jen se chci optat bylo by zas možné udělat pak nějákou statistiku rodů, jak ktrerý rod často hraje a taky jaký mají rody úspěšnosti ve vyhrávání, nějak jak si to dělala minule?
bylo by to možné :-) asi by Tě to zajímalo v průběhu jednotlivých týdnů, čili i ještě předtím než Liga skončí... jsem trochu zapomněla, že jsem to dělala :-) hmmm... pokusím se, jestli na to najdu čas, ale nic neslibuju... každopádně po skončení Ligy nějaké shrnutí bude určitě... :-)
Komentáře