Nový vzhled

upraveno 18. června 2009 v Webové záležitosti
Všiml jsem si :-) že úvodní stránka prošla menší změnou. Toto je konečný stav, nebo se bude i nadále vyvíjet?
Musím říct, že tohle mi připadá docela příjemné a "friendly", tak nějak to nutí automaticky se mrknout do těch zvýrazněných sekcí.
2»

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.