WestEros

upraveno 6. listopadu 2010 v Píseň ledu a ohně

Zní vám název Westeros taky tak eroticky jako mně? :lol:

2

Komentáře

  • upraveno 21. listopadu 2006

    doufam, ze se tu nevyskytujou zadny deti, nerad bych, aby me popotahovali za provozovani fora, co kazi mladez:-)

  • upraveno 21. listopadu 2006

    No, to doufám ne. Jde o nadsázku, což doufám každý pochopil, a i když se diskuze trochu vylila z břehů, není snad nijak vulgární... Ožehavá témata si vybírají lechtivý tón. Pokud jsem se někoho dotkl, či pohoršil, omlouvám se a je mi to líto, mým úmyslem bylo pobavit (se).

    Otrlejším jedincům doporučuji časopis Bravo nebo skvělé Tajné deníky Společenstva prstenu, tam se teprv dějou věci!

  • upraveno 21. listopadu 2006

    to jo, proti Tajnym denikum Spolecenstva je tohle Materidouska:-)

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Bez obav, nejsme v Americe a zmínka o tom, že se lidé nerozmnožují příčným dělením, tu nemůže nikoho poškodit. Navíc lze předpokládat, že všichni na tomto fóru četli Píseň, takže už jsou "poškozeni".

  • upraveno 23. listopadu 2006

    heavy_head wrote:
    :lol: Těch zásadních otázek je více:

    1) A co Tommen? Je stále panic?

    2) A co Samwel? (viz výše) - netýká se samozřejmě účastníka tohoto fóra 8)

    3) Sexuální praktiky Jiných na Severu

    4) Bratři & sestry ve světle targaryenského pohledu na věc

    5) Ygritte: praktické využití láhve v Divočině

    6) Sever-Jih: rozdíly v přístupu

    7) Tyrion sexuální mašina: pravda nebo mýtus?

    8) Draci a lidé - opravdu jen přátelství?

    9) Sexuální výkonnost elitních členů Královské gardy

    10) A co včeličky?

    pozn.: z pochopitelných důvodů je diskuze možná pouze po 22. hodině :lol:

    Hm, nepíšeš náhodou do Blesku nebo jiné bulvární záležitosti? :-) V každém případě...

    1)Nejspíš ano,

    2)Nejspíš ano,

    3)Hodně chladné,

    4)Incest povolen,

    5)Chytrá holka,

    6)Jih bude nejspíš temperamentnější, viz. příkladné rozdíly mezi postavami Eddarda Starka a Oberyna Martella,

    7)Spíš mýtus,

    8)Doufám,

    9)Nepodstatná,

    10)Bodají...

    Odpovědi čitelné i před 22:00 :-)

  • upraveno 24. listopadu 2006

    ad 6) Myslíš v délce... účesu? :D

  • upraveno 29. listopadu 2006

    ad 10) Dalo by se to říct i poetičtěji... :lol:

  • upraveno 2. prosince 2006

    A toto už je, drahé děti, opravdu úplně všechno. Toto je dno. Hlouběji již zabřednout nelze. (Nedivím se, že už tu diskutuji jen sám se sebou a nikdo jiný už nemá odvahu a chuť se v tom ráchat). Tohle je konec tématu. This is the end, my only friend. This is the end. :cry: Bděte! :shock:

  • upraveno 14. ledna 2007

    I am back. 8)

    Napadá mě ještě jedna zásadní otázka:

    11) Jak často se zlovlci modlí? :?

  • upraveno 14. ledna 2007

    heavy_head wrote:
    11) Jak často se zlovlci modlí?


    Tuto otázku bych směřoval spíše do topicu zlovlci. Nicméně odpovím, byť nepřímo. V Říčních krajích pobíhají smečky vlků čítající stovky kusů. Kde se tam najednou vzali? :wink:
  • upraveno 27. ledna 2007

    12) Vyspí se Jamie alespoň jednou v životě s někým jiným, než se svou sestrou? A kdo to bude? Jeho sestřenice, neteř, nebo snad teta Genna?

