Nový Stark

upraveno 6. listopadu 2010 v Rozličný pokec

rod Starkovcov má niekoho, kto neváha použiť železnú päsť!

Tak čo? Udrie na Lanisterov a na Iných Tony Stark aka Iron man? :-)

http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=29124

Komentáře

  • upraveno 2. května 2008

    Cynický milionář ve svém speciálním obleku.

    Chcete comics? :)

    70% mu dala dokonce Mirka Spáčilová. :shock:

    Jim Stark byl už Rebel bez příčiny. Mladý, nevybouřený James Dean.

    Starkové jsou zkrátka všude. :wink:

  • upraveno 2. května 2008

    A co teprve toto?

    Nevinná dívka Hayley Stark vlákána do domu úchylného třicátníka. :x Lidem nad třicet nevěřte! :)

    Jestlipak nemá něco společného se slečnou Haley Hvězdotřpytnou? :idea:

  • upraveno 2. května 2008

    Název filmu mi silně připomíná nové album Madonny. :wink:

    Už ho máte? 8)

  • upraveno 3. května 2008

    to teda nemám, ale ten film jsem si zrovna v týdnu stáhnul...ale ještě neviděl...

  • upraveno 3. května 2008

    že stiahol???? to som radšej nepočul! Kino na teba!

    heavy: tomu komiksu by som sa potesil, priznam sa :oops:

  • upraveno 4. května 2008

    Obávám se, že zrovna tenhle film kinem u nás ani neproběh...ostatně E. Page má u nás asi smůlu, Juno u nás taky distributor nechce, přitom byl nominován na Oscara...

  • upraveno 4. května 2008

    ehm, tak to asi nehovoríš o Iron manovi, alebo?

  • upraveno 4. května 2008

    Ale jiste ze mluvim o skvelem Ironmanovi v podání Elen Page :-) Mluvil jsem přirozeně o V pasti, který zmínil Léto a přebil tím IM...no ale na toho se do kina stejně nechystám, takže i tady by se dalo plísnit...i když pochvalné recenze lákají a pak hraje tam můj oblíbený RDJ...hmhmhm

  • upraveno 9. května 2008

    Iron Manů je celkem spousta, sarvene, ale vyplatí se možná počkat na nějaký pořádný příběh přeložený do slovenštiny. Až něco bude, nahodím.

    Z těch některých týmovek by se ti nejspíš zježily vlasy hrůzou. :wink:

    Tak co, viděli jste už někdo? Dá se to?

  • upraveno 11. května 2008

    videl som, páčilo sa. príjemné otovrenie blockbusterovej sezóny. nie je tam veľa akcie, dosť priestoru dostal postupný build - up postavy. najmä jej technického ja.

    dokonca som zachytil reakcie ľudí znalých predlohy, že je to príjemná adaptácia, ktorá prekonala naivitu úvodných dielov a pôsobí dospelšie.

    prvý diel končí maličkým dodatkom po titulkoch (neodchádzať predčasne z kina!), ktorý práve pripravuje pôdu pre to o čom vravíš.

    SPOILER!!!! Iron Man dostane ponuku na prácu v teame ostatných hrdinov. Koniec SPOIKLER!!!!

    Inak, práve spojenia hrdinov sú pre mňa veľmi lákavé. Preto mám rád universum X-menov, preto milujem Watchmanov. Preto sa tesim na justice league a aj preto som bol tak nekonecne sklamany s LXG

  • upraveno 12. května 2008

    O tom dodatku po titulcích se píše snad v každé recenzi, co jsem četl. Přesto jsem byl z celého sálu (nejmíň 100 lidí) jediný, kdo si na něj počkal. Chápete? :shock:

  • upraveno 13. května 2008

    to je môj večný osud :-) a občas sú titulky riaaaaaadne dlhe (vid napr. Matrix 2) a ked clovek caka viac ako 5 min v prazdnej sale a vidi nervoznych upratovacov, tak to chce pevne nervy vydrzat :-)

    vysvetlenie je jednoduche a ako spolumajitel a spoluator filmoveho webu ho mam aj verifikovane: film je pomerne okrajova zabava a pre tych ludi, ktori si ho vyberu ako ozivenie vecera je v drvivej vacsine jednoduchou konzumaciou.

    Sú len malé komunity ľudí, ktoré sa tešia na konkrétne filmy, čítajú si info+recenzie a chcú vedieť viac aby si užili viac.

    väčšina ľudí proste len tak príde na ničo s Tomom Hankosm (napr.) a až v kine zisťujú, že čo vidia. A veľkrát aj po seba väčšom finále a veľkej emócii jednoducho vstanú a v sekunde odídu. ako keby dopili drink.

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.