14. kolo povídkové soutěže

Další kolo povídkové soutěže právě začíná.

Bronn vám připravil následující témata:

  1. Války a bitvy Západozemí – Od nejstarších válek a bitev za Věku hrdinů přes Dobyvatelovy války či krvavý tanec draků až po Robertovu rebelii.
  2. Starkové ze Zimohradu – Odedávna jeden z nejmocnějších rodů Severu. Popište osud některého z jeho členů od legendárního Brandona Stavitele až po generaci čestného lorda Eddarda.
  3. Země za Zdí – Tajuplné a nezmapované končiny, kde vládne věčná zima a mráz a kde se ztrácejí průzkumníci, země, o nichž se mnoho neví.
  4. Dokončete svůj příběh – Možnost pro autory, kteří nám svoji „píseň“ ještě nedozpívali.

Nuže tedy směle do toho.

Termín odevzdání: 30. 9. 2017 31. 10. 2017 14. 11. 2017

Kam poslat: povidky(zavináč)icefire.cz

Povídky posílejte nejraději ve formátu .doc(docx). Rozhodně ne v pdf. Soubor s povídkou před odesláním přejmenujte svým nickem (případně třeba křestním jménem, pokud tady nejste zaregistrovaní).
Na závěr obvyklá prosba: Nové odstavce dělejte pomocí tabulátoru, namísto nepravidelného používání mezerníku. Vůbec nejlepší je udělat nový odstavec jen pomocí (jednoho odklepnutí) enteru a hned psát zkraje dalšího řádku. Web formátování často rozhodí nebo přímo zruší a musí se to pak ručně upravovat. Ze stejného důvodu by bylo ideální nepoužívat široké řádkování, délku povídky tím stejně nenaženete. Nejsou to sice podmínky, ale dodržení těchto jednoduchých pravidel usnadní a hlavně urychlí následné zpracování a zveřejnění povídek. Děkujeme.