  • upraveno 28. ledna 2007

    Týna wrote:
    12) Vyspí se Jamie alespoň jednou v životě s někým jiným, než se svou sestrou? A kdo to bude? Jeho sestřenice, neteř, nebo snad teta Genna?


    Pochybuji. Ledaže by přišel i o druhou ruku... :roll:
  • upraveno 28. ledna 2007

    Léto wrote:
    Týna wrote:
    12) Vyspí se Jamie alespoň jednou v životě s někým jiným, než se svou sestrou? A kdo to bude? Jeho sestřenice, neteř, nebo snad teta Genna?


    Pochybuji. Ledaže by přišel i o druhou ruku... :roll:

    Eeee :oops: Tak to je ovšem úplně nový pohled na věc.

    No, Cersei a Jamie stále zdůrazňují, že jsou jeden člověk ve dvou tělech, takže i sex s Cersei je pro Jamieho vlastně masturbace svého druhu. Začínám si myslet, že je Králokat ještě divnější, než mi připadal jako pouhý krvesmilník :lol: (Ale má to v sobě i jistý prvek zvrácené romantiky, to nepopírám) :lol:

  • upraveno 28. ledna 2007

    Tyna wrote:
    Vyspí se Jaime alespoň jednou v životě s někým jiným, než se svou sestrou?

    Lord Velitel Královské gardy to nemá v citové oblasti rozhodně lehké.

    Zajímalo by mě, jak to řeší Alek. :twisted:

    Může být zlatá protéza pádnou odpovědí všem škarohlídům, kteří s diletantskou nabubřelostí tvrdí, že všechno už tu bylo a nic nového se v oblasti sexuálních fantazií vymyslet nedá? :idea:

    Anonymous wrote:
    K zastávání vysoce hodnocených funkcí (katolický kněz, buddhistický mnich, septon, rytíř Bílé gardy, Strážce fóra, zlovlk, kapitán stráží) je nutná pohlavní zdrženlivost.

    Ó hrůzo! :shock:

    A jaký na to vlastně mají názor ostatní vážení návštěvníci fóra? Jak často je to optimální? Jednou, dvakrát do roka ("Nastal čas vrátit se k brusu." - Ernest Hemingway)? Nebo se těší na středu? :wink:

    Může absence pravidelného sexuálního života negativně ovlivnit lidskou psychiku? :shock: Má bezdůvodná agresivita souvislost právě s tímto? Má vliv na pravopis? :o Nebo má naopak blahodárné účinky na tvůrčí činnost? :wink:

  • upraveno 28. ledna 2007

    heavy_head wrote:

    Může být zlatá protéza pádnou odpovědí všem škarohlídům, kteří s diletantskou nabubřelostí tvrdí, že všechno už tu bylo a nic nového se v oblasti sexuálních fantazií vymyslet nedá? :idea:

    Pokud bude vhodně anatomicky tvarovaná a nahřívací, pak po získání jisté zručnosti asi ano...

    heavy_head wrote:




    Může absence pravidelného sexuálního života negativně ovlivnit lidskou psychiku? :shock:

    Ano.

    heavy_head wrote:

    Má bezdůvodná agresivita souvislost právě s tímto?

    Může být, ale většinou je to jen výmluva.

    heavy_head wrote:

    Má vliv na pravopis?

    Ne.

    heavy_head wrote:

    Nebo má naopak blahodárné účinky na tvůrčí činnost?



    Nevím. Asi jak u koho.
  • upraveno 28. ledna 2007

    Lakonické, až desaixxovské.:wink:

    Proboha, teď jsem si připadal jako zkoušející u testu ze zdravovědy.

    "Výborně, Pivodová. Je vidět, že jste se na dnešek připravovala. Za jedna. Sednout.".

