsem se choval hezky, dal jsem jí rudou růži! Co víc ode mě chcete? "Zářivé slunce zapadlo a žádná svíce ho nemůže nahradit!" - tak nějak jsem to řekl Jaimemu, nebo ne? :)
  • upraveno 6. února 2007

    Cert vem nos, hlavne ze budu moc strelit Chmura, teda Tywina, pardon to samo:-), do onech mist...

    btw, ja chci tu Sae taky videt, Tyno! kdepak ji schovavas? kde jsem ji prosivhnul?:-)

    ad head: hehe, tak koukam ze to nebyl lokalni problem meho pocitace, ale ze to byl jaksi globalni problem lidstva...a za to muze Bush s Klausem, kdyby to furt nepopirali....!:-)

  • upraveno 6. února 2007

    Léto wrote:

    Tvoje sestra je Šae? V tom případě jsou ti Lannisterovi povedená rodinka! Jeden je Králokat a druhý Klárokat! :wink: Ale musím uznat, že je fakt hezká. Kdybych ji viděl na turnaji, možná bych ji hodil růži. :)

    Je hodně troufalé, chtít vědět, jak víš, jak vypadá moje sestra?

    Léto wrote:
    Možná bys mohla být Jaquen nebo Varys, u těch ta neustálá změna vzhledu až tolik nepřekvapuje. :P :)

    Co?!!! Já a tlustej, napudrovanej eunuch? Jdi si podat ruce s Vodním tanečníkem.

    A to jsem si myslela, že ser Loras je galantní...

  • upraveno 6. února 2007

    aha, tak to byl jen vyplod jedne dlouhe zlovlci párty pod mesicnim svitem? ach ta fantazie...:-)

  • upraveno 6. února 2007

    Alek wrote:
    aha, tak to byl jen vyplod jedne dlouhe zlovlci párty pod mesicnim svitem? ach ta fantazie...:-)

    Ale ne, vsadím se, že ji Léto někde našel. Jenom nevím kde...

  • upraveno 6. února 2007

    Týna wrote:
    Je hodně troufalé, chtít vědět, jak víš, jak vypadá moje sestra?


    Ano, je to hodně troufalé. Mám své malé ptáčky, kteří vždycky zazpívají takovou písničku, jakou potřebuji slyšet. :wink: Ale opravdu vím, jak vypadá... mohla by z fleku dělat modelku! :twisted: Její vzhled odpovídá jejímu studovanému oboru.

    Týna wrote:
    Co?!!! Já a tlustej, napudrovanej eunuch? Jdi si podat ruce s Vodním tanečníkem.

    A to jsem si myslela, že ser Loras je galantní...


    Když se mohl převléknout za zapáchajícího, špinavého septona, proč by se nemohl převléknout za atraktivní, kvalitní čtyřiadvacítku? Je to mistr lží a intrik, nezapomínej! :) A moc si nevyskakuj, nebo PROBUDÍŠ RŮŽI! :wink: :!:
  • upraveno 6. února 2007

    Léto wrote:
    Týna wrote:
    Je hodně troufalé, chtít vědět, jak víš, jak vypadá moje sestra?


    Ano, je to hodně troufalé. Mám své malé ptáčky, kteří vždycky zazpívají takovou písničku, jakou potřebuji slyšet. :wink: Ale opravdu vím, jak vypadá... mohla by z fleku dělat modelku! :twisted: Její vzhled odpovídá jejímu studovanému oboru.

    Ano, to by mohla. Ona je prostě úžasná, báječná a ve všech ohledech skvělá... Jak má ošklivá závistivá dušička chápe Aryu. Nějak mě přešla chuť na konverzaci. Dobrou noc.

  • upraveno 6. února 2007

    No to jsou mi tajnosti...takovy chvaly...neuverim dokud neuvidim:-)

  • upraveno 6. února 2007

    Týna wrote:
    Ano, to by mohla. Ona je prostě úžasná, báječná a ve všech ohledech skvělá... Jak má ošklivá závistivá dušička chápe Aryu. Nějak mě přešla chuť na konverzaci. Dobrou noc.


