Citáty z filmu

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

rozšírme citačnú hru na vety vypovedané vo filmoch. dobrých, zlých ale hlavne tých, čo sme videli :-)

1656668707174

Komentáře

  • upraveno 9. ledna 2014
    @svoa00 to druhé Freddy Krueger v nevim jakém dílu
  • @DanielSvatoš Freddy vs. Jason. A ten první výrok znáš? ;-)
  • @svoa00 neznám a neznal bych ani ten druhý ale kamarád je blázen do takových věcí a tu hlášku jsem slyšel nastokrát :)
  • @svoa00 tak já teda zadám :) jinak film neznám
  • "Trůn je jenom kus dekorativního nábytku.To co je za trůnem se počítá.Můj rozum, mé ambice, mé touhy, má víra, má fantazie.A především MÁ VŮLE."
    Film je trochu starší takže to možná bude těžké.
  • něco mi to říkalo, obzvlášt ta poslední věta - Napoleon ???
  • ano :) tak nic jsem myslel že o bude na déle :)
  • Musím si připomínat, že někteří ptáci nepatří do klece. Jejich pírka jsou příliš jasná. A když odletí do daleka, ta vaše část, která věděla, že byl hřích je zavřít, se rozveselí. Ale stejně to místo, ve kterém žijete je potom mnohem prázdnější a jednotvárnější.
  • Vykoupení z věznice Shawshank
  • Vím ze to bylo lehké. Ale je to fakt pěkný citát tak jsem neodolala...
  • Sestřičko, řídíte jako ďábel, neměla jste někdy problémy se zákonem?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Četník ze Saint Tropez?
  • tak to zase trochu oživíme:

    AAA:"Znáte Prohlášení zrovnoprávnění?"
    (chvilka ticha)
    BBB:"Neposlouchám Hip-Hop"
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. ledna 2014
    Tak jelikož nechce nikdo zadávat, tak zadám jeden já:

    x:Na policajta spadne květináč? Něco víc realistickýho by tam nebylo? Chci říct, na tohle ti diváci neskočí, policajti na to neskočí...
    y: Ale jo, skočili na to. Tedy, chci říct...mohli by.
  • @Everett_Young Neviem prečo ale znie mi to ako scéna zo Supernatural. :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Arutha Zrovna ty bys to měl vědět :twisted:
  • "Bylo nebylo, kdysi dávno v daleké zemi byla obrovská hora černého kamení. Při každém západu slunce na vrcholu hory vyrostla kouzelná růže, která kohokoliv, kdo ji utrhl, udělala nesmrtelným. Ale nikdo se k ní neodvážil přiblížit, protože její trní bylo jedovaté. Lidé si vyprávěli o strachu ze smrti a o bolesti, ale nikdy o příslibu věčného života. A každý den ta růže uvadla, neschopná svůj dar někomu věnovat... zapomenutá a ztracená na vrcholu chladné temné hory, věčně sama, až do konce času."
  • upraveno 30. ledna 2014
    @Everett_Young To mi pripomína, že som sa chcel opýtať, prečo by som to zrovna ja mal vedieť (stále neviem mimochodom) :D

    @svoa00 Sakra to poznám. Je to niektorá z nových Disneyoviek však?

    EDIT: Nie, jasné, Faunov labyrint :)
  • Okej, tak niečo trošku ľahšie na rozbehnutie
    Než půjdu, chci ti říct, žes byla fantastická. Absolutně fantastická. A víš co? Já taky.
  • @Arutha Rozlučková věta devátého Doktora ;)
    "Tohle je krásný město."-"Jo, můžete tu žít celej život a nevidět ani jeden kulomet."
  • upraveno 30. ledna 2014
    @svoa00 Presne tak. :) Eccleston je aj tak stále môj obľúbený Doktor, škoda že sa ohrial tak krátko.
  • @Arutha Bah, on nedostal výpověď, ale odešel sám =D (můj oblíbenec je zase ten excentrický geek v teniskách, co nechtěl odejít)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Arutha Hraje v tom Moran.
  • @Everett_Young S Moranom poznám iba Black Books, ak to nie je ono, tak netuším.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Arutha Tak nic, je to z černé komedie "V hlavní roli já"
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.