    A dále by mne interesovalo, jak se díváte na teorii slovutného Jeana Valjeana, že sexu je na světě jen určité množství a na někoho se zkrátka zákonitě nedostane? :?: :twisted:

    Někdy ovšem, jak tvrdil můj starý přítel Sigi Freud, se jistým tlakům nevyhneme. Myslím tím, že člověku se z podvědomí vkrádá do reálného světa spoustu zasunutých a potlačovaných přání, prsože se tomu snaží všemožně zabránit a mít věci pod kontrolou. :D

  • upraveno 28. ledna 2007

    Týna wrote:
    No, Cersei a Jamie stále zdůrazňují, že jsou jeden člověk ve dvou tělech, takže i sex s Cersei je pro Jamieho vlastně masturbace svého druhu. Začínám si myslet, že je Králokat ještě divnější, než mi připadal jako pouhý krvesmilník :lol: (Ale má to v sobě i jistý prvek zvrácené romantiky, to nepopírám) :lol:


    Aha? Zajímavý postřeh! Takže když se Jaimemu a Cersei narodily děti, jednalo se o cosi jako samooplození? :wink:

    heavy_head wrote:
    A jaký na to vlastně mají názor ostatní vážení návštěvníci fóra? Jak často je to optimální? Jednou, dvakrát do roka ("Nastal čas vrátit se k brusu." - Ernest Hemingway)? Nebo se těší na středu? :wink:


    Návštěvníci tohoto fóra jsou intelektuálové. A vědeckou definici intelektuála jistě znáš, již dříve ji na tomto fóru kdosi vyřknul. :P

    heavy_head wrote:
    Někdy ovšem, jak tvrdil můj starý přítel Sigi Freud, se jistým tlakům nevyhneme. Myslím tím, že člověku se z podvědomí vkrádá do reálného světa spoustu zasunutých a potlačovaných přání, prsože se tomu snaží všemožně zabránit a mít věci pod kontrolou.


    Tak zasunutých, ano? Freude, Freude, vždycky na tě dojde. :twisted:

    heavy_head wrote:
    A dále by mne interesovalo, jak se díváte na teorii slovutného Jeana Valjeana, že sexu je na světě jen určité množství a na někoho se zkrátka zákonitě nedostane? :?: :twisted:


    Svět lidské sexuality je uzavřený systém. Předpokládejme, že každý má touhu přijímat stejné množství "sexuálních jednotek" jako vydávat. Jinak to totiž ani fyzicky nejde. Z toho plyne, že při dostatečném množství testovaných vzorků má (n) nebo (n-1) vzorků možnost ukojit své sexuální touhy v plné míře. :)
  • upraveno 18. února 2007

    Léto wrote:
    Takže když se Jaimemu a Cersei narodily děti, jednalo se o cosi jako samooplození? :wink:

    Ze všeho nejraději si malá dvojčátka Jaime a Cersei hrála na slimáky. 8)

    Léto wrote:
    Návštěvníci tohoto fóra jsou intelektuálové. A vědeckou definici intelektuála jistě znáš, již dříve ji na tomto fóru kdosi vyřknul. :P

    Myslíš tuhle? Intelektuál - muž skrytý za silnými brýlemi a s podzimem v duši. :wink:

    Léto wrote:
    Tak zasunutých, ano? Freude, Freude, vždycky na tě dojde. :twisted:

    Prsože i takový mutarank chce fungit. Například, jestliže poníte kolidem a pradokem u mladu mutarankovi blodyhu, uslydíte nano spokojené brudění. :twisted:

    Léto wrote:
    Svět lidské sexuality je uzavřený systém. Předpokládejme, že každý má touhu přijímat stejné množství "sexuálních jednotek" jako vydávat.

    Zajímala by mě definice "sexuální jednotky". :wink:

  • upraveno 19. února 2007

    heavy_head wrote:
    Zajímala by mě definice "sexuální jednotky". :wink:


    (s*mm)/ml :D
  • upraveno 19. února 2007

    Tady jsem taky dlouho nebyl a co všechno jste tu nestihli probrat?:)) Mimochodem myšlenka s useknutím Jamieho druhé ruky je zajímavá;))

  • upraveno 19. února 2007

    Kde se flákáš? :wink:

    Čti a žasni. 8)

