Hra o trůny 7×07 - Drak a vlk - Ice & Fire

upraveno 19. září 2017 v 7. řada
imageHra o trůny 7×07 - Drak a vlk - Ice & Fire

Závěrečný díl sedmé série. Oficiální premiéra 27. 8. 2017.   Scénář: David Benioff & D.B. Weiss Režie: Jeremy Podeswa

Číst celý článek zde


15678911»

Komentáře

  • No vlastně říkal to, ty máš ale paměť!
    Mimochodem, koho tipuješ, že zakousne Nymeria?
  • Tak co nevytvoříme si tady už vlákno s tématem 8 série :D když už nám to natáčení začalo
  • @p1e9t9r2 Vlakno je zalozene... ;-)
    Po dlhom case ohodnotim finalovu epizodu.
    -Jaime konecne poslal Cersei tam,kam patri.Za to ma palec hore.
    -Dany sa trosku stiahla do uzadia,co je len dobre.Nemusela som x-ty krat pocuvat jej tituly.
    -Theon pozbieral crepiny svojej odvahy.Dufam,ze sa znovu nezosype,lebo ho caka zrejme najnebez- pecnejsia a najdolezitejsia uloha v zivote.
    -Petyr dostal zasluzeny trest za svoje intrigy.Prosikanie o milost ma neprekvapilo,Littlefinger nikdy nebol typ,ktory s ladovym pokojom prijme fakt,ze udrela jeho posledna minuta a celi dyke,ktorou mu rozrezu hrdlo.Petyra som mala celkom rada,lebo to bola postava,ktora rozbehla cely chaos,ale osobne nenavidim takych ludi,ako on.Nebol to moj najoblubenejsi zaporak,u mna maju prve mies- to Ramsay Bolton a Tywin Lannister.
    -Euron chysta nieco zakerne.Ked uz teraz spolocne so Cersei podrazil Jona a Dany,nebude mat problem znovu podrazit Cersei a vyuzit zoldnierov pre seba.Ak su pravdive klebety,ze R+P=E(Ramsay +Petyr=Euron),tak sa mame na co tesit. :king:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.