Výročí

upraveno 6. listopadu 2010 v Webové záležitosti

I když někomu může připadat, že to trvá už celá léta, 28.10. slavilo tohle naše fórum - pěkně nenápadně a v tichosti - malé jubileum, totiž narozeniny.

Ano, je to už jeden rok. A týden k tomu, abych byl přesný. Zpoždění způsobili Jiní, kteří mrzutě okupovali Noční hlídku a nedovolili nikomu vstoupit dovnitř. No snad je od nich načas pokoj.

Jeden rok není moc dlouhá doba. V porovnání s lidským životem je fórum pořád novorozeně v plenkách, se všemi svými dětskými neduhy a slabostmi, a jako o takové je o něj třeba pečovat.

Zažilo svůj nesmělý a radostný rozjezd, zažilo svoji zlatou éru, zažilo i svůj krach.

Vzpomínám si na všechno.

Lidé přišli a zase odešli. (Hanino, jakpak se asi máš?)

Nyní je počasí, zdá se, klidné. Vyjasnilo se, obloha je čistá.

I lidé se od té doby uklidnili. Už se taky trochu znají, ví, co od sebe můžou čekat, ví, z koho si můžou utahovat a kdo to nesnese, ví, co komu vadí a co nevadí, kdo přiloží ruku k dílu a aktivně se zapojí do nějaké bláznoviny, kterou tady vymyslí.

Tohle nové fórum je stejně důvěřivé a dychtivé jako malé dítě. Ale zároveň trochu víc opatrné a ohleduplné, a v tom se podobá víc dospělým.

To já jen tak.

Abyste věděli.

:wink:

Komentáře

  • upraveno 4. listopadu 2007

    Srdceryvné, jedno oko nezůstalo suché. ;)

    Ale něco na tom bude, že jsme dospěli. Ta pachuť (lítost?) po věcech minulých se neodbytně vkrádá do myslí.

    Každopádně díky za připomenutí výročí, já na něj ani nevzdych, a fakt mě překvapuje, že je to jen jeden rok. A taky díky všem, kteří jste na stejné lodi. Snad se naše počty a počty diskuzí opět rozhojní zanedlouho, vždyť draci nás už jistě brzy pohltí do svých plamenů, aby nás poté zachránily (?) Vichry zimy. ;)

  • upraveno 15. srpna 2008

    Léto je dvoulitr. Všimli jste si? 8)

  • upraveno 16. srpna 2008

    heh?

    inak ten dátum je vskutku symbolický. asi by som si mal nárokovať ministerstvo pre správu Slovenských IF piesní :-)

  • upraveno 19. srpna 2008

    No jo, na vrcholu svých nás opustil...a to měl tak dobře našlápnuto na tu třítisícovku. :-)

  • upraveno 19. srpna 2008

    Cože, snad není po něm? :o

    To by byla nenahraditelná ztráta pro zlovlkstvo i pro lidstvo. :twisted: :wink:

    Sarven asi není příliš zběhlý horolezec, že se nevyzná v hantýrce, že ano, lorde Aleku? :)

    Také budu brzy dvoulitr. 8)

  • upraveno 19. srpna 2008

    Ještě mě tak napadlo, že Léto se již brzy ocitne v žhavé současnosti a zamíří směle do budoucnosti, zatímco Aleka teprve čeká objevení Ameriky. 8)

    Nejsem příliš nesrozumitelný? :x :?:

  • upraveno 19. srpna 2008

    Ne, jsi velice srozumitelný, neb to samé mě také dnes napadlo, když sem koukal na tvůj počet a uvědomil si, že tě vlastně čeká perná stovka příspěvků než překleneš to šílené období -ismů. :-)

    sarven už je na vyšším stupni, heade ;)

  • upraveno 24. srpna 2008

    aaah, (citoslovce pochopenia)

    :P

    žeby som vyrobil citadelský kvíz letopočtov?

  • upraveno 24. srpna 2008

    Nemějte nižádné obavy, jsem zpět ze své výzkumné výpravy a připraven šplhat dál na "Pik Léto". :) Nějakou tu fotodokumentaci časem určitě zveřejním na svém blogu, ovšem chvíli to potrvá - důvodem je fakt, že mi pratur spolknul digitální fotoaparát. Když jsem ho pak... našel... a očistil, už nebyl příliš použitelný. Proto jsem musel fotit analogově. Chvíli samozřejmě potrvá, než se fotky vyvolají a naskenují. 8)

    Už teď mohu ale říci, že jsem nalezl ztraceného Bena "Nevise" Starka a prohodil jsem s ním pár slov. Je to pořád ten starý dobrý strýček s hlavou v oblacích. :)

  • upraveno 27. srpna 2008

    A potkal jsi Johnnyho Walkera? :P

  • upraveno 27. srpna 2008

    O Walkera jsem měl zájem, ale před Branem jsem ten název z pochopitelných důvodů radši nevyslovoval (paraplegikové na to bývají citliví). :wink: Nicméně určité zásoby náctiletého zlatavého moku dovezeny byly, to ano. 8)

  • upraveno 29. srpna 2008

    Mám rád týnagerský alkohol. :)

    Ještě pár příspěvků, a tohle fórum jich bude mít celkově na svém kontě hezkých kulatých 10 000!

    Další výročí! 8)

    A členů Noční hlídky je přesně 50. 8) Další kulatina. Mám rád opracované dřevo. :)

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Kde jsou ty časy, což? :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Prej 50 členů Noční hlídky. No to byly tenkrát oslavy :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.