  • upraveno 19. února 2007

    bedynka wrote:
    (s*mm)/ml :D


    Přesně tak. A nezapomeňme uvést, že v případě sexu se jedná o vektorovou veličinu... :wink:
  • upraveno 19. února 2007

    Léto wrote:
    bedynka wrote:
    (s*mm)/ml :D


    Přesně tak. A nezapomeňme uvést, že v případě sexu se jedná o vektorovou veličinu... :wink:

    To těžko, on by byl sex trošku divná veličina:)) Skalár to neni, protože víceméně definuješ směr, ale vektor to taky neni, protože nemáš směr určenej jedinou orientovanou úsečkou:)))

  • upraveno 19. února 2007

    Peter wrote:
    To těžko, on by byl sex trošku divná veličina:)) Skalár to neni, protože víceméně definuješ směr, ale vektor to taky neni, protože nemáš směr určenej jedinou orientovanou úsečkou:)))


    Já mám pouze jednu úsečku... :wink:

    Ty jich máš snad více?! :shock:
  • upraveno 19. února 2007

    Vždycky jsem měl za to, že skalár je něco jako ryba. :o

  • upraveno 19. února 2007

    Léto wrote:
    Peter wrote:
    To těžko, on by byl sex trošku divná veličina:)) Skalár to neni, protože víceméně definuješ směr, ale vektor to taky neni, protože nemáš směr určenej jedinou orientovanou úsečkou:)))


    Já mám pouze jednu úsečku... :wink:

    Ty jich máš snad více?! :shock:

    To máš z toho, že jsem tak hrozně plochej, co se sexu týče:)) My, co známe mnoho nejrozodivnějších rozměrů této půvabné veličiny víme svoje...;))

  • upraveno 19. února 2007

    heavy_head wrote:
    Vždycky jsem měl za to, že skalár je něco jako ryba. :D

    Sklár je podle mne ta zlá ryba, která ti sežere v akvárku ostatní nebožačky rybky.

    Otázku Peterových úseček nechávám otevřenou pro toho, kdo se tím chce podrobně zabývat...

  • upraveno 19. února 2007

    Peter wrote:
    Léto wrote:
    Peter wrote:
    To těžko, on by byl sex trošku divná veličina:)) Skalár to neni, protože víceméně definuješ směr, ale vektor to taky neni, protože nemáš směr určenej jedinou orientovanou úsečkou:)))


    Já mám pouze jednu úsečku... :wink:

    Ty jich máš snad více?! :shock:

    To máš z toho, že jsem tak hrozně plochej, co se sexu týče:)) My, co známe mnoho nejrozodivnějších rozměrů této půvabné veličiny víme svoje...;))

    Mno, rozměry můžu být různé, ale úsečka je jenom jedna...

  • upraveno 19. února 2007

    Sklář je podle mě takový pán s dlouhou trubkou (vidíte, není to OT!), kterou nafukuje podivné baňaté koule (jojo...) :)

    Možná jsem sexuálně plochý, ale operuji vždy pouze s jedinou úsečkou, ať už je malá, střední, velká nebo óóóch. Sám mám pouze tu jednu; a u svých partnerek jsem nikdy podobný útvar nezaregistroval.

    Ale samozřejmě, proti gustu... :twisted:

  • upraveno 19. února 2007

    Tyna wrote:
    Peter wrote:
    Léto wrote:
    Peter wrote:
    To těžko, on by byl sex trošku divná veličina:)) Skalár to neni, protože víceméně definuješ směr, ale vektor to taky neni, protože nemáš směr určenej jedinou orientovanou úsečkou:)))


    Já mám pouze jednu úsečku... :wink:

    Ty jich máš snad více?! :shock:

    To máš z toho, že jsem tak hrozně plochej, co se sexu týče:)) My, co známe mnoho nejrozodivnějších rozměrů této půvabné veličiny víme svoje...;))

    Mno, rozměry můžu být různé, ale úsečka je jenom jedna...

    Jenže nemá jednoznačnou orientaci, neboli místo, do kterého směřuje:)) Nicméně bych se v tom asi přestal hrabat, možná to tu čtou i děti;))

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.