    Že by odraz konfliktu Alice vs. Klaudie? :wink: Ale neboj, atraktivní dívky jsou obecně velmi nedůvěryhodné. To je známo. :P
  • upraveno 7. února 2007

    Quote:
    Cert vem nos, hlavne ze budu moc strelit Chmura, teda Tywina, pardon to samo:-), do onech mist...

    Díky Aleku, ale to, že bych chtěl hrát Tywina, neznamená, že mám na to dispozice. Ale já bych to bral. To že bych se díval, jak si musíš předevšema vojákama vzít svojí od nich stokrát ojetou holku, by mi za ten šíp stálo :D

    Quote:
    Ale ne, vsadím se, že ji Léto někde našel. Jenom nevím kde...


    Ten pes má nos všude a strká ho všude. Jistě ho bude mít brzo odřenej:-)

    Quote:
    aha, tak to byl jen vyplod jedne dlouhe zlovlci párty pod mesicnim svitem? ach ta fantazie


    Já myslím Aleku a Týno, že Léto trpí typickou nemocí mladých mužů.

    Je dost ošidná a jmenuje se HSH - Hromadění Spermatu v Hlavě :lol:
  • upraveno 7. února 2007

    Chmur wrote:
    Ten pes má nos všude a strká ho všude. Jistě ho bude mít brzo odřenej:-)


    Dobrotivý sere! Pokud-li cítíš cosi vlkého mezi půlkami, není to můj čenich, nýbrž urgentní volání přírody! Neváhej ani chvilku a spěchej na tiché místečko! :) (a snad nemusím ani dodávat, abys dával pozor na trpaslíky s kuší :P )

    Chmur wrote:
    Já myslím Aleku a Týno, že Léto trpí typickou nemocí mladých mužů.

    Je dost ošidná a jmenuje se HSH - Hromadění Spermatu v Hlavě :lol:


    Snad mi nezávidíš mou potenci. :wink:

    Ale já za to vážně nemohu! Ta věc, pomocí které bych to ze sebe mohl dostat, sedí u počítače a píše proti mně filipiky! Tak co mám dělat?! :lol: :twisted:
  • upraveno 7. února 2007

    Léto wrote:
    Snad mi nezávidíš mou potenci. :wink:

    Ale já za to vážně nemohu! Ta věc, pomocí které bych to ze sebe mohl dostat, sedí u počítače a píše proti mně filipiky! Tak co mám dělat?! :lol: :twisted:

    To chce Led, zeptej se Neda, ten vzdycky zchladi vasne a vycisti hlavu:-)

  • upraveno 7. února 2007

    Alek wrote:
    To chce Led, zeptej se Neda, ten vzdycky zchladi vasne a vycisti hlavu:-)


    Teď jsi mě přivedl na úplně revoluční teorii! Není ten LED nakonec Světlonoš? Název by tomu odpovídal: Light-Emitting Daikatana! :o
  • upraveno 7. února 2007

    Díval jsem se do galerie a už jsem našel postavu již mohu hrát. Obával jsem se, že díky svému opravdu jedinečnému vzhledu nedostanu v icefire ani malou roli. Přece jen mnou zmiňovaný Belwas má větší břicho i více jizev. Navíc má kůže je pěkná, světlá.

    A pak jsem ho objevil. Ano....mojí životní, ikdyž epizodní rolí v připravovaném filmu by se mohl stát Rorge. Sice nejsem tak chlupatý a nechybí mi nos...ale to snad není v době vyspělých trikových studíí problém. Jinak na Rorgeho výborně sedím.

  • upraveno 7. února 2007

    Chmur wrote:


    Quote:
    aha, tak to byl jen vyplod jedne dlouhe zlovlci párty pod mesicnim svitem? ach ta fantazie


    Já myslím Aleku a Týno, že Léto trpí typickou nemocí mladých mužů.

