Hra o trůny 2x05 - Duch Harrenova

upraveno 29. dubna 2012 v 2. řada

Vyústění rivality Baratheonů zažene Catelyn na útěk a Malíčka donutí jednat. V Králově přístavišti upozorní Tyriona jeho zdroj na...

Číst celý článek zde
15678911»

Komentáře

  • upraveno 6. května 2012
    svoa00 napsal(a):

    Anglachel: Příznivec Krakatic, že? :D Takže za prvé: Theon je těžce manipulovatelnej. Na Štít přijde plnej optimismu co se týče Robbových záměrů a stačí, aby na něj byl taťka zlej, a rychle otočí. O tom, jak s ním manipuluje Ramsay, ani nemluvím. Za druhé: Nějak ti uniklo, že ten Balonův plán na dobytí severu, od začátku neměl šanci dlouhodobej úspěch. To by musel vyvraždit celou seveřanskou šlechtu. Blbec Balon moh mít Lannisport, místo toho se vydá dobývat chudej sever. Za třetí: ehm... spoilery, vole.

    Určite nie som priaznivec Greyjoyov, ale Theon je podľa mňa veľmi dobrá postava. A za absenciu spoilerov sa ospravedlňujem, som tu (úprimne, kto už by len chcel z logického hľadiska Sever(aj keď z osobného sa mu nedivím, síce nenávidím chlad, ale zo 7 kráľovstiev by som bral Sever ako prvý), veď tam nič nie je a ľudia by na to nezabudli)nový, čiže njeako som si ešte nestihol zvyknúť :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.