5. Týden 2. Cyklu LIGY v Brně

upraveno 15. července 2009 v LCG

Komentáře

  • upraveno 18. července 2009
    Tento týden byl v Brně slabý krom mě a Herba se ukázal už jen jeden "hráč" který navíc nehrává pravidelně. Takže jsem si dal jen s Herbem jeden volný joust, kde mě navíc balík velice zklamal a zradil, takže:

    Herb (Lanni) - Rozy (Bara) - 3:1

    Kdo by si chtěl dát dnes nebo zítra jeden skypovaný joust tak ať dá vědět. Pokud čas dovolí tak bych si i zahrál.
  • upraveno 19. července 2009
    nikdo se mnou nechce hrát ;(
  • upraveno 19. července 2009
    já bych si s Tebou zahrála moc ráda, ale nevím, jestli mi to dnes vyjde... opravdu netuším, spíše však asi ne. A včera jsem byla mimo. Škoda, že jsme se na skype volnou hru nedomluvili někdy dříve - přes týden, to by to bylo asi průchodnější... :-/
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.