    Je dost ošidná a jmenuje se HSH - Hromadění Spermatu v Hlavě :lol:

    Já myslím, že s tím to vůbec nesouvisí. Souvisí to s tím, že vidí, že mě provokuje mluvit o mé sestře, tak to dělá... :evil: Bohužel to, že to dokážu analyzovat, nijak neumenšuje to, že mi to vadí...

  • upraveno 7. února 2007

    Léto wrote:
    Týna wrote:
    Ano, to by mohla. Ona je prostě úžasná, báječná a ve všech ohledech skvělá... Jak má ošklivá závistivá dušička chápe Aryu. Nějak mě přešla chuť na konverzaci. Dobrou noc.


    Že by odraz konfliktu Alice vs. Klaudie? :wink: Ale neboj, atraktivní dívky jsou obecně velmi nedůvěryhodné. To je známo. :P

    Možná. Přečti si to :wink: Vlastně si to ani nemusíš číst, stačí, když si tu knížku koupíš Och, jsem tak rafinovaná. Vydavatel by ze mne měl radost

    A moje sestra není nedůvěryhodná, moje sestra je ve všech ohledech skvělá. To už jsem tu psala.

  • upraveno 7. února 2007

    Quote:
    Já myslím, že s tím to vůbec nesouvisí

    To s tím kumulovaným sperma ve zlovlkově hlavě byl vtip. Tak je tvoje sestra skvělá no a? Ty jsi taky skvělá, jsi chytrá a čteš icefire....co si fanoušek George Martina může více přát.

    Řekni slovo a já tě budu bránit tvou čest seč mi klávesnice stačí má lady :lol:

  • upraveno 7. února 2007

    Pak mě napadlo ještě jedno možné vysvětlení, a sice, že se u naší milé Týny projevuje nestrávený vliv proroctví o valonquarovi. :)

    Nic si z toho nedělej, že máš sestru, vznešená královno tohoto fóra! Ty jsi starší, takže zdědíš tituly, pozemky, regály a všechny takové ty zbytečnosti, které dělají nobilitu nobilitou. :wink: Utěšil jsem tě? Smím si teď říkat "Léto Utěšitel"? 8)

    A Chmure, jsi si jistý, že Rorge? :shock: To není moc pozitivní role... :!:

  • upraveno 8. února 2007

    Quote:
    Snad mi nezávidíš mou potenci


    I impotentovi (docela často) se může v hlavě hromadit sperma, takže není co závidět.

    Quote:
    A Chmure, jsi si jistý, že Rorge? To není moc pozitivní role...


    No a? Měřím 1,7 m, mám postavu vysloužilého zápasníka nebo silového trojbojaře, obličej mexického aristokrata. Co jiného bych s takovým "potenciálem" asi mohl v icefire hrát?
  • upraveno 8. února 2007

    Chmur wrote:
    I impotentovi (docela často) se může v hlavě hromadit sperma, takže není co závidět.


    Mluvíš z vlastní zkušenosti? :lol:

    Nu, u kastrátů záleží na tom, jestli jenom "skáceli strom" (tj. odstranili pyj), nebo si vzali do parády i varlata. Četl jsem o arabské eunuchizaci v jedné knížce a měli to solidně rozdělené a promyšlené, včetně terminologie.

    A u impotence je to samozřejmě podobné. Tedy je otázkou, zdali je mimo provoz pouze beranidlo, nebo i jeho obsluha. :wink:

    Quote:
    No a? Měřím 1,7 m, mám postavu vysloužilého zápasníka nebo silového trojbojaře, obličej mexického aristokrata. Co jiného bych s takovým "potenciálem" asi mohl v icefire hrát?


    Někoho na jihu... co třeba Areo Hotah? :P
  • upraveno 8. února 2007

    Quote:
    Nu, u kastrátů záleží na tom, jestli jenom "skáceli strom" (tj. odstranili pyj), nebo si vzali do parády i varlata.


    Mluvíš z vlastní zkušenosti? :lol: :lol:

    Quote:
    Někoho na jihu... co třeba Areo Hotah


    Hotah je obr....takže asi těžko.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.