House Hightower

Vie mi niekto povedať, ako silný a vplyvný je rod Hightowerov? Sú najbohatší v Rovine? A ako sú na tom s armádou? Majú veľkú moc a čo ich prestíž? Môže si Lord Hightower povedať svoje a nepchať sa dozadku Tyrellom? Aký je váš názor na tento rod?

Komentáře

  • Rod Hightowerů je druhý nejbohatší rod v Sedmi královstvích (Snad jen po Lannisterech). Loďstvo mají silné a armádu asi taky, i když ji moc nepoužívají (viz smlouva, že Tyrrelové budou bránit Staré město od všech invazí po pevnině).Vlivní a prestižní jsou asi dost, když se Hightowerové ( I přesto, že jejich lenní pánové Tyrrelové zůstali neutrální) zúčastnili Tance Draků. byli jednou z nejvýznačnějších sil.
  • Takže Tyrellovia majú brániť Staré mesto? :D to som nevedel ... a čo ich spojenia s inými rodmi? Neviem o nich moc a veľmi ma zaujímajú tak sa pýtam :) Niekde som čítal, že Staré mesto bolo v minulosti vyplienené ale po postavení hradieb nepadlo ani raz ...
    Aký je ich vzťah k Tyrellom?
  • Manželka Mace Tyrella je Hightower, pak se myslím ženili tak nějak v Rovině. Podle Awoiaf dokáží postavit do pole asi třikrát více mužů než ostatní Rovinské rody... Na wiki je o tom víc informací
    http://awoiaf.westeros.org/index.php/House_Hightower
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.