AGoT - board game

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry

Dandali ma inšpirovala. začal som hrávať stolovú hru AGoT, a ak ju hrá niekto ďalší, smelo sa pridajte do diskusie. Ktorý rod sa podľa vás najlepšie hrá, čo je najlepšia stratégia. rád podebatujem.

«1

Komentáře

  • upraveno 25. září 2008

    Já jsem pořád ve stadiu, že o tom hovořím, uvažuju, jednou už jsem dokonce seděl s kamarády v čajovně a hra ležela přede námi, ale ke hře jsme se nedostali. :-(

  • upraveno 25. září 2008

    hral som to trikrát, vždy sme boli 4 a nie 5, takže to bolo trochu rýchlejšie a vždy to trvalo dobré 4 hodiny.

    treba s tým rátať...

  • upraveno 25. září 2008

    Také nemůžu moc podebatovat, protože jsem se ke hře nedostala ani tak blízko jako Alek. Pokud by se však naskytla příležitost, neodmítla bych i přes tu časovou náročnost a ráda si to zkusila :-)

  • upraveno 26. září 2008

    tyjo, 4 hodiny? to je dobrej žrout...

    a co jste vykoumali, sarvene? Záleží na rodu? Nebo má šanci každej?

  • upraveno 26. září 2008

    nehrali sme nikdy za Greyjoyovcov - tí su vraj najslabší.

    Ostatní sú celkom slušne vyrovnaní. Starkovci majú najväčšie územie a sú trochu bokom, čo je celkom výhoda. Lanisterovci maju viac hradov na úvod, Tyrelovci sú zas bohatý. no a Jelene to dvakrát z 3 hier vyhrali :-)

    takže je to celkom vyvážené. ale povedal by som, že Stark alebo Lanister ak sa nenechá v úvode zatlačiť...

  • upraveno 3. října 2008

    Dandali wrote:
    Také nemůžu moc podebatovat, protože jsem se ke hře nedostala ani tak blízko jako Alek. Pokud by se však naskytla příležitost, neodmítla bych i přes tu časovou náročnost a ráda si to zkusila :-)


    A pohybuješ se někdy v Praze? Teď jsem totiž zas po čase podebatil s Chroustem, je z Prahy a zval mě na hru. Tož kdo se přidá? :-)
  • upraveno 3. října 2008

    heh, skúste len tak hodiť info na web. občas som v prahe, rád by som sa pridal, ak by náhoda dala... :roll:

  • upraveno 3. října 2008

    ok, tak to máme jednoho, navíc jednoho, kterej hru má a zná. Super :-) Tak kdo další by si chtěl zabojovat v Praze? :-)

  • upraveno 3. října 2008

    občas se v Praze pohybuju :-)

  • upraveno 4. října 2008

    hm, a čo keby sme zladili svoje občas a stretli sa v prahe? môže to byť webový happening spojený s hrou. hm?

  • upraveno 4. října 2008

    hmm, to zní dobře! Nejlepší by to bylo strefit se do doby, až budou ty kalendáře, rovnou bysme si je mohli rozebrat. Takže bych to viděl na velkou prosincovou akci. :-)

  • upraveno 4. října 2008

    to znie ako plán! :!: :wink:

  • upraveno 4. října 2011
    Kto z vás má aGoT board game doma?
    Lebo by ma zaujímalo, kde ste ju zohnali a za koľko, lebo by som ju chcel tiež, len ju akosi nikde nemajú
  • upraveno 4. října 2011
    Ja, základ + 2 rozšírenia. Základ kúpený na cernyrytir.cz, jedno rozšírenie na brloh.sk a druhé na nejakej českej stránke, ktorú mi odporúčila heureka.cz
  • upraveno 4. října 2011
    Teďko, už skoro nikde základní hru neseženeš, psal sem na několik eshopů (kde nebylo rovnou napsáno že není skladem) a nikde nic. Možná se to poštěstí, ale já sem nesehnal. Teďko na podzim by mělo vycházet na flight games nové vydání, mělo by zahrnovat i některé části rozšíření a novou grafiku...
  • upraveno 5. října 2011
    tiež čakám na reprint.
  • upraveno 5. října 2011
    Jelikož poslední krabici v tomhle státě jsem nejspíš koupil já :), tak tady bude asi problém hru sehnat, ale někde jsem četl, že třeba německé edice se vyrobilo víc než dost, takže možná půjde dobře sehnat v zahraničí (nebo na místech jako eBay, po oznámení reprintu šly ty šílené ceny zase dolů).

    Samozřejmě, pokud člověk nespěchá, tak asi počkat na reprint je nejlepší, na druhou stranu nikdo neví, kdy ten vlastně bude - ten podzim jsou jenom dohady, oficiálně se to víceméně neví (http://fantasyflightgames.com/edge_upcoming.asp to má jako 'Expected by: Fourth Quarter 2011', nicméně pořád tam jsou i hry '3rd quarter 2011' a ten už skončil, takže tolik k tomu, jak moc se na to dá spolehnout).
  • upraveno 5. října 2011
    Aké sa tam plánujú updaty? Nepotešil by som sa plastovým figúrkam
  • upraveno 5. října 2011
    No tak to ťa veľmi nepoteším, pretože plastové figúrky tam budú.
  • upraveno 5. října 2011
    Ještě je tu možnost počkat si a koupit od někoho ze zdejších, kteří půjdou do nového vydání...
  • upraveno 5. října 2011
    Nové vydanie bude už pre 6tich, teda ja by som určite nepredával základ, pretože tam je unikátna mapa pre 5tich hráčov.
  • upraveno 5. října 2011
    Odkiaľ vlastne máte tieto informácie?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 13. října 2011
    http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2735
    - 11. listopad
    - nová pravidla volně ke stažení
  • upraveno 14. října 2011
    teším sa, aj keď škoda drevených figúrok. som zvedavý čo myslia novými pravidlami. sú tam úplne nové veci? som myslel že to je reprint rozšírenia.
  • upraveno 14. října 2011
    ak budete mať tip kde sa to dá predobjednať, dajte pls info. idem do toho.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 14. října 2011
    Tím nové jsem myslel jako že jsou v nové grafice a přepsaná tak, že obsahují všechno podstatné z předchozích rozšíření dohromady. Nebo teda jsou tam i nějaké žetony měst. Jako je Eyrie 6 a King's Landing 5 tak tady jich je dalších dvanáct. A pravidla které a jak se rozmisťují na mapu podle toho kolik hraje hráčů. A pak jsou tam nějaké Garrison Token, každý rod má jeden a umisťuje se na hlavní sídlo. Ale to jsou asi věci z druhého rozšíření Storm of Swords.
  • upraveno 14. října 2011
    Ale Renly a Brienne jsou pořád u Baratheonů místo u Tyrellů :-(
  • upraveno 14. října 2011
    A předobjednat to jde na amazonu
  • upraveno 14. října 2011
    na anglickom? pozeram to na amazon.com a tam sa zda ze chce pridat shiping nejakych 7 dolarov, plus interantional shiping dalsich 20....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.